Beboop Awaryjne ladowanie

Inne Flight Controlery (sterowniki) niz wyżej wymienione

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

kucuhools
Posty: 4
Rejestracja: sobota 09 sty 2016, 20:04
Lokalizacja: Przs

Beboop Awaryjne ladowanie

Post autor: kucuhools »

Jestem mozna tak powiedziec swiezakiem i chcialem sie dowiedziec o przycisk EMERGENCY do czego dokladnie sluzy i jak dziala ?
i jak to jest z tym powrotem do miejsca startu mozna go wlaczyc kiedy sie chce czy tylko w razie utraty sygnalu czy jak ? jak ogolnie on dziala
i w przypadku utraty drona z pola widzenia powiedzmy ze cos poszlo nie tak i spadl czy sie zagubil jest jakas szansa namierzenia go i znalezienia czy co?
slaweks
Posty: 316
Rejestracja: wtorek 28 sty 2014, 18:11
Lokalizacja: Siewierz

Re: Beboop Awaryjne ladowanie

Post autor: slaweks »

A w instrukcji nie pisze??
kucuhools
Posty: 4
Rejestracja: sobota 09 sty 2016, 20:04
Lokalizacja: Przs

Re: Beboop Awaryjne ladowanie

Post autor: kucuhools »

slaweks pisze:A w instrukcji nie pisze??
a nie pisze. A tobie ciezko co kolwiek napisac jak wiesz? forum chyba jest od tego aby zapytac a kto wie ma pojecie odpowiedziec tak mi sie wydaje moze kupilem uzywany i nie dostalem instrukcjii moze ukradlem komus z piwnicy i nie bylo instrukcjii moze znalazlem w krzakach roznie bywa :)
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: Beboop Awaryjne ladowanie

Post autor: Verid »

kucuhools pisze:a nie pisze
Nie "pisze" a "jest napisane" i jak najbardziej "jest napisane". Jak nie masz instrukcji to było ściągnąć albo ukraść z tej samej piwnicy co kopter lub wygrzebać z tych samych krzaków co go znalazłeś.
kucuhools pisze:forum chyba jest od tego aby zapytac a kto wie ma pojecie odpowiedziec tak mi sie wydaje
Masz rację - wydaje ci się. Pomyliłeś forum z helpdeskiem.
I na przyszłość - postawa roszczeniowa którą się przed chwilą wykazałeś jest tu starannie piętnowana więc jak będziesz kontynuował takie gimbusiarskie tekściki to na pomoc nie licz.
Ten wredny...
kucuhools
Posty: 4
Rejestracja: sobota 09 sty 2016, 20:04
Lokalizacja: Przs

Re: Beboop Awaryjne ladowanie

Post autor: kucuhools »

Verid pisze:
kucuhools pisze:a nie pisze
Nie "pisze" a "jest napisane" i jak najbardziej "jest napisane". Jak nie masz instrukcji to było ściągnąć albo ukraść z tej samej piwnicy co kopter lub wygrzebać z tych samych krzaków co go znalazłeś.
kucuhools pisze:forum chyba jest od tego aby zapytac a kto wie ma pojecie odpowiedziec tak mi sie wydaje
Masz rację - wydaje ci się. Pomyliłeś forum z helpdeskiem.
I na przyszłość - postawa roszczeniowa którą się przed chwilą wykazałeś jest tu starannie piętnowana więc jak będziesz kontynuował takie gimbusiarskie tekściki to na pomoc nie licz.

Widze nastepny fisiuje inteligent masz pisac swoje madrosci to badz 5 minut madry i pisz tym ktorzy tego potrzebuja ja nie potrzebuje pomocy liścia ktory nie potrafi odpowiedziec rzeczowo na kilka prostych dla niektorych zdan jak widzisz moje pytania cie przerosly wiec nie zagladaj to tego watka wiecej
Awatar użytkownika
automaciek
Posty: 1035
Rejestracja: wtorek 16 paź 2012, 08:03
Lokalizacja: szczecin
Kontakt:

Re: Beboop Awaryjne ladowanie

Post autor: automaciek »

Oj tempaczku, tempaczku właśnie w gówno wdepnąłeś. Z takim podejściem to na fejsbuka zmykaj. Jeśli nadal nie rozumiesz to każdy produkt ma producenta, każdy producent witrynę, na każdej witrynie jest support! A jesli kombinacja klawiszy: g; o; o; g; l; e gryzie w palce, to nie jest to forum dla ciebie!
Pozdrawiamy serdecznie.
Forumowicze i ja.
P. S. Nie "wątka" tylko "wątku".


