x-racer F303

Inne Flight Controlery (sterowniki) niz wyżej wymienione

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Ja Nusz
Posty: 12
Rejestracja: piątek 20 sty 2017, 23:09
Lokalizacja: Elbląg

x-racer F303

Post autor: Ja Nusz »

Witam.
Czy któryś z Szanownych forumowiczów ma na swoim pokładzie FC x-racer F303 V3.1 ?
Potrzebuję podpytać się co do tego FC
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
rafi.devtox
Posty: 465
Rejestracja: piątek 30 wrz 2016, 15:44
Lokalizacja: strzelce krajeńskie

Re: x-racer F303

Post autor: rafi.devtox »

Ja Nusz pisze:Witam.
Czy któryś z Szanownych forumowiczów ma na swoim pokładzie FC x-racer F303 V3.1 ?
Potrzebuję podpytać się co do tego FC
Pozdrawiam
Szanowny kolego jest to ktoras wersja klona spracing f3. Ten sam procesor ( stm32f303cct6) i zyroskop mpu 6000... A cala reszta to jakosc materialu i precyzja wykonania... Dodano jedynie przycisk boot do flashowania procka...Pod wzgledem programowym nie rozni sie niczym od spracing f3... Pod wzgledem technicznym- moze byc roznie...

.... jest jedna rzecz która pociaga bardziej niz quad. MAN TGX, 40t i 1000km przed Toba....
Ja Nusz
Posty: 12
Rejestracja: piątek 20 sty 2017, 23:09
Lokalizacja: Elbląg

Re: x-racer F303

Post autor: Ja Nusz »

Dziękuję.
Jak dobrze zrozumiałem to przy ustawieniach w Betaflight, mogę wykorzystać ustawienia spracing f3?
Awatar użytkownika
rafi.devtox
Posty: 465
Rejestracja: piątek 30 wrz 2016, 15:44
Lokalizacja: strzelce krajeńskie

Re: x-racer F303

Post autor: rafi.devtox »

Dokladnie....

.... jest jedna rzecz która pociaga bardziej niz quad. MAN TGX, 40t i 1000km przed Toba....
Awatar użytkownika
cebulator
Posty: 1432
Rejestracja: poniedziałek 10 wrz 2012, 08:16
Lokalizacja: Mielec

Re: x-racer F303

Post autor: cebulator »

No nie tak do końca to samo co SPF3. Starsza wersja to i owszem. Ale od wersji 3.1 żyro jest po spi co pozwala na pętlę 8k/8k i nawet obsługę DShot'a.
Dodatkowo już nie ma tego samego firmware.
Nie zmienia to faktu, że w Betaflight po wgraniu odpowiedniego softu ustawia się wszystkie FC praktycznie tak samo.
Pozdrawiam Sławek

... jeśli nie wiesz co robić, nabieraj wysokości. Jeszcze nikt nie zderzył się z niebem...
ODPOWIEDZ