Foxeer Cat Starlight

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

draki
Posty: 74
Rejestracja: piątek 24 maja 2019, 14:00
Lokalizacja: Gdańsk

Foxeer Cat Starlight

Post autor: draki »

Czy mieliście może jakieś doświadczenia z kamerą wymienioną w temacie?
Zastanawiam się nad kamerką fpv, która dobrze sobie poradzi w półmroku. Bardzo często jak w końcu mam trochę czasu, żeby polatać to właśnie się ściemnia.
W szranki staje jeszcze Runcam Night eagle, jest jednak 2x droższa i na filmikach na youtube sprawia wrażenie lepszej w całkowitym mroku, jednak gorzej wypada późnym wieczorem, no i niestety w dzień też jest czarno/biała
Nie chciałbym całkowicie rezygnować z koloru.
W warunkach półmroku reszta kamer nie ma do nich żadnego startu, czy przeoczyłem jeszcze jakąś inną ciekawą kamerkę?
df2
Posty: 672
Rejestracja: poniedziałek 05 maja 2014, 21:11
Lokalizacja: Biała Podlasla

Re: Foxeer Cat Starlight

Post autor: df2 »

Latalem na oryginalnej Sony effio z mechanicznym filtrem. Dopóki jest jakiekolwiek doswietlenie (zachodzące słońce, księżyc, gwiazdy) - dla mnie wszystko było widoczne. Wadą jest zasilanie 12v. Można wychaczyc na allegro jako kamerę do CCTV już za parę zł. Tylko trzeba płytkę z obudowy wybebeszyc.
draki
Posty: 74
Rejestracja: piątek 24 maja 2019, 14:00
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Foxeer Cat Starlight

Post autor: draki »

Faktycznie, wygląda na to, że często jest pakowana do bardzo tanich kamerek, a parametry pracy w półmroku bardzo fajne. Cat chyba jednak jest lepszy, tylko sporo droższy. Zapoluję na nią i przetestuje, może być ciekawą opcją w tanich projektach. Zasilanie trzeba by z 3s bezpośrednio podłaczyć. Strawi 12,6V, czy musi być konkretnie 12?
df2
Posty: 672
Rejestracja: poniedziałek 05 maja 2014, 21:11
Lokalizacja: Biała Podlasla

Re: Foxeer Cat Starlight

Post autor: df2 »

Mi trawi 12,6, ale już 11v potrafi popsuć obraz. Bardziej w dzień niż w trybie nocnym.
ODPOWIEDZ