Phantom 2 uruchamia sie tylko 1 silnik

Dział specjalnie dla tri, quad, hexa, okto (i co tam jeszcze wymyślą) kopterów

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Mrozu23
Posty: 29
Rejestracja: czwartek 27 paź 2016, 15:05
Lokalizacja: Kielce

Phantom 2 uruchamia sie tylko 1 silnik

Post autor: Mrozu23 »

Witam. Nabylem dzisiaj uzywanego DJI Phantom 2 i mam problem z uruchomieniem. Szczegoly na filmiku https://youtu.be/0AiunK_LHz8
Robilem kalibracje kompasu. Najnowszy soft jest wgrany. Spraedzalem na 2 bateriach na obu tak samo. Czy cos jeszcze powinienem sprawdzic?
Awatar użytkownika
rafi.devtox
Posty: 465
Rejestracja: piątek 30 wrz 2016, 15:44
Lokalizacja: strzelce krajeńskie

Re: Phantom 2 uruchamia sie tylko 1 silnik

Post autor: rafi.devtox »

Mrozu23 pisze:Witam. Nabylem dzisiaj uzywanego DJI Phantom 2 i mam problem z uruchomieniem. Szczegoly na filmiku https://youtu.be/0AiunK_LHz8
Robilem kalibracje kompasu. Najnowszy soft jest wgrany. Spraedzalem na 2 bateriach na obu tak samo. Czy cos jeszcze powinienem sprawdzic?
Nie znam sie kolego na fajtomach ale gdybys mi pokazal racera z takimi objawami od razu zwrocilbym uwage na regle... Wyglada tak jakby nie mial jednej razy na tych dwoch silnikach z telepawka... Czwarty wogole nie wstaje...

.... jest jedna rzecz która pociaga bardziej niz quad. MAN TGX, 40t i 1000km przed Toba....
Mrozu23
Posty: 29
Rejestracja: czwartek 27 paź 2016, 15:05
Lokalizacja: Kielce

Re: Phantom 2 uruchamia sie tylko 1 silnik

Post autor: Mrozu23 »

No i Rafi dokładnie miałeś rację. Z racji tego, że drona kupiłem na miejscu po prostu odwiozłem go do sprzedającego z wytycznymi od Ciebie (dziękuje Ci bardzo :) ) bo miał być w 100% sprawny jak go kupowałem. Akurat miał regle na podmianę więc przelutował nowe i dwa silniki ożyły, ale jeden nadal nawet nie drgnął (pewnie padnięty silnik bo prąd dochodził) więc po prostu zwrócił mi kasę i rozstaliśmy się w pokoju. Ale duża przestroga przed zakupami używek przez internet. Gdybym go kupił wysyłkowo to parę dobrych stówek musiałbym dołożyć do interesu żeby go ożywić.
Awatar użytkownika
rafi.devtox
Posty: 465
Rejestracja: piątek 30 wrz 2016, 15:44
Lokalizacja: strzelce krajeńskie

Re: Phantom 2 uruchamia sie tylko 1 silnik

Post autor: rafi.devtox »

Mrozu23 pisze:No i Rafi dokładnie miałeś rację. Z racji tego, że drona kupiłem na miejscu po prostu odwiozłem go do sprzedającego z wytycznymi od Ciebie (dziękuje Ci bardzo :) ) bo miał być w 100% sprawny jak go kupowałem. Akurat miał regle na podmianę więc przelutował nowe i dwa silniki ożyły, ale jeden nadal nawet nie drgnął (pewnie padnięty silnik bo prąd dochodził) więc po prostu zwrócił mi kasę i rozstaliśmy się w pokoju. Ale duża przestroga przed zakupami używek przez internet. Gdybym go kupił wysyłkowo to parę dobrych stówek musiałbym dołożyć do interesu żeby go ożywić.
Cale szczescie ze tak to sie skonczylo...

.... jest jedna rzecz która pociaga bardziej niz quad. MAN TGX, 40t i 1000km przed Toba....
ODPOWIEDZ