Tani motoszybowiec z balsy.. E-hawk 1500?

Od niedawna na forum?: poczytaj zanim zapytasz!

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
Adrián
Posty: 9286
Rejestracja: środa 03 wrz 2014, 11:11
Lokalizacja: 50°08′13″N ; 18°57′59″E

Tani motoszybowiec z balsy.. E-hawk 1500?

Post autor: Adrián »

Wiem, wiem, nowe tematy jak grzyby po deszczu.. ale do rzeczy.

Naszło mnie na szybowiec, a konkretnie motoszybowiec.
Plan był prosty, posiadam pakiety 1500 oraz 2100mAh i serwa 9gr corony metalowe.

Chciałbym spróbować czegoś lepszego, niż pianki (które mają ogromne zalety, ale sama budowa z balsy, będzie dla mnie sporym wyzwaniem..a chciałem się Wreszcie przełamać. Są też wersje ARF, ale to już nie to samo. Z drugiej strony, mógłbym kupić piankę, dla mnie na jedno wyjdzie.)

Dlatego pomyślałem o wersji KIT.

Kolejny (niestety.. ) punkt, musi być możliwie jak najtańszy. Cena hmm powiedźmy do 300-350zł.. oraz minimum 1500mm

Znalazłem, wydawało mi się bardzo ciekawą propozycję, motoszybowiec E-hawk 1500, ale doczytałem na jednym z for, że lubi przepadać przy niższych prędkościach, co jest dla mnie dość istotne.
Może ktoś ma dokładnie ten model i się wypowie, lub jak problem znany, to da się go jakoś obejść? Dlaczego tak się dzieje?

Gdyby nie ta informacja, to pewnie już bym go zaczynał składać..

Jest jeszcze pianka, ale za to dość duża ponad 2500mm ASW28 , ale chciałem coś z balsy.. i skrzydła się muszą składać, ale to raczej standard przy takich rozmiarach.

Może lepiej byłoby samemu coś wyciąć, ale raz, że nie bardzo mam u kogo, a dwa, że na pierwszy tego typu model, chciałbym możliwie jak najprostszy.
Tak jak ww zestaw, gdzie niemal wszystko jest już wycięte i ponoć bardzo dobrze, jak na cenę modelu.

Jest jeszcze kilka propozycji, ale cenowo już za drogie.. więc sobie podaruje.

Będę latał fpv z HT, ale to raczej bez różnicy, bo zawsze znajdzie się na to miejsce.
ODPOWIEDZ