CORONA RP6D1 i trzęsące się serwa

Moderatorzy: marbalon, moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
Piotrowy
Posty: 3129
Rejestracja: wtorek 02 lut 2010, 14:16
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Piotrowy »

Zadzwoń do mnie jutro, to sie umówimy :-)
Awatar użytkownika
Rurek
Posty: 16419
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 15:21
Lokalizacja: AIP ENR 5.5 - AAA 153 :-)

Post autor: Rurek »

a więc miałem okazję w końcu poznać kolegę osobiście, dzięki Piotrowy za poświęcenie mi czasu i ...modelu ;-)
Co do serw trzepoczących - na Futabie też trzęsą, na jeszcze innym nadajniku noname'owym też delikatne strzały ale Piotrowy mówi że da się z tym żyć ;-) a tym bardziej latać...po prostu moja corona tak ma i tyle.
O ile w testach na sucho zasięgu po ziemi nie wyjdą żadne niespodzianki to mogę ją pakować do modelu.
Wracając do przesympatycznego spotkania i lekcji dobrych rad co do modelarstwa i mojego modelu...znalazła się chwila aby wyjść na łąkę i zapuścić krzyżaka Piotrowego :mrgreen:
Piotrowy dziś znowu nie miał szczęścia, tym razem krzyżak próbował staranować linię 15kV :-) i tym razem linia była silniejsza a do tego biegła przy asfaltowej drodze....krzyżak poległ... oberwane łoże silnika i niestety zainstalowana kamerka też ucierpiała, obiektywem w asfalt :-( :-( :-( ale może nic się nie stało z nią, Piotrowy obada i da znać.
Jeszcze raz dzięki za dobre rady wujku dobra rada ;-) i przykro mi z powodu awarii modelu.
infekcja FPV postępuje w zastraszającym tempie...
Awatar użytkownika
Piotrowy
Posty: 3129
Rejestracja: wtorek 02 lut 2010, 14:16
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Piotrowy »

Krzyżak niewiele ucierpiał, wystarczyło tylko kilka kropli CA i gotowy do lotu, ale nowa kamerka 540 linii VSN505 zamilkła :cry: . Nie daje nawet oznak życia :-( . Nie widać na płytce żadnych mechanicznych uszkodzeń . Podejrzewam, że wstrząsął się jakiś złoty drucik widoczny pod szybką przetwornika, ale to są tylko moje przypuszczenia. Puki co, przeprosiłem się ze starą kamerką kx 131- 380 linii.

Szkoda jej, bo taka fajna była. Amerykańska :lol:
ODPOWIEDZ