Parrot bebop uciekl

Inne Flight Controlery (sterowniki) niz wyżej wymienione

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

elbober
Posty: 3
Rejestracja: piątek 22 kwie 2016, 22:45
Lokalizacja: szczecin

Parrot bebop uciekl

Post autor: elbober »

Witam
Mam kilka pytań i mam nadzieje ze znajda odpowiedz na tym forum , mianowicie uciekł mi dron parrot bebop i chciałbym napisać do producenta bo wyczytałem na forum ze mozna dostać nowego, nigdzie nie mogę znaleźć konkretnego kontaktu mailowego i tu moje pierwsze pytanie gdzie konkretnie napisać , a druga sprawa co konkretnie napisać żeby moja reklamacja została uznana bo zazwyczaj producent zwala winę na użytkownika i złe użytkowanie sprzętu
Z góry dzięki
Awatar użytkownika
matulekpl
Posty: 2175
Rejestracja: piątek 16 paź 2015, 16:48
Lokalizacja: Wejherowo

Re: Parrot bebop uciekl

Post autor: matulekpl »

czekaj czekaj... chcesz dostać nowego drona, bo tamten Ci uciekł?:)
hit sezonu chyba będzie;)
Moje zabawki: Syma X5SW ORANGE + TX MOD | Syma X8C MODDED | DJI F450 NaZa-GULL - RIP. | TBS Discovery NAZA-GuLL | DJI Phantom 3 ADV - SPRZEDANY | DJI Phantom 4 PRO
WWW/BLOG: www.matulekpl.com | Kanał YouTube: Youtube | Foto: Flickr
elbober
Posty: 3
Rejestracja: piątek 22 kwie 2016, 22:45
Lokalizacja: szczecin

Re: Parrot bebop uciekl

Post autor: elbober »

Ten temat już był poruszany i sprawa właśnie tak sie zakończyła ze Parrot przyznał ze ma luki w oprogramowaniu i odesłał nowego drona
Awatar użytkownika
matulekpl
Posty: 2175
Rejestracja: piątek 16 paź 2015, 16:48
Lokalizacja: Wejherowo

Re: Parrot bebop uciekl

Post autor: matulekpl »

hmm z tego co czytam w temacie parrota to sprawa się jeszcze nie skończyła. i nie wiem czemu zakładasz osobny temat, skoro podobna dyskusja toczy się tu: http://rc-fpv.pl/viewtopic.php?f=38&t=23988&start=405
ale dla mnie to i tak jakaś farsa...
Moje zabawki: Syma X5SW ORANGE + TX MOD | Syma X8C MODDED | DJI F450 NaZa-GULL - RIP. | TBS Discovery NAZA-GuLL | DJI Phantom 3 ADV - SPRZEDANY | DJI Phantom 4 PRO
WWW/BLOG: www.matulekpl.com | Kanał YouTube: Youtube | Foto: Flickr
kuczy
Posty: 2199
Rejestracja: wtorek 17 lis 2015, 22:03

Re: Parrot bebop uciekl

Post autor: kuczy »

Wiesz matulekpl,

- powoli zbliżamy się poziomem absurdu do Amerykanów - nie było napisane, żeby nie wkładać głowy do mikrofali - zrobiłem sobie w ten sposób "kuku" więc chcę odszkodowanie :D :D
Awatar użytkownika
pawelsky
Posty: 9750
Rejestracja: środa 19 mar 2014, 02:03
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Parrot bebop uciekl

Post autor: pawelsky »

kuczy pisze:- powoli zbliżamy się poziomem absurdu do Amerykanów - nie było napisane, żeby nie wkładać głowy do mikrofali - zrobiłem sobie w ten sposób "kuku" więc chcę odszkodowanie :D :D
Nie, raczej jest to kwestia korzystania z supportu za ktory placisz w przypadku RTFow. Zabawki Parrota akurat miewaly tendencje do uciekania badz spadania z nieba bez powodu, wiec jesli z logow na tablecie/skycontrolerze da sie wyczytac czy ucieczka byla z winy pilota czy sprzetu nie widze problemu zeby sie zglosic do producenta z reklamacja.
Awatar użytkownika
Hudy_edd
Posty: 486
Rejestracja: piątek 29 sty 2016, 10:47
Lokalizacja: Pomorskie

Re: Parrot bebop uciekl

Post autor: Hudy_edd »

Matulekpl twój DJI F450 NaZa-GULL - rozbity, złożyłeś reklamacje do producenta.... rozpatrzona.... i masz teraz TBS Discovery NAZA-GuLL ;) więc skoro twój producent pozytywnie rozpatrzył twoje podanie to czemu u kolegi ma być inaczej. :) Niech kolega próbuje, kto nie próbuje ten nic nie osiąga. Powodzenia.
Mam nadzieje się mi zwieje mój Phantom to DJI mi przyśle nowego.
Obecnie: Syma x8c, DJI Phantom 3 Standard
Kanał na YT
Poradnik Syma x8 :) => klik
Loty Syma x8 :) => klik
Loty DJI Phantom 3 :) => klik
elbober
Posty: 3
Rejestracja: piątek 22 kwie 2016, 22:45
Lokalizacja: szczecin

Re: Parrot bebop uciekl

Post autor: elbober »

Witam małe info
Nowy dron w drodze o
ODPOWIEDZ