Dylemat w wyborze kamery

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Którą kamerkę Ty byś wybrał

Boscam Zero
1
20%
SJ 9000
2
40%
H9R
1
20%
Noname
1
20%
 
Liczba głosów: 5

Awatar użytkownika
YesSon
Posty: 21
Rejestracja: środa 13 sty 2016, 10:34
Lokalizacja: Dublin

Re: Dylemat w wyborze kamery

Post autor: YesSon »

szaman89 pisze:
YesSon pisze:Kabelek ze sterowaniem do firefly 6s działa wyśmienicie. Mam podpięty pod przełącznik dwu pozycyjny. Przełączenie do góry na dłużej załącza nagrywanie video, powrót przełącznika w dół wyłącza nagrywanie. Jeżeli chcę zrobić zdjęcie przełącznik do góry na chwilę i powrót.
Może wymagam za dużo ale czy mógłbyś sprawdzić czy zrobi zdjęcie w trakcie nagrywania? Czy trzeba najpierw wyłączyć nagrywanie a potem zrobić zdjęcie?

Edit: po krótkim namyśle to raczej nie wykonalne ponieważ żeby wywołać migawkę przełącznik musi być w pozycji wyłączonego nagrywania i trzeba załączyć na chwilę przełącznik żeby cyknąć fotkę :oops:
Sprawdziłem, podpięcie drugiego przełącznika nic nie daje. Nie ma możliwości zrobienia zdjęcia w trakcie nagrywania. Tylko po wyłączeniu nagrywania można zrobić fotkę.
Awatar użytkownika
szaman89
Posty: 444
Rejestracja: czwartek 16 lip 2015, 21:32
Lokalizacja: Płock / Włocławek / Toruń

Re: Dylemat w wyborze kamery

Post autor: szaman89 »

Dzięki za info.
Zamówiłem w końcu ten kabel co Ty i mam też jakieś większe termokurcze więc spróbuję pokazać jak tam chińczyki dołożyli kabel od sterowania z aparatury.
Awatar użytkownika
daras1962
Posty: 149
Rejestracja: piątek 15 maja 2015, 13:14
Lokalizacja: Swarzędz

Re: Dylemat w wyborze kamery

Post autor: daras1962 »

Rurek pisze:Gwoli ścisłości - najwyższa jakość w tej kamerce to 2304x1296p /30fps.
Prawda :oops:
ODPOWIEDZ