Rctimer OZE32 AIO Flight Controller Pro /FLIP32+AIO

Inne Flight Controlery (sterowniki) niz wyżej wymienione

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
ci3jk4
Posty: 1576
Rejestracja: środa 25 kwie 2012, 16:35
Lokalizacja: Gdańsk / Straszyn

Rctimer OZE32 AIO Flight Controller Pro /FLIP32+AIO

Post autor: ci3jk4 »

Miał już ktoś w swoich łapkach? http://rctimer.com/product-1536.html
Strasznie mnie drażniły kombinację żeby u siebie w 250'tce mieć ultra czystą kabelkologię, ale za razem żeby zmieścić wszystko/większość oprócz FC, pomiędzy dolnymi pokładami.
Niestety albo mam wszystko powciskane w każdy zakamarek, albo mam czysty build.
Teraz wydaje się że można to osiągnąć bardzo łatwo, bo na płytce jest nie tylko FC i OSD łykające Scaraba, ale również bec 5v, oraz czujniki napięcia, a płytka może wytrzymać do 6s [podobno] i 80/110A.
Zamówiłem i czekam, ale może ktoś już mnie uprzedził [najnowsza płytka to to jednak nie jest] i ma jakieś sugestie/uwagi na co warto by spojrzeć.

To samo sprzedaje witespy z readytoflyquads jako Flip 32+ AIO, ale akurat od tego pana już nie zamierzam nigdy kupować...
Wiem też że hobbyking i banggood mają swoje tańsze wersje tych kontrolerów, ale jakoś o tej z rctimera znalazłem najwięcej informacji.

EDIT:
Jednak jak na razie zrezygnowałem z zakupu.
Z tego co doczytałem na rcgroupsach to pierwsze dwie wersje czyli 1.0.0 i 1.0.1 dostępne obecnie w rctimerze mają kilka problemów:
-Osd zdycha bez powodu
-Otwory montażowe są w rozstawie 30x30 zamiast standardowego 30,5x30,5.
-Kolejnym problemem jest brak wyprowadzonego pinu dra rssi.

Mam potwierdzone info że niebawem [jak rctimer wyprzeda obecną wersję] ma się pojawić wersja 1.0.2 w której dodany zostanie pad dla rssi i wprowadzone będą poprawki do stabilności całości.
Dopiero w 1.0.3 ma zostać zmieniony rozstaw otworów - czyli pewnie jakoś w styczniu.

EDIT2:
No i wyszło, że jednak będę miał płytkę 1.0.2 w okolicy świąt :)
Normalnie czekałbym na 1.0.3 z poprawionymi otworami itd, ale producent zrobił mi wczoraj prezent na święta i wysłał darmową testową próbkę :)))
Nawet jak się sfajczy to nie będzie stresu :)
Niestety jeśli płytka dotrze do mnie zanim rctimer ją wprowadzi do sprzedaży, to mam zakaz umieszczania jakichkolwiek zdjęć w internetach...
ODPOWIEDZ