Serwis GoPro

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
Benon
Posty: 147
Rejestracja: piątek 24 kwie 2015, 12:03
Lokalizacja: Wiry/Poznań

Serwis GoPro

Post autor: Benon »

Jak, że po dzisiejszym gongu o ławkę moja gopro przestała działać szukam serwisu.
Czy ktoś z was korzystał z tego: https://www.facebook.com/GoProSer/ ?
RR210 little bee 4S
Awatar użytkownika
Piotrowy
Posty: 3129
Rejestracja: wtorek 02 lut 2010, 14:16
Lokalizacja: Warszawa

Re: Serwis GoPro

Post autor: Piotrowy »

Nie, nie znam ich, ale jaki to był model GoPro, bo ja poszukuję dawcy organów do trójki black.
Jakby, co napiszę do nich, albo najlepiej zadzwonię jutro.
Awatar użytkownika
Benon
Posty: 147
Rejestracja: piątek 24 kwie 2015, 12:03
Lokalizacja: Wiry/Poznań

Re: Serwis GoPro

Post autor: Benon »

Mam 3+ black, z tym, że organów za wiele nie będzie, bo lcd już dawno strzaśnięty, obiektyw z delikatną rysą.
RR210 little bee 4S
Awatar użytkownika
Piotrowy
Posty: 3129
Rejestracja: wtorek 02 lut 2010, 14:16
Lokalizacja: Warszawa

Re: Serwis GoPro

Post autor: Piotrowy »

Ale nagrywa ? Bo obiektyw i wyświetlacz, jak się ma, to wymiana nie jest dużym problemem.
Firma, o której pisałeś, nawet się chwali wymianą na nowe, pozbawione rybiego oka.
Masz tu fajną stronkę jak rozebrać trójkę i nawet części sprzedają.

Ja potrzebuję płyty głównej, bo delikatnie na 30m. pod wodą podsiąkła wodą :evil: . Udało się ją na krótko po czyszczeniu odpalić, ale niestety sól pracowała dalej i zamilkła na amen :cry:
Awatar użytkownika
Benon
Posty: 147
Rejestracja: piątek 24 kwie 2015, 12:03
Lokalizacja: Wiry/Poznań

Re: Serwis GoPro

Post autor: Benon »

Nic nie robi, nie włącza się :( Robiłem reset, pod usb tez nic. Latałem z osłoną wykręconą z oryginalnej obudowy i cała siła uderzenia poszła na nią, dymku nie było.
Rozkręciłem co do śrubki, obejrzałem i skręciłem z powrotem, mechanicznie nic uszkodzone nie jest.
W Poznaniu serwisu nie ma.
Znalazłem jeszcze ten: http://www.gohero.pl/serwis-gopro
RR210 little bee 4S
Awatar użytkownika
PiotrSz
Posty: 3518
Rejestracja: środa 21 sie 2013, 22:04
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Serwis GoPro

Post autor: PiotrSz »

Tu macie autoryzowanego dystrybutora GoPro i serwis http://freeway.com.pl/
Awatar użytkownika
Piotrowy
Posty: 3129
Rejestracja: wtorek 02 lut 2010, 14:16
Lokalizacja: Warszawa

Re: Serwis GoPro

Post autor: Piotrowy »

PiotrSz pisze:Tu macie autoryzowanego dystrybutora GoPro i serwis http://freeway.com.pl/
Znam ich :-P . Mają tylko serwis gwarancyjny polegający na wymianie na nowy sprzęt.
Nieboszczyków nie reanimują, a potencjalni dawcy organów są komisyjnie niszczeni :shock:
Takie mają wytyczne z centrali.
Chciałem wycyganić od nich jakieś części, ale nie mają i się tym nie zajmują :-/

Moja kamerka kwalifikowała by się nawet do wymiany, ale 2 letnia gwarancja minęła w czerwcu tego roku :-(
asmo71
Posty: 236
Rejestracja: wtorek 23 wrz 2014, 09:19
Lokalizacja: wrocław

Re: Serwis GoPro

Post autor: asmo71 »

to gopro ser to jakaś ściema wysłałem do nich 2 kamery gopro 4 black po zalaniu i 4 silver z uszkodzoną płytą po upadku reszta sprawna poza płytą i obudową ponad 3 miesiące cisza nękałem nie odpowiadali wreszcie odpowiedzieli mi ściemniając ze silver nic nie wart bo zalana tymczasem wody na oczy nie widziała i zaproponowali śmieszną kwotę za nie po czym znowu zamilkli i cisza i ani kasy ani kamerek ale nie omieszkam ich odwiedzić jak będę w Warszawie albo jak ktoś ze znajomych będzie .... jak dla mnie oszuści i złodzieje !

