PARROT BEBOP- pływający obraz

Inne Flight Controlery (sterowniki) niz wyżej wymienione

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

bladegod
Posty: 26
Rejestracja: środa 15 lip 2015, 14:46

Re: PARROT BEBOP- pływający obraz

Post autor: bladegod »

Jadę kupić te czesci http://ggmedia.pl/product-pol-2836-Parr ... Bebop.html wymienie i zobacze co sie bedzie dzialo... moze to pomoze
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: PARROT BEBOP- pływający obraz

Post autor: Verid »

O, czyli namierzyłeś części - świetnie. Pamiętaj tylko że aby to wymienić nie musisz rozbebeszać całego koptera jak na filmiku - wystarczy że zdejmiesz felerny silnik (może zostać podłączony do koptera na czas operacji)
Ten wredny...
Awatar użytkownika
PiotrSz
Posty: 3518
Rejestracja: środa 21 sie 2013, 22:04
Lokalizacja: Olsztyn

Re: PARROT BEBOP- pływający obraz

Post autor: PiotrSz »

Verid pisze:PiotrSz - rzuć okiem na filmik. Jak na moje oko to mu żadna wymiana śmigła nie pomoże. Ośka w dupsko dostała ponad przeciętność.
Ja bym próbował wymienić samą ośkę silnika ale to ja i pewnie Ty też ;-) Jeśli silnik działa a w powietrzu jest jedynie jello to na podstawie tego filmu można wnioskować że stator powinien żyć ale na podstawie filmu nie można postawić 100% diagnozy.
Osoba która nie jest orłem majsterkowania powinna wymienić cały dzwonek/silnik, za wymiany ośki powinna się wziąć dopiero mając już sprawną maszynę a dopiero potem eksperymentować.

Edit: bladegod, poświęć chwilę na to żeby poznać budowę Twojego quadro i nie szukaj serwisów. Serwisowanie czegoś co jest na rynku w wersji pudełkowej jest o tyle łatwe że są dostępne części zamienne jeśli produkt jest popularny a że Beepop jest popularny to znajdziesz w necie masę filmów. Inna sprawa, jak idziesz do serwisu i sprawiasz w oczach serwisanta betona w temacie to może być to sygnał że może Ci wcisnąć kit że padł przyspieszacz quadronów bo się odkręciła przyczłapka od bulbulatora...
Ostatnio zmieniony wtorek 17 lis 2015, 09:47 przez PiotrSz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: PARROT BEBOP- pływający obraz

Post autor: Verid »

Piotr zlituj się, czytaj całość - przeca on już pędzi po dzwonki...
Ten wredny...
Awatar użytkownika
PiotrSz
Posty: 3518
Rejestracja: środa 21 sie 2013, 22:04
Lokalizacja: Olsztyn

Re: PARROT BEBOP- pływający obraz

Post autor: PiotrSz »

Verid pisze:Piotr zlituj się, czytaj całość - przeca on już pędzi po dzwonki...
Ale czemu mam się zlitować ? Przecież dzwonki z linka są razem z ośkami i wymiana to będzie odkręcenie kilku śrub i zdjęcie zawleczki...
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: PARROT BEBOP- pływający obraz

Post autor: Verid »

Bo piszesz
PiotrSz pisze:Osoba która nie jest orłem majsterkowania powinna wymienić cały dzwonek/silnik,
Gdzie dwa posty wyżej gość właśnie wciąga laczki i leci po dzwonki i
PiotrSz pisze: poświęć chwilę na to żeby poznać budowę Twojego quadro i nie szukaj serwisów.
gdy na poprzedniej stronie stawia filmik do rozbiórki i deklaruje że sobie sam poradzi...

Ehhh...
Ten wredny...
bladegod
Posty: 26
Rejestracja: środa 15 lip 2015, 14:46

Re: PARROT BEBOP- pływający obraz

Post autor: bladegod »

Panowie, SZCZACUN DLA WAS !
kupiłem te czesci, wymienilem i teraz jest bajka !!;) tz nie ma juz jello effectu !!;) bardzo Wam dziekuje bo gdyby nie Wy, to musialbym oddac do serwisu !;) Dzieki Wielkie jeszcze raz !
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: PARROT BEBOP- pływający obraz

Post autor: Verid »

Szacun dla ciebie że podjąłeś wyzwanie i sam się wziąłeś za robotę. :mrgreen:
Ten wredny...
Awatar użytkownika
PiotrSz
Posty: 3518
Rejestracja: środa 21 sie 2013, 22:04
Lokalizacja: Olsztyn

Re: PARROT BEBOP- pływający obraz

Post autor: PiotrSz »

Ja to się już nie odzywam bo Verid zaraz mi znowu przyłoży :-P
ODPOWIEDZ