Naprawa UPair One !

Dział specjalnie dla tri, quad, hexa, okto (i co tam jeszcze wymyślą) kopterów

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
Adrián
Posty: 9286
Rejestracja: środa 03 wrz 2014, 11:11
Lokalizacja: 50°08′13″N ; 18°57′59″E

Re: Naprawa UPair One !

Post autor: Adrián »

DIAGNOSTYKA I NAPRAWA DRONÓW
DJI: Phantom i Phantom 2, Phantom 3, Phantom 4, Mavic, Spark, Inspire, Matrice, F330, F450, F550, S800, S900, S1000
Yuneec: Typhoon Q500, Typhoon Q500+, Typhoon 4K, Typhoon H Advanced, Typhoon H Pro RealSense, Tornado H920
3DR: Solo, Iris
Walkera: Thali H500, Scout X4, Runner 250 Advance, Rodeo F150, Fourius 320
Syma: X5C, X5SC, X5SW, X8C, X8W, X11C
Naprawa i serwis
tombstone
Posty: 750
Rejestracja: środa 17 lut 2016, 11:04

Re: Naprawa UPair One !

Post autor: tombstone »

tu jest kalibracja częstotliwości i parowanie z aparaturą
https://www.youtube.com/watch?v=_ic1zNAjBsg&t=05
emaziomal
Posty: 8
Rejestracja: piątek 30 wrz 2016, 18:52
Lokalizacja: Trzcianka

Re: Naprawa UPair One !

Post autor: emaziomal »

kuchy nie znasz się i tyle , proszę cię nie wypowiadaj się więcej i zjedz snikersa ,
Miałem proste pytanie oczekiwałem na prostą opowiedz skoro nie ma konkretnych serwisów w Polsce to wyśle go za granicę tam gdzie nie idą na łatwiznę jak w wspomniałeś ze większość wymienia podzespoły , a jak pisałeś ze to gówno myślisz ze kupując go z chin oczekiwałem na jakieś ferrari wśród dronów ? nieee ! , jestem amatorem i chciałem sprawdzić czy ta zajawka jest dla mnie więc postanowiłem znaleźć zamiennik flagowego modelu
jakim jest Dji phantom , aha jak na dron za te pieniądze to zapierdala i ma dobry zasięg , rok czasu działał więc można uważać za sukces , poza tym dron już zarobił na siebie :)
Awatar użytkownika
Adrián
Posty: 9286
Rejestracja: środa 03 wrz 2014, 11:11
Lokalizacja: 50°08′13″N ; 18°57′59″E

Re: Naprawa UPair One !

Post autor: Adrián »

Swoją wypowiedzią, udowodniłeś, że szkoda było zakładać temat.
Tutaj dbamy o kulturę wypowiedzi.
Nie bluzgaj. To nie piaskownica.
Awatar użytkownika
maxiiii
Posty: 2350
Rejestracja: piątek 03 kwie 2015, 07:04

Re: Naprawa UPair One !

Post autor: maxiiii »

Możesz wysłać go do mnie.
Cennik.
100 zł sprawdzenie i decyzja związana z naprawą.
każda kolejna rozpoczęta godzina 100zł.
Plus koszty części zamiennych .
Spedycja po stronie zamawiającego.
Czas naprawy w mojej decyzji.
Gwarancja na piśmie 1 rok. Rachunek.


Biorąc pod uwagę twoje wpisy w tym temacie - cena forumowa:)
kuczy
Posty: 2199
Rejestracja: wtorek 17 lis 2015, 22:03

Re: Naprawa UPair One !

Post autor: kuczy »

emaziomal pisze:kuchy nie znasz się i tyle , proszę cię nie wypowiadaj się więcej i zjedz snikersa ,
Miałem proste pytanie oczekiwałem na prostą opowiedz skoro nie ma konkretnych serwisów w Polsce to wyśle go za granicę tam gdzie nie idą na łatwiznę jak w wspomniałeś ze większość wymienia podzespoły , a jak pisałeś ze to gówno myślisz ze kupując go z chin oczekiwałem na jakieś ferrari wśród dronów ? nieee ! , jestem amatorem i chciałem sprawdzić czy ta zajawka jest dla mnie więc postanowiłem znaleźć zamiennik flagowego modelu
jakim jest Dji phantom , aha jak na dron za te pieniądze to zapierdala i ma dobry zasięg , rok czasu działał więc można uważać za sukces , poza tym dron już zarobił na siebie :)
Spoko, chciałbym tylko przypomnieć ci napisałem:
Ps. W naszej grupie w Trojmiescie UpAir One dostał przydomek "gównodron" - przepraszam jesli Ciebie to urazilo, nie mam zamiaru obrazac ciebie jalo wlasciciela, jedynie podaję fakt, a sama nazwa odzwierciedla naszą opinię o konkretnym sprzęcie / marce / modelu

