opinie na temat kamerki SJ4000

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

DronNOOB

Re: opinie na temat kamerki SJ4000

Post autor: DronNOOB »

jakub1989
sądząc po tym, że lekko "jedzie" na niebiesko to hardware ( procesor graficzny) chyba oryginalny.

Kod: Zaznacz cały

Nie zauważyłem, żeby stabilizacja cokolwiek dawała
W sj4000 stabilizacją była słabiutka, w nowszych modelach 5000+ jest już Gyro i lepiej stabilizuje, ale w mojej ocenie ucina wtedy drobne szczegóły. Zauważyłem to po drobnych falach na wodzie liściach na drzewach, inne. Jak znajdę nagranie to pokaże z stabilizacją i bez.
Awatar użytkownika
Adrián
Posty: 9286
Rejestracja: środa 03 wrz 2014, 11:11
Lokalizacja: 50°08′13″N ; 18°57′59″E

Re: opinie na temat kamerki SJ4000

Post autor: Adrián »

Jeśli chodzi o stabilizację, to nie ma co porównywać nowej 5000+ z 4000. W 4000 jej nie ma, lub jest niezauważalna.
jakub1989
Posty: 11
Rejestracja: niedziela 03 sty 2016, 10:18

Re: opinie na temat kamerki SJ4000

Post autor: jakub1989 »

W samochodzie jej użyłem tylko kilka razy
Kupiłem ją głownie do jazdy motorem lecz wtedy przeszkadza niski czas pracy na baterii
szukałem jakiś wydajniejszych lecz nie znalazłem niestety

Wiecie dlaczegopo zmianie oprogramowania mam problem z tymi przyciskami ?
Abrakadabra
Posty: 2
Rejestracja: czwartek 07 sty 2016, 19:36
Lokalizacja: Dolnyśląsk

Re: opinie na temat kamerki SJ4000

Post autor: Abrakadabra »

Dzień dobry

Przepraszam za głupie pytanie. Mam zamiar kupić SJ4000 Wifi. PYTANIE czy tą kamerką można zrobić podgląd live za pomocą wifi na tv ?

Czy tylko przez jakiś kabel itd ?

Jeśli za pomocą wifi, to się paruje przez opcję w kamerce ?
Awatar użytkownika
RW
Posty: 1420
Rejestracja: czwartek 13 lut 2014, 00:09
Lokalizacja: LUBOŃ CITY, MATZ/MCTR EPKS, BSP_WOJTYNIAK

Re: opinie na temat kamerki SJ4000

Post autor: RW »

Kolego - masz cały temat o SJ4000 i pochodnych - może byś tak sobie przejrzał te 38 stron? :roll:

Opcje kamerki zostawiasz w spokoju. Na kamerze trzeba włączyć WiFi, a urządzenie wyświetlające (komórka, tablet,......) musi wyszukać aktywną kamerkę.
Rafał Wojtyniak
Abrakadabra
Posty: 2
Rejestracja: czwartek 07 sty 2016, 19:36
Lokalizacja: Dolnyśląsk

Re: opinie na temat kamerki SJ4000

Post autor: Abrakadabra »

Dziękuję.

Jestem moderem na pewnym forum więc wiem co to jest opcja SZUKAJ

Niemniej pytam osoby co posiadają tą kamerkę i odpowiedź która mnie interesuje zajmuje im 20 s.
Nie pytam nie wiadomo o co, jak skomplikowane rzeczy, a podstawową myśle opcje.
Przy problemie, zawiłosci jakiejś faktycznie przejrzenie 38 stron wątku byłoby wskazane

:) :) :)

Pozdrawiam

Ide do sklepu po kamerke w takim razie.
Awatar użytkownika
RW
Posty: 1420
Rejestracja: czwartek 13 lut 2014, 00:09
Lokalizacja: LUBOŃ CITY, MATZ/MCTR EPKS, BSP_WOJTYNIAK

Re: opinie na temat kamerki SJ4000

Post autor: RW »

Najciemniej pod latarnią czyli u samego producenta :lol: http://www.sjcam.com/download/sj4000wif ... manual.pdf

Nie mam TV z WiFi więc ci nie powiem czy ten konkretny zestaw ruszy.
Rafał Wojtyniak
Awatar użytkownika
pablos77
Posty: 3
Rejestracja: piątek 08 sty 2016, 15:29
Lokalizacja: Mszana Dolna

Re: opinie na temat kamerki SJ4000

Post autor: pablos77 »

Mam SJ4000 wi-fi i dopiero zaczynam zabawę z tą kamerka. Odnośnie ustawień obrazu i kolorów już czytałem. Martwi mnie tylko długość filmów.

