EKEN H9 ktoś ma... ?

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
matulekpl
Posty: 2175
Rejestracja: piątek 16 paź 2015, 16:48
Lokalizacja: Wejherowo

Re: EKEN H9 ktoś ma... ?

Post autor: matulekpl »

Ale gdzie tak piszą? Dobrze jest podawać źródło:) A swoje info wziąłem stąd: http://elproducente.com/eken-h9-4k-acti ... ra-review/
Moje zabawki: Syma X5SW ORANGE + TX MOD | Syma X8C MODDED | DJI F450 NaZa-GULL - RIP. | TBS Discovery NAZA-GuLL | DJI Phantom 3 ADV - SPRZEDANY | DJI Phantom 4 PRO
WWW/BLOG: www.matulekpl.com | Kanał YouTube: Youtube | Foto: Flickr
tom73gw
Posty: 26
Rejestracja: wtorek 29 mar 2016, 23:04

Re: EKEN H9 ktoś ma... ?

Post autor: tom73gw »

Stare informacje od najnowszego oprogramowania eken ma 4k 25 klatkach 2.7k w 30. Co do za jasnego nagrania to zgadza się ale wystarczy w ustawieniach ustawić expozycje na -0.3 albo -0.7 i jest ok. I coś mi się wydaje że masz bardzo słabą pamięć bo o tym pisałem już wcześniej . A co do (obraz wydaje się ostrzejszy) to nie jest ostrzejszy tylko zawiera więcej informacji czyli szczegółów i to wcale się nie wydaje tylko tak jest tego nie da się zaprzeczyć no chyba ze ktoś ma wadę wzroku . Porównując nagrania z eken i xiaomi to wygląda to tak jak by ktoś nałożył jakąś folie nie dokońca przezroczystą często asfalt robi się na nagraniu jednolitą plama pozbawiona struktury . Ale ogulnie xiaomi nie jest jakaś zła bo to dobra kamerka. Co do materiałów porównawczych to trzeba naprawdę być leniwy żeby ich nie znaleźć w necie ( wpisz w yotube hasło eken h9 )

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
matulekpl
Posty: 2175
Rejestracja: piątek 16 paź 2015, 16:48
Lokalizacja: Wejherowo

Re: EKEN H9 ktoś ma... ?

Post autor: matulekpl »

pewnie interpolowane... ale co tam:) jak w eken można systemowo to i wszędzie można:)
tom73gw pisze:ogulnie
wybacz ale osoba tak leniwa żeby nie skorzystać ze słownika, który sam podkreśla błędy nie będzie mi mówić, że jestem leniwy:)
Moje zabawki: Syma X5SW ORANGE + TX MOD | Syma X8C MODDED | DJI F450 NaZa-GULL - RIP. | TBS Discovery NAZA-GuLL | DJI Phantom 3 ADV - SPRZEDANY | DJI Phantom 4 PRO
WWW/BLOG: www.matulekpl.com | Kanał YouTube: Youtube | Foto: Flickr
tom73gw
Posty: 26
Rejestracja: wtorek 29 mar 2016, 23:04

Re: EKEN H9 ktoś ma... ?

Post autor: tom73gw »

Ja jestem leniwy i to bardzo ale zależy do czego w technicznych sprawach napewno nie a w mniej istotnych tak , ale wiadomo ze cała technika idzie do przodu dzięki właśnie osobom leniwym bo takie osoby chcą sobie ułatwić życie np. Tylko leniwa osoba mogła wymyślić pilot do tv.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
egon64
Posty: 30
Rejestracja: środa 06 kwie 2016, 21:53

Re: EKEN H9 ktoś ma... ?

Post autor: egon64 »

Witam,

Czy Syma X8W da sobie radę z udźwignięciem baterii Turnigy 3000mAH (146g), kamery Eken H9R (65g) oraz zwykłego uchwytu (bez gimabala) ? Myślę jeszcze o mierniku cel z alarmem (9g), ale nie wiem czy nie będzie to już przegięcie.
DronNOOB

Re: EKEN H9 ktoś ma... ?

Post autor: DronNOOB »

A czytałeś ten temat ( o syma x8)? jest tu moje foto z takim samym wagowo zestawem. Podałem nawet czas lotu na poszczególnych bateriach.
egon64
Posty: 30
Rejestracja: środa 06 kwie 2016, 21:53

Re: EKEN H9 ktoś ma... ?

