POWITALNIA

Od niedawna na forum?: poczytaj zanim zapytasz!

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

xaxxa
Posty: 22
Rejestracja: piątek 24 sie 2018, 18:46
Lokalizacja: poznań

Re: POWITALNIA

Post autor: xaxxa »

Witam wszystkich...
Wu Ka
Posty: 9
Rejestracja: poniedziałek 17 wrz 2018, 08:18
Lokalizacja: wielkopolskie

Re: POWITALNIA

Post autor: Wu Ka »

Witam.
Swoją przygodę zacząłem w latach 80-tych na modelu produkcji ZSRR napędzanym nabojem do syfonu, potem modele na uwięzi i trochę modeli pływających.
Później długa przerwa aż do tego roku, zobaczyłem na imprezie sportowej możliwości fpv i oniemiałem z wrażenia.
Aktualnie buduję trenerka ze styroduru i zaczynam kompletować zabawki do fpv.

Rozmiar buta 42 :)
jac0b95
Posty: 5
Rejestracja: wtorek 18 wrz 2018, 12:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: POWITALNIA

Post autor: jac0b95 »

Witam wszystkich
Florciu
Posty: 2
Rejestracja: sobota 22 wrz 2018, 15:42
Lokalizacja: Wolsztyn

Re: POWITALNIA

Post autor: Florciu »

Witam , zachciało mi się latania na starość , a najtanie wychodzi dron i gogle :)
corristo25
Posty: 3
Rejestracja: czwartek 20 wrz 2018, 22:50
Lokalizacja: BB

Re: POWITALNIA

Post autor: corristo25 »

Cześć wszystkim
Nie miałem jakiegoś specjalnego podejścia do tematu dopóki się z nim fizycznie nie spotkałem. Zarazili mnie w czerwcu, w połowie sierpnia poskładałem już ZMR250 do kupy i coś tam latam :)
Pozdrawiam
irysbox
Posty: 8
Rejestracja: poniedziałek 24 wrz 2018, 14:12
Lokalizacja: Sanniki

Re: POWITALNIA

Post autor: irysbox »

Witam, przygoda z dronami zaczęła się jakieś 2 lata temu. Na początku zabawkami i drukowaniem części w 3D, potem zapragnąłem czegoś mocniejszego i kupiłem popękanego CX-20, którego przeniosłem na ramę z rurek karbonowych i płyty centralnej, którą wycięto mi cnc jako zamówienie na Allegro. Model lata dość dobrze, mimo z początkowymi problemami z RTH. Ostatnio dokupiłem sobie kamerkę GitUp F1 160 stopni, którą jestem zauroczony i myślę o jakimś gimbalu lub serwie pochylającym do niej. Ponieważ model ten jest spory, zapragnąłem zrobić coś mniejszego, a jednocześnie długolotowego (np. 30 min), ale na razie obmyślam projekt, a mam jeszcze dużo pytań, a nie tak dużo doświadczenia, stąd rejestracja na forum. Pozdrawiam wszystkich, mam nadzieję, że dowiem się od Was wielu interesujących rzeczy. :)
MZaremb
Posty: 1
Rejestracja: wtorek 11 wrz 2018, 12:33
Lokalizacja: Wrocław

Re: POWITALNIA

Post autor: MZaremb »

Witam :) Jestem Marcin z Wrocławia. Interesuję się wszelkiego rodzaju elektroniką od dziecka.
endriu990
Posty: 9
Rejestracja: niedziela 06 maja 2018, 18:35
Lokalizacja: Poznań

Re: POWITALNIA

Post autor: endriu990 »

cześć wzystkim mam na imię Andrzej :) przygodę z dronami zacząłem w po obejrzeniu phantoma 1 i zapowiedziach wersji "2" ale niestety nie był on na moją kieszeń, więc latałem jakimś czarno zielonym dronem z podglądem wifi na tel który mial 10m :D co prawda krótko go miałem bo może tydzień i zrezygnowałem z tej zabawki która frajdy nie przynosiła na rzecz jeżdżących driftujących tuningowanych PRO modeli , lecz i tu mi smutno było bo zawsze chciałem latać :D , także po premierze phantoma 2 v2 sobie sprawiłem :) i tu zaczęło być miło, teraz jestem w posiadaniu mavic pro i cieknie mi ślinka na jego następce :D, choć po przemyśleniach chciałbym zająć sie racerami :), i tu prośba do was koledzy z forum o pomoc w tej przygodzie :) pozdrawiam
sp350D
Posty: 1
Rejestracja: wtorek 25 wrz 2018, 13:43
Lokalizacja: Warszawa

