[SOLVED] Ustawienia w runcam split 2

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Edzioslaw
Posty: 14
Rejestracja: wtorek 10 paź 2017, 07:53
Lokalizacja: Środa WLKP

[SOLVED] Ustawienia w runcam split 2

Post autor: Edzioslaw »

Witam, kupiłem splita 1 i niefortunnie spaliłem płytke. Nigdzie nie można było dostać nowej a sam runcam oraz banggod odsyła do zakupu płytki od Split 2. Wszystko łądnie pasuje i współgra poza modułem wifi który w drugiej odsłonie dorobił się nowej wtyczki o czym już nikt nigdzie nie wspomniał.
Teraz chciałbym pogrzebać w ustawieniach kamery ale bez niego nie ma chyba więcej możliwości.
Czy ktoś zna sposoby na obejście kupna nowego modułu ( przejściówka lub cokolwiek) ew. inne ustawienie kamery ?
PS. doszedł tez problem z podłączeniem kamery do PC w celu zgrania materiału. wykrywa nowy dysk ale brak do niego dostępu, jedyna możliwa interakcja to kliknięcie zmiany trybu kamery na i komputer wykrywa ją jak zwyczajną kamere internetową. po włożeniu samej karty sd moge zobaczyc kilka nagrań ( które mimo zajęcia 1% pojemności powodują wyświetlanie komunikatu o pełnej pamięci karty)

Edytuj posty!

Z braku pomocy zacząłęm kombinować i oba problemy zostały rozwiązane. Gdyby Ktoś w przyszłości borykał się z podobnym to:
1. problem z ustawieniami - po przytrzymaniu guzika WiFi przez ok 3 sek wchodzimy w ustawienia i widzimy wszystko w googlach zamiast podgladu z kamery.
2. Problem z podłączeniem PC i brakiem widoczności karty - przy dokręcaniu PCB był on na środku delikatnie odgięty przez złącze transmittera co powodowało brak styczności na kilku pinach karty. poluzowanie i przestawienie pomogło.
Ostatnio zmieniony poniedziałek 08 sty 2018, 07:53 przez Edzioslaw, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