POWITALNIA

Od niedawna na forum?: poczytaj zanim zapytasz!

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

pająk_
Posty: 7
Rejestracja: niedziela 26 lut 2017, 22:22
Lokalizacja: Włbrzych

Re: POWITALNIA

Post autor: pająk_ »

Witam Wszystkich Serdecznie.
Kharan
Posty: 1
Rejestracja: sobota 25 lut 2017, 19:09
Lokalizacja: lubuski

Witam

Post autor: Kharan »

Witam. Jestem początkującym hobbystą. Przerobiłem lekcje z Hubsanem H107D i polecam. Teraz bawię się Overmax xbee 7.1 i jestem w fazie testów. Fascynatów z woj. Lubuskiego zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam Przemek.
Pilotek
Posty: 17
Rejestracja: poniedziałek 27 lut 2017, 13:36
Lokalizacja: Tychy

Re: POWITALNIA

Post autor: Pilotek »

Hej jestem początkujący , a więc zarejestrowałem się na forum na razie latam na skysurferze oraz t640c chyba też pokuszę się o zbudowanie wyścigowego quada
Pozdrawiam
250 w budowie .
Horus
Posty: 1
Rejestracja: piątek 17 mar 2017, 06:52
Lokalizacja: Polska

Re: POWITALNIA

Post autor: Horus »

Witam wszystkich serdecznie. Mam na imię Leszek , 45 lat i jestem z Tczewa . Podobnie jak pewnie wielu z was po bardzo bardzo długiej przerwie w modelarstwie pasja powróciła ze wzmożoną siłą .Teraz mam już ustabilizowane życie zawodowe i prywatne a dzięki temu trochę więcej czasu na hobby. Jeszcze raz wszystkich pozdrawiam.
Grzesiek75
Posty: 10
Rejestracja: czwartek 23 mar 2017, 19:59
Lokalizacja: podbeskidzie

Re: POWITALNIA

Post autor: Grzesiek75 »

Witam, Grzesiek z tej strony. Do mini floty microhelików dołączył hubsan H107D to na początek!
sobota
Posty: 1
Rejestracja: środa 22 mar 2017, 09:37
Lokalizacja: Olsztyn

Re: POWITALNIA

Post autor: sobota »

Witam wszystkich!
Kolejny swierzak dołącza do grona. Co prawda teorie wchlanialem juz dobry rok. Ale dopiero treraz sie wzialem za latanie. Na poczatek quadcopter potem jakies skrzydlo che zbudowac. I juz na starcie schody z tym quadem...
Palor
Posty: 4
Rejestracja: sobota 25 mar 2017, 07:47
Lokalizacja: Poznań

Re: POWITALNIA

Post autor: Palor »

powitać wszystkich
Przemo z Poznania
Mavic dla celów turystycznych - z wypraw bliższych i dalszych przywożę filmy i zamarzyły mi się foty z powietrza
pavulon
Posty: 2
Rejestracja: czwartek 30 mar 2017, 23:20

Re: POWITALNIA

Post autor: pavulon »

witka! ja sem Pavulon, se zacząłem polatywać f450, dla nauki. Mam 1000 pytań, ale zasadniczo trochę boję się zadawać, bo zawsze jest ktoś bardzo mądry i ON nigdy nie zaczynał... ON zawsze wiedział !
doncarlo1
Posty: 7
Rejestracja: środa 15 mar 2017, 09:28
Lokalizacja: Lublin

Re: POWITALNIA

Post autor: doncarlo1 »

Witam. Nazywam się Ernest jestem z Lublina, modelarstwem interesuje się już jakieś 10 lat lecz wcześniej były to tylko modele kartonowe.
Od jakiegoś czasu zacząłem się interesować modelami RC z myślą by w przyszłości spróbować sił w FPV.
Zauważyłem że na tym forum większości lata quadami ja jednak postawiłem ba dalekie loty i dlatego buduję swoją własną platformę na bazie motoszybowca.
Boloand
Posty: 14
Rejestracja: poniedziałek 03 kwie 2017, 22:31
Lokalizacja: Nwogród Bobrzański

Re: POWITALNIA

Post autor: Boloand »

Witam forumowiczów, mam na imię Andrzej, od pewnego czasu zainteresowałem się fpv i czytam to forum i pewnie będę miał sporo pytań, ale to później :-) jeszcze trochę poczytam ;-)
pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony wtorek 04 kwie 2017, 19:52 przez Boloand, łącznie zmieniany 1 raz.
JacekMarek
Posty: 2
Rejestracja: niedziela 02 kwie 2017, 23:18
Lokalizacja: Gdansk

powitanie

Post autor: JacekMarek »

Witam nazywam sie Jacek mieszkam w Gdańsku pozdrawiam wszystkich
skazi
Posty: 1438
Rejestracja: sobota 19 sty 2013, 10:25
Lokalizacja: Cieszyn

Re: powitanie

Post autor: skazi »

Jak myślisz po co jest podpięty temat nazwany POWITALNIA? :-)

[MOD - przeniesiono]
pieszq
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 03 kwie 2017, 21:43
Lokalizacja: Śląsk

Re: POWITALNIA

Post autor: pieszq »

Witam wszystkich! Mam na imię Adrian i jestem elektronikiem oraz informatykiem. W przyszłości planuję budowę swojego pierwszego drona i mam nadzieję, że z Waszą pomocą wszystko się uda!
Kacper_Cz
Posty: 11
Rejestracja: wtorek 25 paź 2016, 13:43
Lokalizacja: Kraków

Re: POWITALNIA

Post autor: Kacper_Cz »

Witam wszystkich, jestem Kacper mieszkam w Krakowie. Budowę swojej hexy zacząłem ładnych parę miesięcy temu, uczę się na własnych błędach ale również chcę uzyskać parę dobrych rad :) Mam nadzieję, że znajdę tutaj odpowiedzi na nurtujące mnie pytania ale także że nie raz będę mógł komuś pomóc.
Gruka
Posty: 8
Rejestracja: niedziela 02 kwie 2017, 13:59
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: POWITALNIA

Post autor: Gruka »

Cześć
Łukasz z Sosnowca :-) Aktualnie posiadam Big Lamę i Syma x8hg
Mam nadzieję że forum będzie bardzo pomocne :-)
ODPOWIEDZ