Syma x8w kamer

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Maciek161
Posty: 5
Rejestracja: niedziela 21 lut 2016, 23:03
Lokalizacja: Stargard

Syma x8w kamer

Post autor: Maciek161 »

Witam wszystkich.Jestem tu nowy mam problem z kamerą w dronie syma x8w kupilem drona nie dawno uruchomilem go ale kamera niedziala ściągnąłem aplikacja do niej i nie stety niema obrazu niby coś w kamerze święci po włączeniu i tylko tyle proszę o jakąś pomoc czy to kamera jeśli tak to gdzie mogę kupić kamerkę taka z góry dziękuję za odpowiedź
Awatar użytkownika
matulekpl
Posty: 2175
Rejestracja: piątek 16 paź 2015, 16:48
Lokalizacja: Wejherowo

Re: Syma x8w kamer

Post autor: matulekpl »

Interpunkcja. W szkole nie uczyli? A połączyłeś się w ogóle z kamerą przez wifi?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Moje zabawki: Syma X5SW ORANGE + TX MOD | Syma X8C MODDED | DJI F450 NaZa-GULL - RIP. | TBS Discovery NAZA-GuLL | DJI Phantom 3 ADV - SPRZEDANY | DJI Phantom 4 PRO
WWW/BLOG: www.matulekpl.com | Kanał YouTube: Youtube | Foto: Flickr
Maciek161
Posty: 5
Rejestracja: niedziela 21 lut 2016, 23:03
Lokalizacja: Stargard

Re: Syma x8w kamer

Post autor: Maciek161 »

Uczyli.Nie piszę po to aby ktoś mnie poprakwial tylko proszę o pomoc .To jest forum fpv a nie interpunkcji . Nie moge sie połączyć na aplikacji jest cały czas biały ekran ,nie ma nic.
Awatar użytkownika
Valdi
Posty: 65
Rejestracja: piątek 15 sty 2016, 11:19

Re: Syma x8w kamer

Post autor: Valdi »

Zainstaluj jeszcze raz apke w telefonie/tablecie.

Wysłane z mojego SHIELD Tablet przy użyciu Tapatalka
Valdi

Syma X8, TBS Discovery, QX90, Racer by Jackuzy / NAZA Lite/ FPV Boscam/Vuzix/Xiaomi YI/Misio-OSD
Maciek161
Posty: 5
Rejestracja: niedziela 21 lut 2016, 23:03
Lokalizacja: Stargard

Re: Syma x8w kamer

Post autor: Maciek161 »

Instalowalem też drone fpv i ten sam efekt .Może problem jest w telefonie. Spróbuję na tablecie ale myślę ze efekt będzie ten sam,każda zainstalowana apka na tel tak samo sie zachowuje
Awatar użytkownika
matulekpl
Posty: 2175
Rejestracja: piątek 16 paź 2015, 16:48
Lokalizacja: Wejherowo

Re: Syma x8w kamer

Post autor: matulekpl »

Ale obraz sie z powietrza nie pojawi. Kamera dopiero po kilku sekundach uruchamia "sieć" wifi. Musisz wejść na telefonie normalnie w ustawienia wifi i wyszukać tą konkretną sieć i sie z nią połączyć. Dopiero wtedy pojawi sie obraz w aplikacji.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Moje zabawki: Syma X5SW ORANGE + TX MOD | Syma X8C MODDED | DJI F450 NaZa-GULL - RIP. | TBS Discovery NAZA-GuLL | DJI Phantom 3 ADV - SPRZEDANY | DJI Phantom 4 PRO
WWW/BLOG: www.matulekpl.com | Kanał YouTube: Youtube | Foto: Flickr
Maciek161
Posty: 5
Rejestracja: niedziela 21 lut 2016, 23:03
Lokalizacja: Stargard

Re: Syma x8w kamer

Post autor: Maciek161 »

Chyba nie widzi kamery. Spróbuję jeszcze raz w domu zobaczę co z tego wyjdzie ,a co ma telefon widzieć jaka sieć czy nazwę drona ?
Awatar użytkownika
Hudy_edd
Posty: 486
Rejestracja: piątek 29 sty 2016, 10:47
Lokalizacja: Pomorskie

Re: Syma x8w kamer

Post autor: Hudy_edd »

Musisz połączyć telefon z kamerą jak łączysz np router wifi z telefonem. Pokaże Ci się sieć o nazwie drona albo kamery od drona. Potem włącz apkę i powinno zadziałać.

W sumie szkoda kasy było na to wydawać ;) to FPV to do dupy jest i szybko rozbijesz Symę, ogranicza jej zasięg, opóźnienie ma spore. Jak już ma tą Symę to radze Ci nie używać tego FPV i cieszyć się większym zasięgiem.

A co do interpunkcji to ma ona znaczenie i wypada z czystego szacunku dla innych napisać coś poprawnie :) Albo chociaż się starać.

Znaczenie interpunkcji:
Twoja stara piła leży w piwnicy.
Twoja stara piła. Leży w piwnicy.

Jak skumałeś to chwała Ci za to, jak nie to trudno...
Obecnie: Syma x8c, DJI Phantom 3 Standard
Kanał na YT
Poradnik Syma x8 :) => klik
Loty Syma x8 :) => klik
Loty DJI Phantom 3 :) => klik
Maciek161
Posty: 5
Rejestracja: niedziela 21 lut 2016, 23:03
Lokalizacja: Stargard

Re: Syma x8w kamer

Post autor: Maciek161 »

Dziękuję za pomoc problem rozwiązany. I kto powiedział że nie mam szacunku dla innych,i że nie ma znaczenia ???? Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