wifi

Inne Flight Controlery (sterowniki) niz wyżej wymienione

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

piero39
Posty: 14
Rejestracja: poniedziałek 21 gru 2015, 12:37

wifi

Post autor: piero39 »

Witam
Ja jak zawsze z problemem , wyglada to tak ze lacze sie dronem z smartfone niestety polaczenie wifi zanika po paru sekundach :-?
Awatar użytkownika
tofficzeq
Posty: 288
Rejestracja: poniedziałek 23 lis 2015, 06:16
Lokalizacja: Śląsk

Re: wifi

Post autor: tofficzeq »

jakiej oczekujesz odpowiedzi skoro nie napisałeś zadnych sczegółów?

nikt z nas nie ma szklanej kuli o jakim sprzecie mowisz
Awatar użytkownika
RW
Posty: 1420
Rejestracja: czwartek 13 lut 2014, 00:09
Lokalizacja: LUBOŃ CITY, MATZ/MCTR EPKS, BSP_WOJTYNIAK

Re: wifi

Post autor: RW »

piero39, jak zaczynasz pisać nowy temat, to opisz sprzęt którego problem dotyczy. Nie oczekuj, że ktoś będzie przeglądał wszystkie twoje posty w innych tematach aby udzielić ci jakiejś pomocy :roll:
Rafał Wojtyniak
piero39
Posty: 14
Rejestracja: poniedziałek 21 gru 2015, 12:37

Re: wifi

Post autor: piero39 »

RW pisze:piero39, jak zaczynasz pisać nowy temat, to opisz sprzęt którego problem dotyczy. Nie oczekuj, że ktoś będzie przeglądał wszystkie twoje posty w innych tematach aby udzielić ci jakiejś pomocy :roll:
przepraszam ale to chyba juz nerwy mnie ponosza .... dotyczy to drona Parot Bebop i aplikacji FreeFlight 3 do sterowania nim za pomoca smartfona , tabletu lib skycontroler plus jedno z tych wyzej wymienionych. Jak napisalem smartfon wykrywa drona laczy sie znim ale polaczenie znika po kilkunastu sekundach , tak samo jest ze skycontrolerem, jeszcze raz przepraszam za wczesniejszy post
Awatar użytkownika
PiotrSz
Posty: 3518
Rejestracja: środa 21 sie 2013, 22:04
Lokalizacja: Olsztyn

Re: wifi

Post autor: PiotrSz »

Nie spotkałem się nigdy z sytuacją żeby smartfon czy table połączył się po WiFi z urządzeniem i nadal utrzymywał połączenie tym samym kanałem z internetem. Bo zakładam że właśnie o to Ci chodzi...?
ODPOWIEDZ