Wysłane z HuaPhone :-)
Zapraszam na: http://automaciek.webhop.net oraz na miniblog modelarza: http://automaciek1.esy.es/
Nowy członek rodziny : PENTAX K-S2 https://www.flickr.com/photos/141377769@N08/
Awatar użytkownika
ci3jk4
Posty: 1576
Rejestracja: środa 25 kwie 2012, 16:35
Lokalizacja: Gdańsk / Straszyn

Re: Beboop Awaryjne ladowanie

Post autor: ci3jk4 »

Kolejny przykład postu którego by nie było, gdyby wprowadzić ten tydzień karencji w pisaniu postów po rejestracji ...
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: Beboop Awaryjne ladowanie

Post autor: Verid »

kucuhools pisze:Widze nastepny fisiuje inteligent
Obawiam się że takich fisiujących to zaraz tu będzie cała chmara i będą mieli niezły ubaw.
kucuhools pisze:masz pisac swoje madrosci to badz 5 minut madry i pisz tym ktorzy tego potrzebuja
I tak robię :mrgreen:
kucuhools pisze:ja nie potrzebuje pomocy liścia ktory nie potrafi odpowiedziec rzeczowo na kilka prostych dla niektorych zdan
Mówiłem ci - pomyliłeś forum z helpdeskiem. Wróć jak zrozumiesz.
kucuhools pisze:jak widzisz moje pytania cie przerosly wiec nie zagladaj to tego watka wiecej
Tak się nieszczęśliwie dla ciebie składa że zaglądam dokładnie tam gdzie mi się podoba i żadem pacjent bez przecinka na klawiaturze tego nie zmieni.
Odpowiedź na twoje pytanie znalazłem w 10 sekund licząc z przerwą na kawę więc nie, nie potrzebujesz pomocy tylko solidnego kopa w 4 litery w kierunku ogarnięcia.
Ten wredny...
arturfom
Posty: 10
Rejestracja: poniedziałek 14 mar 2016, 10:13
Lokalizacja: B-STOK

Re: Beboop Awaryjne ladowanie

Post autor: arturfom »

Nie ma co bić postów - strona 18-19 instrukcji dla kolegi, ale jak badania wykazały tylko 1/5 populacji czyta instrukcje przed użyciem reszta po ( znaczy jak coś z...e )
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: Beboop Awaryjne ladowanie

Post autor: Verid »

Przed napisaniem postu warto sprawdzić datę w prawym górnym rogu boś wykopał trzymiesięcznego trupa.
A przy okazji - kolega raczej nie skorzysta bo ostatnie logowanie również w styczniu.
Ten wredny...
arturfom
Posty: 10
Rejestracja: poniedziałek 14 mar 2016, 10:13
Lokalizacja: B-STOK

Re: Beboop Awaryjne ladowanie

Post autor: arturfom »

może czyta - ja natomiast wychodzę z założenia, że jeśli pojawia się pytanie na forum i zostało bez odpowiedzi, albo ktoś nie rozwiązał problemu, a może rozwiązał i nie napisał to nie ma co zmuszać użytkowników do korzystania z opcji szukaj - bo nic nie znajdą

a tu delikatnie on czy inny szukający dostaje wskazówkę że czytać warto instrukcję
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: Beboop Awaryjne ladowanie

Post autor: Verid »

arturfom pisze:tu delikatnie on czy inny szukający dostaje wskazówkę że czytać warto instrukcję
Tą wskazówkę dostał w drugim poście więc nie jest to temat bez odpowiedzi.
arturfom pisze: nie ma co zmuszać użytkowników do korzystania z opcji szukaj - bo nic nie znajdą
Generalnie stwierdzenie to stoi w sprzeczności z polityką forsowaną na tym forum. Najpierw szukasz potem pytasz.
Ten wredny...
ODPOWIEDZ