Wtyczka do kamerki płytkowej

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
andrewsky
Posty: 23
Rejestracja: wtorek 31 sie 2010, 21:35
Lokalizacja: Poznań

Wtyczka do kamerki płytkowej

Post autor: andrewsky »

Witam!
Czy ktoś wie gdzie można dokupić tą wtyczkę, ewentualnie jaka jest kolejność zasilania i sygnału (cztery piny).Zapomniałem zapamiętać ,a na płytce brak oznaczeń.
Płytka tej kamerki wygląda tak:
Obrazek

Proszę o zdjęcie tej wtyczki , o ile to jest znormalizowane dla wszystkich kamer.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
andrewsky
Posty: 23
Rejestracja: wtorek 31 sie 2010, 21:35
Lokalizacja: Poznań

Post autor: andrewsky »

Sprawdziłem w sklepie kolejność przewodów-od lewej strony czerwony+,czarny masa,biały sygnał video ,czwarty niewykorzystany.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
marcin.gala
Posty: 2837
Rejestracja: poniedziałek 15 mar 2010, 23:09
Lokalizacja: ...

Post autor: marcin.gala »

wywal ta wtyczkę i wlutuj kabelki najlepsze są takie z kabla USB malutkie i pasuja jak chciał...ja nie polegam na tych wtyczkach "lubią się rozpiąć" jakieś takie nie pewne...jak chcesz wypinać kamerkę to wlutuj 3kable i daj konektor futaby jak chcesz... ;-)a wlutowane kabelki zalej delikatnie glutem co by ich nie powyrywac i już.. :roll:
FPV nie kupisz.FPV robisz.
Licencja BNUC'S.

Nie ustawisz koptera lepiej niż swój własny poziom latania.
Awatar użytkownika
Rurek
Posty: 16419
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 15:21
Lokalizacja: AIP ENR 5.5 - AAA 153 :-)

Post autor: Rurek »

Marcin dobrze prawi, wywalać te chińskie krucho-sztywne badziewie i lutować własne cienkie silikonowe (0,2mm²) serwowe kabelki plus dobra wtyczka (np. MPX)
infekcja FPV postępuje w zastraszającym tempie...
Awatar użytkownika
jelcyn
Posty: 3417
Rejestracja: niedziela 23 sty 2011, 16:56
Lokalizacja: B-stok

Post autor: jelcyn »

Gdzie taki coś kupić to nie mam pojęcia. Może w TME bedą mieli. Ja wyciągam z autoalarmów samochodowych.

Niewiem co wam ta wtyczka przeszkadza. Jeśli nie będziecie jej codziennie wypinać i wpinać to będzie działała bez zarzutu.
Awatar użytkownika
Rurek
Posty: 16419
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 15:21
Lokalizacja: AIP ENR 5.5 - AAA 153 :-)

Post autor: Rurek »

wtyczka to może sama i nie przeszkadza, jak się ją hotglutem potraktuje to jest fix jak trzeba...ale te badziewne kabelki lubią się kruszyć/łamać, są zbyt sztywne do używania z pantiltem - prędzej czy później któryś się złamie i szkoda aby to się stało w locie...zauważ że te kamerki za te śmieszne pieniądze pierwotnie miały wisieć pod sufitem w obudowie i miały nigdy nie być nawet ruszone o pół mm ;-)
infekcja FPV postępuje w zastraszającym tempie...
ODPOWIEDZ