Tego jak nazywamy ten model wśród znajomych nie zmienisz - co więcej ten przydomek wymyślił i wprowadził do obiegu właściciel UpAira.
Napisałem wyraźnie, że odnosze się do sprzętu - niepotrzebnie bierzesz to do siebie i piszesz, że miał to być zamiennik itp... - dla mnie właściciel drona (jakikolwiek by dron nie był) to właściciel drona. A same sprzęty oceniam zawsze krytycznie - co więcej o Phantomach też nie mam dobrego zdania... chyba nie ma co dłużej tego roztrząsać.

ps1. Dalej twierdzę, że lepiej naprawi ci to np kolega maxiiii aniżeli polski serwis który nie ma pojęcia co jest w środku.
ps2:
emaziomal pisze:kuchy nie znasz się i tyle , proszę cię nie wypowiadaj się więcej i zjedz snikersa
- Masz prawo do własnej oceny mojej wiedzy więc spoko, fakt, na wielu rzeczach się nie znam.
- Forum służy do wpowiadania się, nawet przez osoby "nie znające się" - bo dzięki dyskusji każdy może coś wynieść dla siebie a mnogość uczestników sprawia, że mamy czasami "burzę mózgów" gdzie każda wypowiedź może coś wnieść do tematu.
- Snickersa ??? - poproszę - bardzo lubię ;)
emaziomal
Posty: 8
Rejestracja: piątek 30 wrz 2016, 18:52
Lokalizacja: Trzcianka

Re: Naprawa UPair One !

Post autor: emaziomal »

Może trochę przesadziłem z wypowiedzią ale zrozum w necie jest pełno gość i którzy czekają aby zrównać z ziemią tych co się nie znają . Poza Tym prosiłem o serwis (miałem na myśli tych którzy mają więcej sprzętu bo jakoś łatwiej zaufać temu co ma konkret warsztat niz temu co ma młotek i przecinak) a nie o ocenę tego drona . Dobrze wiem że to chinskie gowno ale powiedzmy sobie szczerze ,czy znalazł bym drona o takich parametrach za ta cenę.? Poza Tym kupując go wiedziałem że kiedyś padnie ale nie mialem pojęcia że będzie taki problem z naprawa ,tego się nie spodziewałem.pozdro
Awatar użytkownika
maxiiii
Posty: 2350
Rejestracja: piątek 03 kwie 2015, 07:04

Re: Naprawa UPair One !

Post autor: maxiiii »

Ja mam lutownicę i oscyloskop. Młotek też się znajdzie jak będzie potrzebny.:)

tak naprawdę to z pomocą kolegów zrobiłbyś to sam bez żadne kasy(może) już dawno temu. Ale prościej jest dać do serwisu.:((
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: Naprawa UPair One !

Post autor: Verid »

maxiiii pisze:Może trochę przesadziłem z wypowiedzią
Tak, zdecydowanie. Następnym razem sugeruję panować nad emocjami a nie się rzucać a potem się tłumaczyć.
emaziomal pisze:Poza Tym prosiłem o serwis
I go nie dostałeś. Zapytałeś dlaczego to dostałeś wyjaśnienie które tak cię wzburzyło że musiałeś zacząć rozdawać snickersy (BTW - jak masz jednego ekstra to ja też chętnie przyswoję). UP!Air to niepopularny model bo jest tandetnie wykonany (szczególnie biorąc pod uwagę ile za niego wołają) i serwisy nie chcą się za to brać bo raz nie ma części a dwa nawet jak już jakieś są to po naprawie klient szybko do nich wróci z pretensjami że dalej to samo albo coś innego nie działa. Co z tego że ci podamy adresy znanych sobie serwisów jak po telefonie do nich zostaniesz poinformowany "idź Pan na drzewo"? Wtopiłeś. Sorry. Było zapytać przed zakupem to coś by się doradziło. Teraz musisz się męczyć jak chcesz to ulotnić. Albo z pomocą forum - ale wtedy musisz się wysilić na precyzję wypowiedzi bo stwierdzenie odbycia stosunku z Youtube'm do takich się nie zalicza albo niestety czeka cię polowanie na samobójcę (sorry maxiii :mrgreen:) który się podejmie gmerania w twoim ustrojstwie.
Ten wredny...
ODPOWIEDZ