Post autor: egon64 »

@DronNOOB Widzę tylko ten wpis:

bateria 3000 mAh (masa 142 gr) latasz ok 12-15 min.
Cytuj:
Syma lata 11 minut u mnie

dokładnie 10-12 min lata na oryginalnej baterii ( nie podróbki które waży po 93 gr a również 2000 mA ale waży 104 gr i jest większa, foto wyłożyłem w tym temacie)

Nie widzę natomiast odniesienia do kamery.

P.S. Już widzę :) Rzeczywiście daje to radę. Kamera nieco lżejsza, bo 58g, ale reszta się zgadza.
Awatar użytkownika
pirzol
Posty: 986
Rejestracja: czwartek 18 sie 2011, 19:57
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontakt:

Re: EKEN H9 ktoś ma... ?

Post autor: pirzol »

Zainstalowałem dziś nowy firmware do kamery Eken H9,
Firmware: H9.160421LY 4K25 normal
Nagrywanie: 1080p 60fps

Generalnie, kamera daje radę. Jak za te pieniądze :)
Test na pokładzie Hexy Omega R8. Mglisty dzień.
----------------------
http://www.fpvdrones.pl
Encyklopedia FPV, RC Heli i nie tylko...
Szkolenie VLOS - pomoc w samokształceniu.

Realis familiam pater, mater et filii est.
tom73gw
Posty: 26
Rejestracja: wtorek 29 mar 2016, 23:04

Re: EKEN H9 ktoś ma... ?

Post autor: tom73gw »

Jest najnowszy soft 4k 25 i doszło 720p 120klatek

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Poli25
Posty: 917
Rejestracja: środa 25 lut 2015, 19:22
Lokalizacja: Trzebnica

Re: EKEN H9 ktoś ma... ?

Post autor: Poli25 »

Czy Eken H9 ma wyjcie TV Out? do podglądu?
DronNOOB

Re: EKEN H9 ktoś ma... ?

Post autor: DronNOOB »

nie ma, tylko hdmi.
Wyjścia są dwa kupujesz dodatkową mini-kamerkę (ok 7 gr), lub konwerter hdmi-av ok 30 gr.
Ostatnio zmieniony środa 03 sie 2016, 11:08 przez DronNOOB, łącznie zmieniany 1 raz.
tom73gw
Posty: 26
Rejestracja: wtorek 29 mar 2016, 23:04

Re: EKEN H9 ktoś ma... ?

Post autor: tom73gw »

egon64 pisze:Witam,

Czy Syma X8W da sobie radę z udźwignięciem baterii Turnigy 3000mAH (146g), kamery Eken H9R (65g) oraz zwykłego uchwytu (bez gimabala) ? Myślę jeszcze o mierniku cel z alarmem (9g), ale nie wiem czy nie będzie to już przegięcie.
Powinna dać sobie radę bez problemu . Ja latalem z kamerką i gimbalem i dała rade


Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
rafraf
Posty: 40
Rejestracja: czwartek 22 wrz 2016, 07:42
Lokalizacja: ok/ Płocka

Re: EKEN H9 ktoś ma... ?

Post autor: rafraf »

Witam.... jestem zainteresowany kupnem kamery EkenH9. Czytając wiele ogłoszeń sprzedaży zauważyłem że niektóre kamery Ekena są sprzedawane jako IMARS Eken H9. Czy to są gorsze podróbki czy to jest jakiś model Ekena H9. Na zdjęciach poglądowych z przodu kamery jest napis IMARS.....??? Bardzo proszę o odpowiedź bo mam możliwość odkupić taką kamerkę w rozsądnych pieniądzach ale ma napis IMARS a w ogłoszeniu jest Eken H9. Może ktoś napisze też kilka słów w jaki sposób rozpoznać podróbki Ekena H9.
Z góry dziękuje i pozdrawiam
Rafał
-------------------------------------------
RC 10 BRQ 110, Syma X8HC
ardjan
Posty: 74
Rejestracja: piątek 14 paź 2016, 22:41

Re: EKEN H9 ktoś ma... ?

Post autor: ardjan »

Mam problem z eken h9, po nagraniu kilku filmów, losowo czasami od razu czasami któryś z kolei źle się zapisuje, przy podglądzie wywala "błąd pliku", nie da sie go otworzyć też na komputerze. Miał ktoś podobny problem ? Z reguły pierwsze nagrania są ok, przy ponownym włączeniu pojawiają się błedy.
Karta SD 16GB Kingston Class10, sformatowana FAT32.
Dodatkowo po ustawieniu daty i czasu jak wyłączę kamerkę i włączę następnego dnia wyświetla się stara data, czy w tych kamerach to norma?
DronNOOB

Re: EKEN H9 ktoś ma... ?

Post autor: DronNOOB »

Nie, nie jest normą to co piszesz.
ODPOWIEDZ