czyli to co w kopterach a nie jest związane bezpośrednio z FC

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

felixd
Posty: 25
Rejestracja: poniedziałek 26 mar 2012, 11:19
Lokalizacja: Gniezno
Kontakt:

Post autor: felixd »

Panie i Panowie, pytanie.
Czy ktoś mieszka po drodze trasy - Gniezno - Bydgoszcz - Elbląg i ma śruby M3 z nakrętkami ? :D długości min 15mm ? :D stalowe / tworzywo?

Chyba, że znacie jakiś sklep modelarski gdzie coś takiego dostanę? (Bydgoszcz/Elbląg/Malbork? ;])

Pozdrawiam.
#rc-fpv (irc.freenode.net)

http://mpp.konopnickiej.com
dmz
Posty: 529
Rejestracja: sobota 16 kwie 2011, 15:34
Lokalizacja: łorsoł citi at war.

Post autor: dmz »

felixd pisze:Panie i Panowie, pytanie.
Czy ktoś mieszka po drodze trasy - Gniezno - Bydgoszcz - Elbląg i ma śruby M3 z nakrętkami ? :D długości min 15mm ? :D stalowe / tworzywo?

Chyba, że znacie jakiś sklep modelarski gdzie coś takiego dostanę? (Bydgoszcz/Elbląg/Malbork? ;])

Pozdrawiam.
co nagle to po doable my friend.
zamow sobie na necie. jest tego od groma. dostaniesz na drugi dzień. ja baralem z art-nierdzewne.pl i kosztowało to nieporownywalnie mniej do tego co chcialy sklepy modelarskie typu abc-rc (1 lub 2 zł za śrubę... szok normalnie).

cierpliwosc jest matką nauk. zamów i czekaj ;]
wiktor_m
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 25 sie 2011, 16:16
Lokalizacja: Poznań

Post autor: wiktor_m »

Śrubki można kupić w budowlanym np. w Leroy Merlin. Nawet bardzo małe-1mm. Leżą sobie w malutkich szufladkach, najlepiej zapytać obsługę, bo można nie znaleźć.
felixd
Posty: 25
Rejestracja: poniedziałek 26 mar 2012, 11:19
Lokalizacja: Gniezno
Kontakt:

Post autor: felixd »

wiktor_m pisze:Śrubki można kupić w budowlanym np. w Leroy Merlin. Nawet bardzo małe-1mm. Leżą sobie w malutkich szufladkach, najlepiej zapytać obsługę, bo można nie znaleźć.
Dzięki. Byłem w Casto nie mieli M3 :/ (mieli M3x6 - potrzebuje długie M3x20 i 25)
Będę dzisiaj szukał. Ale strona z nierdzewnymi śrubkami jest spoczko :) tam zamówię większą ilość. A dzisiaj po drodze będę szukał w marketach Leroy Merlin pójdzie na pierwszy strzał ;)
#rc-fpv (irc.freenode.net)

http://mpp.konopnickiej.com
dmz
Posty: 529
Rejestracja: sobota 16 kwie 2011, 15:34
Lokalizacja: łorsoł citi at war.

Post autor: dmz »

felixd pisze:
wiktor_m pisze:Śrubki można kupić w budowlanym np. w Leroy Merlin. Nawet bardzo małe-1mm. Leżą sobie w malutkich szufladkach, najlepiej zapytać obsługę, bo można nie znaleźć.
Dzięki. Byłem w Casto nie mieli M3 :/ (mieli M3x6 - potrzebuje długie M3x20 i 25)
Będę dzisiaj szukał. Ale strona z nierdzewnymi śrubkami jest spoczko :) tam zamówię większą ilość. A dzisiaj po drodze będę szukał w marketach Leroy Merlin pójdzie na pierwszy strzał ;)
ja byłem w obi na ursynowie i LM na al.jerozolimskich, nie mieli niestety. troche mialem scisk zeby kupić JUŻ, bo szybko chciałem isc latac, ale powiedzialem sobie ze i tak bez GPSa nie odważe sie tego podnieść z ziemi. i mi przeszło.
Ostatnio zmieniony wtorek 11 wrz 2012, 09:52 przez dmz, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Rurek
Posty: 16419
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 15:21
Lokalizacja: AIP ENR 5.5 - AAA 153 :-)

Post autor: Rurek »

dmz pisze:troche mialem scisk zeby kupić JUŻ
Trzeba było wsiąść w metro i jechać na wolumen do śrubexu. Wszystko w temacie śrub, nakrętek i tulejek byś kupił :-)
infekcja FPV postępuje w zastraszającym tempie...
dmz
Posty: 529
Rejestracja: sobota 16 kwie 2011, 15:34
Lokalizacja: łorsoł citi at war.

Post autor: dmz »

hehe trenuję cierpliwość ;] a z drugiej strony to specjalnie sie nie spiesze bo czasu brak na hobby :/

ktory to pawilon?
Awatar użytkownika
mkrawcz1
Posty: 1772
Rejestracja: piątek 18 lut 2011, 11:38
Lokalizacja: Warszawa-Wilanów

Post autor: mkrawcz1 »

Rurek pisze:
dmz pisze:troche mialem scisk zeby kupić JUŻ
Trzeba było wsiąść w metro i jechać na wolumen do śrubexu. Wszystko w temacie śrub, nakrętek i tulejek byś kupił :-)
http://www.srubex.com/wolumenplan.html
Rurku, jesteś wielki :-) Jadę obejrzeć sprężynki :-)
Doświadczenie - wiedza, którą zdobyłeś tuż po tym, kiedy była ci najbardziej potrzebna...
dmz
Posty: 529
Rejestracja: sobota 16 kwie 2011, 15:34
Lokalizacja: łorsoł citi at war.

Post autor: dmz »

ale offtop sie zrobił... :mrgreen:
Awatar użytkownika
Rurek
Posty: 16419
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 15:21
Lokalizacja: AIP ENR 5.5 - AAA 153 :-)

Post autor: Rurek »

Śrubex już kilkanaście razy był poruszany na forumie, ameryki nie odkryłem ;-)
Wydzielę temat śrub do wątku przyklejonego :-)
infekcja FPV postępuje w zastraszającym tempie...
Awatar użytkownika
BQB
Posty: 341
Rejestracja: czwartek 13 wrz 2012, 19:06
Lokalizacja: Elbląg(okolice)

Post autor: BQB »

BTW w Elblągu to w Nomi dostaniesz, tyle, że sposób pakowania jaki oni stosują powoduje, że gdy ktoś chce trochę więcej to sporo przepłaca.
ODPOWIEDZ