Podgląd na żywo syma x8g podłączenie kamery fpv

Dział specjalnie dla tri, quad, hexa, okto (i co tam jeszcze wymyślą) kopterów

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
Adrián
Posty: 9286
Rejestracja: środa 03 wrz 2014, 11:11
Lokalizacja: 50°08′13″N ; 18°57′59″E

Re: Podgląd na żywo syma x8g podłączenie kamery fpv

Post autor: Adrián »

Kuubba1 pisze:
Adrián pisze:Jak udźwig jest w granicach 90g
To powoli ma to sens, ale trzeba się liczyć z tym, że kamery Nie są tanie i przy takich szczotkach łatwiej stracić kopter itd
To wybór należy do Ciebie i od Twojego budżetu.

Do 200zł da sie ?
Sprawdź ceny tego co podałem to sobie odpowiesz.
Kuubba1
Posty: 11
Rejestracja: niedziela 10 gru 2017, 00:39
Lokalizacja: Ełk

Re: Podgląd na żywo syma x8g podłączenie kamery fpv

Post autor: Kuubba1 »

Verid pisze:
Kuubba1 pisze:Do tej pory latam z kamerą gopro (nie tą od producenta ) wazy około 90g i nie ma najmniejszych problemów z wznoszeniem dodam jeszce ze do tego podczepiłem coś w stylu gimbala z elementów od go pro a taki zestaw chyba dużo nie wazy ?
No jeżeli dasz Runcam'a z lekkim nadajnikiem to da radę ale j.w. - wartość zestawu przekracza wartość koptera a ten kopter do najbardziej niezawodnych nie należy. Twój wybór.

EDIT - ale nie w 200PLN. Runcam trochę więcej kosztuje. O nadajniku z odbiornikiem i ewentualnym ekranem nie wspominając.
Czyli to sie raczej nie opłaca pewnie odpuszce temat kamery bo widzę ze nie ma za bardzo sensu a odnośnie tego zasięgu ktos cos wie ?
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: Podgląd na żywo syma x8g podłączenie kamery fpv

Post autor: Verid »

Ale zasięgu czego? BTW - nie wal posta pod postem tylko edytuj. Regulamin się kłania.
Ten wredny...
Kuubba1
Posty: 11
Rejestracja: niedziela 10 gru 2017, 00:39
Lokalizacja: Ełk

Re: syma x8g

Post autor: Kuubba1 »

Verid pisze:Ale zasięgu czego? BTW - nie wal posta pod postem tylko edytuj. Regulamin się kłania.
Sorry przeczytałem właśnie regulamin, a jeżeli wrócić do sprawy zasięgu to chodzi mi o to czy jak syma oddali sie i straci zasięg z aparaturą to czy odetnie zasilanie silników czy moze będzie utzrymywala wysokość ?
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: Podgląd na żywo syma x8g podłączenie kamery fpv

Post autor: Verid »

Z tego co pamiętam X8 nie ma żadnych bajerów więc pewnikiem odetnie silniki. W sumie możesz łatwo to sprawdzić - przymocuj kopter do czegoś ciężkiego tak żeby ci nie dygnął gdzieś w trakcie testu, włącz silniki jakbyś chciał zrobić zawis po czym wyłącz aparaturę i obserwuj.
Ten wredny...
ODPOWIEDZ