Ponieważ chciałbym ją wykorzystać pod wodą interesuje mnie ciągłe nagrywanie. Wychodzi na to że maksymalna długość filmiku to 10 minut.
Lenovo S930 | Lenovo A850+ | Elephone P5000

SJCAM SJ4000 WI-FI
Awatar użytkownika
RW
Posty: 1420
Rejestracja: czwartek 13 lut 2014, 00:09
Lokalizacja: LUBOŃ CITY, MATZ/MCTR EPKS, BSP_WOJTYNIAK

Re: opinie na temat kamerki SJ4000

Post autor: RW »

To może kolego jeszcze raz przeczytaj sobie instrukcję :lol:

Ciekawe, że ja nagrywam aż skończy się miejsce na karcie, a pliki są dzielone co 4GB (ograniczenie formatowania karty).
Rafał Wojtyniak
spoon
Posty: 31
Rejestracja: środa 25 lis 2015, 22:36

Re: opinie na temat kamerki SJ4000

Post autor: spoon »

RW pisze:To może kolego jeszcze raz przeczytaj sobie instrukcję Obrazek

Ciekawe, że ja nagrywam aż skończy się miejsce na karcie, a pliki są dzielone co 4GB (ograniczenie formatowania karty).
ciekawostką jeszcze jest ze dzielone pliki filmu się zapętlają na mniej niż sekundę, więc na początku 2filmu masz kilkanaście klatek końca 1filmu

tapped by TCL 3S
Awatar użytkownika
pablos77
Posty: 3
Rejestracja: piątek 08 sty 2016, 15:29
Lokalizacja: Mszana Dolna

Re: opinie na temat kamerki SJ4000

Post autor: pablos77 »

pablos77 pisze:Mam SJ4000 wi-fi i dopiero zaczynam zabawę z tą kamerka. Odnośnie ustawień obrazu i kolorów już czytałem. Martwi mnie tylko długość filmów.

Ponieważ chciałbym ją wykorzystać pod wodą interesuje mnie ciągłe nagrywanie. Wychodzi na to że maksymalna długość filmiku to 10 minut.
Mówisz o tej instrukcji co ma 1 stronę. Nie widziałem tam takich zapisów. To jak mam ustawić nagrywanie żeby filmy były długie bo póki co nie udaje mi się to zrobić.

Mam kartę 32 Gb i chciałbym uruchomić nagrywanie ciągłe. Czy mógłby ktoś napisać co ustawić krok po kroku w ustawieniach.
Lenovo S930 | Lenovo A850+ | Elephone P5000

SJCAM SJ4000 WI-FI
Awatar użytkownika
RW
Posty: 1420
Rejestracja: czwartek 13 lut 2014, 00:09
Lokalizacja: LUBOŃ CITY, MATZ/MCTR EPKS, BSP_WOJTYNIAK

Re: opinie na temat kamerki SJ4000

Post autor: RW »

Czy naprawdę tak ciężko przejrzeć wszystkie pozycje w menu??? :shock:

Nawet jeśli by nie było do wyboru języka polskiego, to nie ma problemu by to znaleźć.

Zaraz na pierwszej stronie menu, na drugiej pozycji znajduje się Cyclic Record / Nagrywanie W Cyklu.

Do wyboru- off, 3min, 5min, 10min. Chyba nietrudno się domyślić, co trzeba ustawić, żeby długość filmu nie była ograniczona do tych magicznych 10min :shock:

Grzebiąc w menu nie jesteś w stanie niczego zepsuć (oprócz skasowania filmów i zdjęć :lol: ) - zawsze możesz przywrócić ustawienia fabryczne.
Rafał Wojtyniak
Awatar użytkownika
pablos77
Posty: 3
Rejestracja: piątek 08 sty 2016, 15:29
Lokalizacja: Mszana Dolna

Re: opinie na temat kamerki SJ4000

Post autor: pablos77 »

RW pisze:Czy naprawdę tak ciężko przejrzeć wszystkie pozycje w menu??? :shock:

Nawet jeśli by nie było do wyboru języka polskiego, to nie ma problemu by to znaleźć.

Zaraz na pierwszej stronie menu, na drugiej pozycji znajduje się Cyclic Record / Nagrywanie W Cyklu.

Do wyboru- off, 3min, 5min, 10min. Chyba nietrudno się domyślić, co trzeba ustawić, żeby długość filmu nie była ograniczona do tych magicznych 10min :shock:

Grzebiąc w menu nie jesteś w stanie niczego zepsuć (oprócz skasowania filmów i zdjęć :lol: ) - zawsze możesz przywrócić ustawienia fabryczne.
Dzięki:) Teraz jasne jak słońce. Mam teraz problem z kartą nie widzi jej kamerką (błąd klastra). Była to karta no name.

Kingstona 32GB SDHC class 10 widzi. Jaka jest najlepsza karta do tej kamerki, co polecacie? Podrzućcie propozycje.
Lenovo S930 | Lenovo A850+ | Elephone P5000

SJCAM SJ4000 WI-FI
jakub1989
Posty: 11
Rejestracja: niedziela 03 sty 2016, 10:18

Re: opinie na temat kamerki SJ4000

Post autor: jakub1989 »

Ja sprzedałem sj4000 Przy jeździe na motocyklu sie nie sprawdza niestety za duże drgania itp
Teraz muszę wybrać nową kamerkę sj5000x i 4k są kuszące ale i tak nie mam na czym odpalić obrazu w tej rozdzielczosci
Jaka kamera da najlepszy obraż w 1080p ? No chyba że włąsnie sj5000x ? Gyro działą fajnie widziałem filmy itp
Youtube trochę obniża jakość video więc ciężko według niego porównać obraz z kamer

Jest ktoś w stanie pomóc ? MOże inna firma niż sj ? Aha gopro za drogie dla mnie jak by co :)
alex6010
Posty: 34
Rejestracja: wtorek 23 cze 2015, 12:59

Re: opinie na temat kamerki SJ4000

Post autor: alex6010 »

Panowie mam pytanie można w jakiś cudowny sposób zrobić żeby kamera zapamiętywała włącznie tvout ?. Po każdym wyłączeniu kamery muszę na nowo to ustawiać :-/
ODPOWIEDZ