Foxeer Legend 3

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
komanndos
Posty: 61
Rejestracja: piątek 22 lis 2013, 14:34
Lokalizacja: Marki

Re: Foxeer Legend 3

Post autor: komanndos »

Verid pisze:A czemu nie ma w zestawieniu kolejnych wersji Mobiusa? Podpadły ci czymś?
Obejrzałem z pół Youtube'a z porównaniami tych kamer i najzwyczajniej w świecie obraz z Mobiusa 2 / Mini wydaj mi się słabszy od reszty, stąd wytypowałem pozostałe. Cena nie jest najważniejsza +-100PLN to nie problem, chciałbym po prostu kupić kamerę optymalną do swoich zastosowań, boję się, że Gitup razem z gimbalem będzie sporym obciążeniem dla samolotu, z drugiej strony ma całkiem fajną stabilizację elektroniczną, 30fps UHD i lepszy chipset od reszty...
skazi pisze:Jak chcesz brać z Chin to:
Legend 2 na BG kosztuje ~220zł
Runcam 2 na BG kosztuje ~254zł
Jakieś kody? Bo normalnie ceny są takie jak podałem, chyba, że szukać nie umiem ;-)
SS2000, SC2400, DIY FT Guinea Pig :-)
skazi
Posty: 1437
Rejestracja: sobota 19 sty 2013, 10:25
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Foxeer Legend 3

Post autor: skazi »

komanndos pisze:
Verid pisze:A czemu nie ma w zestawieniu kolejnych wersji Mobiusa? Podpadły ci czymś?
Obejrzałem z pół Youtube'a z porównaniami tych kamer i najzwyczajniej w świecie obraz z Mobiusa 2 / Mini wydaj mi się słabszy od reszty, stąd wytypowałem pozostałe. Cena nie jest najważniejsza +-100PLN to nie problem, chciałbym po prostu kupić kamerę optymalną do swoich zastosowań, boję się, że Gitup razem z gimbalem będzie sporym obciążeniem dla samolotu, z drugiej strony ma całkiem fajną stabilizację elektroniczną, 30fps UHD i lepszy chipset od reszty...
skazi pisze:Jak chcesz brać z Chin to:
Legend 2 na BG kosztuje ~220zł
Runcam 2 na BG kosztuje ~254zł
Jakieś kody? Bo normalnie ceny są takie jak podałem, chyba, że szukać nie umiem ;-)
Kod uniwersalny na obie e2bcea.
Awatar użytkownika
Pengo
Posty: 172
Rejestracja: sobota 11 lut 2017, 14:46
Lokalizacja: Kwidzyn

Re: Foxeer Legend 3

Post autor: Pengo »

Miałem legend 1 jak ją rozbiłem na drzewie kupiłem runcam 2 obydwie nagrywają w FHD 60FPS ale szczerze obraz z Legend 1 bardziej mi się podobał. W runcam 2 bajer z tym wifi i podglądem obrazu na smartfonie, ale to tylko bajer z którego może 2 razy korzystałem. Podejrzewam ze legend 2 bije runcama na głowę. Runcam znowu ma fajne te wymienne osłony na obiektyw, dzięki temu jeszcze nie kupiłem legend 2 bo wciąż runcam żyje :)
Awatar użytkownika
Głuś
Posty: 1487
Rejestracja: sobota 01 mar 2014, 14:03
Lokalizacja: Lubelskie
Kontakt:

Re: Foxeer Legend 3

Post autor: Głuś »

Pengo pisze:Podejrzewam ze legend 2 bije runcama na głowę.
Nie wiem co ludzie widzą w runcam 2, dla mnie obrazek z tego jest słaby jak na tą półkę cenową, szczegóły, ostrość, poprzepalane pod światło. Firefly Q6 zjada runcama na śniadanie, a do dopiero Legend...
Moje modele https://fpv.com.pl
Gogielki Eachine EV300D na dwa pasma jednocześnie ;-)

Pozdrawiam
Wojtek
paweu85
Posty: 2
Rejestracja: piątek 16 lis 2018, 12:58
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Re: Foxeer Legend 3

Post autor: paweu85 »

Ma ktoś namiar gdzie można kupić Legend 3? płace w złocie :)
Awatar użytkownika
pawelsky
Posty: 9750
Rejestracja: środa 19 mar 2014, 02:03
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Foxeer Legend 3

Post autor: pawelsky »

paweu85 pisze:Ma ktoś namiar gdzie można kupić Legend 3?
Ebay
ODPOWIEDZ