niedobre regulatory do koptera ? HOBBYKING

Inne Flight Controlery (sterowniki) niz wyżej wymienione

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

pit202

Post autor: pit202 »

chyba , że faktycznie częścią wspólną są regulatory , w przerobionych SS`ach podobno wyłączały się silniki ( tak pisał Kuki83 ) przy za dużym MAXTHROTLE , a może w tym małym mam za małe regle ? czy jest możliwość taka żeby regulator się na chwile wyłączył ? zdarza się czasem to tak szybko ( FILM 19 sekunda ) że kopter jest się w stanie poprawić i leci dalej. W quadro podczas lotu ( takiego raczej zawisu ) regulatory są zimne , czemu więc miałby by się wyłączać ?
breweryhills
Posty: 746
Rejestracja: czwartek 01 wrz 2011, 10:44
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: breweryhills »

pit202 pisze:jedyne co mi zostało to chyba wymiana regulatorów na Plushe ?
Ja w swoim quadzie też miałem problemy z tanimi regulatorami. Używałem Budget-ów czyli tanich Emaxów i dwa regulatory w przeciągu tygodnia padły, w jednym przypadku paląc silnik. Za namową kolegów zamówiłem Plushe, w poniedziałek będę wymieniał. Z tego co czytałem SS-y z HobbyKinga to takie samo badziewie jak te Budgety i inne tanie regle. Do małego płatowca pewnie się nadają, na przykład do jakiegoś trenerka. W kopterze padnięty regiel to spore zamieszanie przy wymianie, dlatego warto wsadzić coś sprawdzonego.
Pozdrawiam, Sebastian
Awatar użytkownika
slawko_k
Posty: 1596
Rejestracja: niedziela 28 lut 2010, 14:24
Lokalizacja: podkarpackie

Post autor: slawko_k »

Mnie HK 15-18A i ich usterki na duże straty naraziły. Silnik potrafił sam przyspieszyć w nieoczekiwanej chwili. Same z siebie podczas postoju potrafiły silnik spalić.
Czczę dzień w którym wymieniłem je na plushaki.

Ostatnio skusiłem się ponownie na taniochę i do samolotu wziąłem 2 szt hk18-20A. Oba uszkodzone i kręcą silnikami jak chcą.
pit202

Post autor: pit202 »

temat rozwiązany tak :

1/ regulatory HKSS 8-10 poszły do szuflady
2/ do małego quadro poszły silniki z hexy ( te przerabiane SS 15-18 ) ale zmniejszyłem maxthrotle

jak do tej pory żaden silnik się losowo nie wyłączył.
ODPOWIEDZ