Quanum Nova PRO (Lite Version) (Mode 1) - czy warto kupić

Dział specjalnie dla tri, quad, hexa, okto (i co tam jeszcze wymyślą) kopterów

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

DronNOOB

Re: Quanum Nova PRO (Lite Version) (Mode 1) - czy warto kup

Post autor: DronNOOB »

Dokładnie jak w CX20 wciśnie się aktualizację to i logi znikają i możliwość kalibracji z aparatury
kiu86
Posty: 168
Rejestracja: niedziela 04 cze 2017, 19:26
Lokalizacja: lubuskie

Re: Quanum Nova PRO (Lite Version) (Mode 1) - czy warto kup

Post autor: kiu86 »

Dzisiaj odbyłem pierwszy "lot" moim Quanum Nova Pro. Oczywiście wszystko odbyło się bez obracania drona (ciągle dron był jak by widok z pierwszej perspektywy) nawet średni wiatr nie stanowił większej przeszkody. No i jak to mówią apetyt rośnie w miarę jadzenia już myślę o jakimś FPV. Dron jest naprawdę stabilny i łatwy w pilotażu (do tej pory latałem coś w stylu biedronkami). No i z Quanum Nova Pro poradziłem sobie bez problemu.

Edit:

doradźcie jakieś FPV
to co mam na teraz to:
-Eachine EV800 5 Inches 800x480 FPV Goggles 5.8G 40CH Raceband Auto-Searching Build In Battery
lub do tabletu albo telefonu
-Eachine ROTG01 UVC OTG 5.8G 150CH Full Channel FPV Receiver For Android Mobile Phone Tablet Smartphone

- mam też kamerkę i nadajnik zabawki z FB90 ale nie wiem czy coś się nada z tego.

czy taki nadajnik był by dobry (oby działał na około 300m)
Eachine TS832 Boscam FPV 5.8G 48CH 600mW 7.4-16V Wireless AV Transmitter for RC Drone FPV Racing (ewentualnie wymiana anteny)

Jaką kamerkę polecacie? Po za tym czy ten nadajnik eachine mógłbym zasilić bezpośrednio z Quanum Nova z gniazda gimbala 12V?
ODPOWIEDZ