FOX 700 sieje po serwach

Moderatorzy: marbalon, moderatorzy2014, moderatorzy

cholo
Posty: 3371
Rejestracja: środa 03 lut 2010, 21:38
Lokalizacja: Kraków

Post autor: cholo »

u mnie najmniejsze zaklocenia na RC przy relatywnie duzej mocy sa na 1250.
przy 1080 spadek mocy jest wiekszy niz na 1250 a zaklocenia podobne czyli prawie brak.
Awatar użytkownika
lukisek
Posty: 1333
Rejestracja: niedziela 28 lut 2010, 16:24
Lokalizacja: Bydgoszcz/Limerick

Post autor: lukisek »

Ferryty nic nie dadza - sprawdzalem i koledzy tez sprawdzali . Oczywiscie jak pisalem mozna sprobowac kazdej dostepnej metody. Drgania serw powoduje jednak nie ich przewody a to co indukuje sie na uzwojeniach ich dziadoskich silnikow. Na innych bardziej na innych mniej. Mozna to zaobserwowac zbizajac antene do serwa i oddalajac.
Z drugiej strony serwa pan/tilta sa narazone na uszkodzenia od wszelkiej masci twardych ladowan i tu sa 2 szkoly - albo idziemy w ilosc - nie jakosc - male tanie serwka albo dajemy jakies sprawdzone 20g analogi z metalowymi zebatkami majac nadzieje ze przetrwaja . Ostatnie serwo ktore mialem w EG bylo drogie dobre cyfrowe ale i tak drgalo.
Jest kilka ciekawych serwek w HC ktore prosza sie o sprawdzenie, Nikt tego jeszcze nie robil bo najpopularniejsze jest hxt 900 albo hs-55. I albo drga albo nie drga.
Jestem ciekaw opinii innych uzytkownikow ktorzy uzywaja inne niz ww wymienione przy systemach 1.2/1.3
Awatar użytkownika
ECO400
Posty: 5743
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 13:53
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: ECO400 »

ja tez latam na 1250
Awatar użytkownika
L_I_S
Posty: 902
Rejestracja: niedziela 28 lut 2010, 09:48
Lokalizacja: Zgorzelec, Monachium

Post autor: L_I_S »

elektron, no gratuluje, widze ze szybko juz swoj cel 2km osiagnales :) wlasnie ogladam filmik, apropo, czemu takie na obrazie masz zaklocenia? na poczatku widac, ze nawet na wylaczonych silnikach :/

no szczesliwie sie skonczyla ta kraksa Twinstara...widac bylo jak kreci w dol to juz myslalem ze gorzej bedzie....ciekawe czemu tak nagle zasieg padl...latasz na 2,4Ghz?
Pozdrawiam


"If flying were the language of man, soaring would be it's poetry"
Awatar użytkownika
elektron
Posty: 1169
Rejestracja: sobota 29 sty 2011, 22:37
Lokalizacja: Dęblin/Warszawa
Kontakt:

Post autor: elektron »

Tutaj link do filmu z kraksy :D
Jutro zrobię post o tym ale dzisiaj mi sie za bardzo "lapki" mylą po %%....

http://vimeo.com/20101921

Latam na 2,4 Ghz, ale to były moje ostatnie loty pow 1km na tym systemie... pod koniec marca dostane projekt "X" który zapewni mi prawie nie ograniczony zasięg ( owczysiscie uwzgledniając zasieg video który w tym przypadku bedzie ogranicznikiem).

A co do zakłóceń - to jest efekt zgrywania na komputer przez zwykły dwójnik, na moim ekranie- tzn przenośnym DVD miałem obraz zyletke,bez zmarszczek i w ladnych kolorach, a po nagraniau przez easycapa tyszlo jakies G*****
ODPOWIEDZ