Zmiana kamery w Symie x5c .

Dział specjalnie dla tri, quad, hexa, okto (i co tam jeszcze wymyślą) kopterów

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
gabinet
Posty: 27
Rejestracja: środa 20 wrz 2017, 22:17

Zmiana kamery w Symie x5c .

Post autor: gabinet »

Witam. Bardzo mnie interesuje Wasze zdanie na temat kamery do Syma x5c, Mam drona Syma x5c z kamerą 2 MP. Chciałbym zamienić ją na kamerę WiFi. Czy samo zainstalowanie kamery jest wystarczające, aby mieć podgląd w smartfonie, czy trzeba również zmienić płytę główną w dronie? Druga rzecz, czy zmiana kamery z 2MP na 5MP jest możliwa w Symie x5c bez problemu i będzie lepszy obraz ? Dzięki za odpowiedzi.
LischiToys L6056, LischiTois L6056 kamera 2MP.
Syma X5C-1 kamera 2MP. Dji Tello Rize.
Awatar użytkownika
maxiiii
Posty: 2348
Rejestracja: piątek 03 kwie 2015, 07:04

Re: Zmiana kamery w Symie x5c .

Post autor: maxiiii »

Ani to 2 ani to 5mp.
Syma miała oryginalne dwie wersje 0,3mp i 1,3 jako 2mp. Ta druga dawała całkiem ładne filmy przy dobrym świetle.
Można wymienić na kamerę wifi bez żadnego problemu. Wkładasz wtyczkę i już :)
Awatar użytkownika
gabinet
Posty: 27
Rejestracja: środa 20 wrz 2017, 22:17

Re: Zmiana kamery w Symie x5c .

Post autor: gabinet »

Czyli te informacje ze sklepu o rozdzielczości kamery to fikcja, bo piszą że 2 Megapixeli. A chcę kupić lepsza kamerę w Aliexpress, to sprzedawca podaje 5 Megapixeli. Czy to nie prawda?Co lepiej zrobić, zamontować taką 5 MP czy kamerę WiFi, bo podejrzewam ,że ta WiFi to chyba 0,3 Mp. Jak mi doradzisz, bo mam kłopot .

Edytuj posty!
maxiiii pisze:Ani to 2 ani to 5mp.
Syma miała oryginalne dwie wersje 0,3mp i 1,3 jako 2mp. Ta druga dawała całkiem ładne filmy przy dobrym świetle.
Można wymienić na kamerę wifi bez żadnego problemu. Wkładasz wtyczkę i już :)

Twoja informacja na czym jest oparta ? Jednak po wysłaniu prośby do Chińczyków o informacje w sprawie kamery wifi do Symy x5c, wszyscy odpowiedzieli, że kamera nie będzie kompatybilna z Syma x5c. Tylko może być zamiana na 5mp HD. Kamera Wifi jest do Symy x5sc, x5sw, x5hc, x5hw.
LischiToys L6056, LischiTois L6056 kamera 2MP.
Syma X5C-1 kamera 2MP. Dji Tello Rize.
Awatar użytkownika
maxiiii
Posty: 2348
Rejestracja: piątek 03 kwie 2015, 07:04

Re: Zmiana kamery w Symie x5c .

Post autor: maxiiii »

Awatar użytkownika
gabinet
Posty: 27
Rejestracja: środa 20 wrz 2017, 22:17

Re: Zmiana kamery w Symie x5c .

Post autor: gabinet »

Obejrzałem te filmy i inne podobne. Widać, że to działa, ale na 100% to się dowiem, jak kupię i zainstaluje u siebie. Czy osobiście miałeś możliwość sprawdzenia tego, czy kamera Wifi dobrze funkcjonuje i jest kompatybilna z Symą X5C ? Dużo pytam, bo nie chce wydać kasy na darmo i sorry za zawracanie głowy.
LischiToys L6056, LischiTois L6056 kamera 2MP.
Syma X5C-1 kamera 2MP. Dji Tello Rize.
ODPOWIEDZ