Natomiast freeway serwis pierwsza klasa z tym że tylko gwarancyjnie .. i nie tylko wymieniają miałem problem z wyjściem wideo po usb wymienili mi port:) natomiast fakt najczęściej wymieniają na nową kamerkę często jakieś gratisy dają :) do tego doskonały kontakt
Awatar użytkownika
Benon
Posty: 147
Rejestracja: piątek 24 kwie 2015, 12:03
Lokalizacja: Wiry/Poznań

Re: Serwis GoPro

Post autor: Benon »

Z freeway kontaktowałem się wcześniej na gwarancji, okazało się, po numerze RMA, że moja kamera nie jest z ich sieci dystrybucji a kupiona w kraju...

Z tym gohero.pl niepokoi mnie dlaczego nie przyjmują zgłoszeń ani informacji po gwarancji telefonicznie.
RR210 little bee 4S
Awatar użytkownika
miś
Posty: 9242
Rejestracja: niedziela 07 lut 2010, 15:24
Lokalizacja: Bytom

Re: Serwis GoPro

Post autor: miś »

Piotrowy pisze:Nieboszczyków nie reanimują, a potencjalni dawcy organów są komisyjnie niszczeni :shock:
Musisz z nimi pogadać aby komisja zgodnie mrugnęła oczami w odpowiednim momencie :mrgreen:
Pzdr. -----MIŚ-----
Awatar użytkownika
Piotrowy
Posty: 3129
Rejestracja: wtorek 02 lut 2010, 14:16
Lokalizacja: Warszawa

Re: Serwis GoPro

Post autor: Piotrowy »

miś pisze:Musisz z nimi pogadać aby komisja zgodnie mrugnęła oczami w odpowiednim momencie
Misiek, najlepiej gdybyśmy my byliśmy w tej barbarzyńskiej komisji :lol:
Awatar użytkownika
Piotrowy
Posty: 3129
Rejestracja: wtorek 02 lut 2010, 14:16
Lokalizacja: Warszawa

Re: Serwis GoPro

Post autor: Piotrowy »

Złapałem kontakt przez twarzoksiążkę z tym pierwszym serwisem. Facet chce mi wymienić na nową płytę główna za 600, jak zacząłem jęczeć powiedział, że może uda się załatwić używkę za 400. Jeszcze pomyślę :roll:
Benon pisze:Nic nie robi, nie włącza się :(
Żeby nie włączała się, wystarczy uszkodzić płytkę przycisku połączoną wyświetlaczem i cała kamera milczy jak grób :-P

Edit: A ten drugi serwis, to tylko punkt przyjmowania zleceń na naprawę , które zapewne wędrują do tych pierwszych ze stosowną prowizją :lol:
asmo71
Posty: 236
Rejestracja: wtorek 23 wrz 2014, 09:19
Lokalizacja: wrocław

Re: Serwis GoPro

Post autor: asmo71 »

nic nie wysyłaj do tego serwisu z fb jak mówie to są oszuści sytuacja wygląda tak że wysłałem i zalaną hero4 black i nie włączającą sie 4 silver po upadku przez 3 miesiące cisza nie odpisują zlewają ludzi po 3 miesiącach odpisują mi jakieś głupoty żeby mnie zbyć po czym znowu miesiąc ciszy i piszą mi że mogą mi za nie dać 400 zł bo black była zalana mało co się przyda i że silver był zalany więc tylko obiektyw im się przyda na co ja im że silver wody nigdy nie widział i ma wszystko sprawne poza płytą i popękaną obudową no i znowu miesiąc ciszy a kamer jak nie było tak nie ma nie dość że kręcą to olewają ludzi totalnie nie ja pierwszy się naciołem ...
Awatar użytkownika
Benon
Posty: 147
Rejestracja: piątek 24 kwie 2015, 12:03
Lokalizacja: Wiry/Poznań

Re: Serwis GoPro

Post autor: Benon »

Piotrowy, nawet jak podepnę pod usb to milczy, także to grubsza sprawa. Wifi też nie działa a przycisk jest na innej taśmie.
Samą taśmę z przyciskiem power można dostać za 200 zł, to bym jeszcze przebolał, jeśli płyta główna to już nieciekawie.
Ten serwis z fb odpuszczam.
Już takich drogich sprzętów na quada nie założę.
RR210 little bee 4S
Awatar użytkownika
Piotrowy
Posty: 3129
Rejestracja: wtorek 02 lut 2010, 14:16
Lokalizacja: Warszawa

Re: Serwis GoPro

Post autor: Piotrowy »

Mnie też wpienia, że serwis GoPro przegina. Ceny części z kosmosu :evil:
Płyta do mojego modelu kosztuje 100 $. U nas plus 200 pln.
Powinniśmy chyba zrobić giełdę dawców części :roll:
ODPOWIEDZ