Re: POWITALNIA

Post autor: sp350D »

Cześć
Jestem Sławek.
Kocham latać...
odoon
Posty: 1
Rejestracja: środa 12 wrz 2018, 09:31
Lokalizacja: München

Re: POWITALNIA

Post autor: odoon »

Witam Wszystkich i pozdrawiam,
Odon
Awatar użytkownika
pedro-56
Posty: 14
Rejestracja: poniedziałek 01 paź 2018, 09:41
Lokalizacja: opole

Re: POWITALNIA

Post autor: pedro-56 »

Witam.
Mam 62 lata , mieszkam w Opolu .Od roku jestem na rencie i wróciłem do mojego hobby z lat młodzieńczych tj.modelarstwa.Nagle zrobiło się dużo wolnego czasu i staram się jakoś go wypełnić.Obecnie jestem na etapie nauki latania:)Przymierzam się do platformy FPV.Fajnie,że jest takie forum będę mógł uzyskać wiele przydatnych informacji.
pedro-56 ZIELONY
barwa73
Posty: 11
Rejestracja: czwartek 27 wrz 2018, 18:49
Lokalizacja: Kielce

Re: POWITALNIA

Post autor: barwa73 »

Witajcie koledzy :)

Hej. Mam na imię Bartek.
Jestem posiadaczem Phantoma FC40. A właściwie kupiłem go dla syna, ale obsługiwać będziemy razem. A ponieważ każde forum to kopalnia wiedzy - lepeij trafić chyba nie można było jak do Was.
Cóż.. Lata świetlne temu zaczynałem od śmigłowców (dużo mnie było widać na forach EPheli, Waldorf, Heli-Team) - kiedy to poczciwy T-Rex 450 dopiero zaczynał podbijać serca i rynek w Polsce. To były piękne czasy, a T-Rex'y przychodziły kompletnie w proszku :) Wtedy ludzie się uczyli wszystkiego: Czytania rysunków, precyzji montażu, obsługi prymitywnych żyroskopów i uczyli się czasem bardzo boleśnie finansowo - latać :) Ehhh - dobre to były czasy... :)
Potem przyszła era samolotów EDF... A dziś - drony.. Jak się przyglądam rozwojowi tej dziedziny - nie dowierzam. To, co było kiedyś w swerze marzeń - staje się rzeczywistością. Drony są niezwykle stabilne, posłuszne a nierzadko stają się poważnym narzędziem pracy. Mamy wreszcie XXI wiek - i widać to głównie po technologii..


Pozdrawiam.
sebol25
Posty: 1
Rejestracja: piątek 05 paź 2018, 19:19
Lokalizacja: Srem

Re: POWITALNIA

Post autor: sebol25 »

Witam.
Jestem Sebol, dojrzały facet, który do zwykłego latania RC dołożył niedawno podgląd.
Epimatheus
Posty: 9
Rejestracja: czwartek 04 paź 2018, 06:46
Lokalizacja: Scotland

Re: POWITALNIA

Post autor: Epimatheus »

Witam wszystkich.
Drony. Dji Mavic Platinium, goggle i 100% frajdy.
Następny krok to Racing Dron, ale jeszcze nie teraz.
Poza tym miło mi i pozdrawiam wszystkich pilotów i nie tylko.
Pilot Dji Mavic Pro Plarinium - Leicester Drone Club.
XJB 145 Racing Drone.
Eachine Wizard 220 Racing Drone.
Awatar użytkownika
Pietrek3
Posty: 3
Rejestracja: wtorek 16 paź 2018, 08:30
Lokalizacja: Świebodzice

Nowy - dolnośląskie

Post autor: Pietrek3 »

Witam wszystkich,

Jestem tu nowy, choć forum czytam już od pewnego czasu.
Moja przygoda zaczęła się od niedrogiego drona kupionego dla synka, dokupienia później kamerki i tak poszło dalej...
Po polataniu kilkoma "zabawkami" dziś jestem na etapie poszukiwania czegoś docelowego.

Pozdrawiam
Piotr
ODPOWIEDZ