LC-1/3 Sony 480TVL - mały problem z uruchomieniem.

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

smootny

LC-1/3 Sony 480TVL - mały problem z uruchomieniem.

Post autor: smootny »

Witam
Przyszła mi w piątek kamera :LC-1/3 Sony 480TVL

Obrazek
Obrazek
Obrazek


Połączyłem jak zwykle: plus, minus i wizję (żółty) .. kamera nie daje oznak życia.
Kabel w zestawie który przyszedł z kamerą był podpięty do przedniego gniazda, lecz jest jeszcze jedno z tyłu.. do którego kabla już nie było....
Zastanawiam się czy nie trzeba jej podpiąć własnie "od tyłu" :mrgreen:

Poproszę użytkowników podobnej kamerki o jakieś "rady" instrukcje..
Biorę też pod uwagę fakt, iż poprostu przyszła uszkodzona......
smootny

Post autor: smootny »

wie ktos z was do czego jest to tylnie gniazdo w tym modelu kamerki ?
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Post autor: Verid »

W moich kamerkach gniazdo zasilające/AVout zawsze było z tyłu ale takiego modelu jak twój nie miałem...
smootny

Post autor: smootny »

prubuję poszukac jakiegokolwiek manuala do tego modelu lecz chyba niewiem gdzie go szukać... poniewaz mam problem by go gdziekolwiek znaleźć... :mrgreen:
Awatar użytkownika
marcin.gala
Posty: 2837
Rejestracja: poniedziałek 15 mar 2010, 23:09
Lokalizacja: ...

Post autor: marcin.gala »

To drugie gniazdo może jest od OSD kamery... :-?
FPV nie kupisz.FPV robisz.
Licencja BNUC'S.

Nie ustawisz koptera lepiej niż swój własny poziom latania.
smootny

Post autor: smootny »

marcin.gala pisze:To drugie gniazdo może jest od OSD kamery... :-?
diabli wiedzą, a może to własnie tam powinien być podpięty kabel żeby odrazu obraz z osd się wyświetlał :]
bez jakiegokolwiek manuala ciężko podpinac wtyczki :]
smootny

Post autor: smootny »

Odesłałem kamerę w diabły na gwarancję.. szkoda czasu no ale cóż się poradzi. :-(
smootny

Post autor: smootny »

dopiero dziś :idea: , gdy zadzwoniłem do CTR.PL - odpowiedziano mi iż żekomo jest naprawiona - i zostanie odesłana... masakra
Awatar użytkownika
przemas
Posty: 234
Rejestracja: wtorek 02 lut 2010, 17:33
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: przemas »

CTR.PL To jakaś masakra!!!!!!! Nie polecam, Kefir robił tam zamówienie.

Na pewno dostaniesz inną.
smootny

Post autor: smootny »

przemas pisze:CTR.PL To jakaś masakra!!!!!!! Nie polecam, Kefir robił tam zamówienie.

Na pewno dostaniesz inną.
przedchwilą przyszła, wyciągneli tylnie gniazdo, a własciwie biały plastik i zostawili piny (druty), w nie włożyli nowy kabel i heja do klienta.
Wieczorem sprawczy czy w takiej kombinacji wogóle działa i porównam z fotami które zrobiłem przed wysyłką...

nigdy juz tam nie zrobie zakupów !!!!!!!!!!


EDITO: Przyszła dopiero teraz z Gwarancji !!!!!
Ostatnio zmieniony czwartek 20 sty 2011, 07:35 przez smootny, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
mikun
Posty: 2540
Rejestracja: środa 26 maja 2010, 21:40
Lokalizacja: Poznań

Post autor: mikun »

Smootny pisałem Tobie jak krowie na rowie http://www.delta.poznan.pl :-) znam ten sklep bo bywałem tam osobiście i Waldorf może potwierdzić że mają dobry sprzęt za nieduże pieniądze (warto wysłać papiery żeby kupować w hurcie) różnica cen jest mocno odczuwalna.
...i tak nie skończysz na jednym ani na dwóch :-)
smootny

Post autor: smootny »

mikun pisze:Smootny pisałem Tobie jak krowie na rowie http://www.delta.poznan.pl :-) znam ten sklep bo bywałem tam osobiście i Waldorf może potwierdzić że mają dobry sprzęt za nieduże pieniądze (warto wysłać papiery żeby kupować w hurcie) różnica cen jest mocno odczuwalna.
Nie unoś się :mrgreen: , bo trzeba będzie ciebie znieść na zimie....

To jest kamerka która jako ostatnia z tego sklepu w listopadzie mi przyszła uszkodzona - od tamtego razu już nic więcej u nich nie zamówiłem (i nigdy nie zamówię) a dopiero teraz przyszła z gwarancji :]
Mikun uczymy się czytać ze zrozumieniem :mrgreen:
ODPOWIEDZ