Goclever Transformer LH-X24 słaby silnik ?

Dział specjalnie dla tri, quad, hexa, okto (i co tam jeszcze wymyślą) kopterów

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Argosan
Posty: 19
Rejestracja: wtorek 23 paź 2018, 01:36
Lokalizacja: Wawa

Goclever Transformer LH-X24 słaby silnik ?

Post autor: Argosan »

Cześć Pisze bo juz brak pomysłów, Pacjent to Lh-X24 lub Govlever Transformer, po uderzeniu w druty a potem o ziemie zostal uszkodzony silnik, zakupiem silnik o takich samych wymiarach (tak myślałem rózni się ciutke jednak grubością.) i dron odrazu po starcie leci w lewo,i w dół tak samo bylo w sumie po wypadku wina nowego silnika? Smigla prawidlowo zalozone , Żyroskop skalibrowany. polaryzacja jest prawidłowa żeby sprawdzić czy to nie płyta główna przelutowałem nowy silnik z lewego tyłu na prawy przód i teraz dron po starcie leci jakby prosto przed siebie bez zadnej kontroli. Czy to możliwe że nowy silnik przez to ze jest ciut mniejszy ma mniej mocy ?
wieczorem dodam filmik
Awatar użytkownika
PiotrSz
Posty: 3518
Rejestracja: środa 21 sie 2013, 22:04
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Goclever Transformer LH-X24 słaby silnik ?

Post autor: PiotrSz »

Argosan, jeśli kupiłeś silnik sugerując się średnicą i kształtem to mogłeś kupić coś co ma inne KV, inną moc i stad te problemy. Kup silnik oryginalny i wtedy będziesz wiedział.
Z.W15
Posty: 253
Rejestracja: wtorek 02 lut 2016, 18:54
Lokalizacja: montreal.kan

Re: Goclever Transformer LH-X24 słaby silnik ?

Post autor: Z.W15 »

Argosan pisze:Cześć Pisze bo juz brak pomysłów, Pacjent to Lh-X24 lub Govlever Transformer, po uderzeniu w druty a potem o ziemie zostal uszkodzony silnik, zakupiem silnik o takich samych wymiarach (tak myślałem rózni się ciutke jednak grubością.) i dron odrazu po starcie leci w lewo,i w dół tak samo bylo w sumie po wypadku wina nowego silnika? Smigla prawidlowo zalozone , Żyroskop skalibrowany. polaryzacja jest prawidłowa żeby sprawdzić czy to nie płyta główna przelutowałem nowy silnik z lewego tyłu na prawy przód i teraz dron po starcie leci jakby prosto przed siebie bez zadnej kontroli. Czy to możliwe że nowy silnik przez to ze jest ciut mniejszy ma mniej mocy ?
wieczorem dodam filmik

A w reku jak pochylasz na boki we wszystkich kierunkach -wyczuwasz dzialanie stabilizacji?,zmienia obroty?
daj jakis filmik.
Argosan
Posty: 19
Rejestracja: wtorek 23 paź 2018, 01:36
Lokalizacja: Wawa

Re: Goclever Transformer LH-X24 słaby silnik ?

Post autor: Argosan »

Piotr a to nie jest tak ze silniki szczotkowe dostają tyle mocy ile da im płyta i ich rozmiar ma znaczeine na przeniesienie tej mocy ? Problem jest taki ze nie ma silników nigdzie do tego drona.... Goclever zapożyczył tego drona z chin TechDrone Lh-X24 ale silników nie mają, na Ali GB itd niestety nic nie mogłem znalesc :(


Dron próbuje się stabilizować ale czuć że tył mocniej wyrywa i jakby chciało obrócić drona i przód nie wyrabia.

https://www.youtube.com/watch?v=MRyQYdR3dUs

https://www.youtube.com/watch?v=tRP6rhwIkVo
Z.W15
Posty: 253
Rejestracja: wtorek 02 lut 2016, 18:54
Lokalizacja: montreal.kan

Re: Goclever Transformer LH-X24 słaby silnik ?

Post autor: Z.W15 »

[quote="Argosan"]Piotr a to nie jest tak ze silniki szczotkowe dostają tyle mocy ile da im płyta i ich rozmiar ma znaczeine na przeniesienie tej mocy ? Problem jest taki ze nie ma silników nigdzie do tego drona.... Goclever zapożyczył tego drona z chin TechDrone Lh-X24 ale silników nie mają, na Ali GB itd niestety nic nie mogłem znalesc :(


Dron próbuje się stabilizować ale czuć że tył mocniej wyrywa i jakby chciało obrócić drona i przód nie wyrabia.


A obroty szmigiel w dobre strony? i nie polaryzacja podlaczenia tylko obroty bo silnik moze byc lewy lub prawy.
Argosan
Posty: 19
Rejestracja: wtorek 23 paź 2018, 01:36
Lokalizacja: Wawa

Re: Goclever Transformer LH-X24 słaby silnik ?

Post autor: Argosan »

Tak, wszystko kreci sie we wlasciwym kierunku
tombstone
Posty: 750
Rejestracja: środa 17 lut 2016, 11:04

Re: Goclever Transformer LH-X24 słaby silnik ?

Post autor: tombstone »

Argosan pisze:Problem jest taki ze nie ma silników nigdzie do tego drona
otóż są np. tu https://www.aliexpress.com/item/3-7V-ba ... 54524.html
np. tu http://www.runqiatoys.com/lead-honor-lh ... -2196.html

ta maszyna występuje też pod nazwami:
Agnes LH-X24
GoolSky LH X24
LittleHee LH-X24
Lead Honor LH-X24
Tech Drone LH-X24
Argosan
Posty: 19
Rejestracja: wtorek 23 paź 2018, 01:36
Lokalizacja: Wawa

Re: Goclever Transformer LH-X24 słaby silnik ?

Post autor: Argosan »

Dzięki za podpowiedz, troche drogo to wychodzi ale pulki co, trafilo sie cos na allegro i licytuje i bedzie moze drugi na czesci :-D wiec wtedy bedzie mozna eksperymentowac ;-)
ODPOWIEDZ