XK Detect X380 - mega crash - pomocy :/

Dział specjalnie dla tri, quad, hexa, okto (i co tam jeszcze wymyślą) kopterów

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
barrok
Posty: 25
Rejestracja: wtorek 03 maja 2016, 21:46
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: XK Detect X380 - mega crash - pomocy :/

Post autor: barrok »

Ok. Dzięki za info odnośnie folii.
Jeśli chodzi o płytkę, to mam już zapasową. Jak się okaże, że ta odkształcona szwankuje, to ją wymienię.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
barrok
Posty: 25
Rejestracja: wtorek 03 maja 2016, 21:46
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: XK Detect X380 - mega crash - pomocy :/

Post autor: barrok »

IMG_3975.JPG
IMG_3975.JPG (149.07 KiB) Przejrzano 2755 razy
Nowe ciało założone. Przyszło z gearbest.com po jakiś trzech tygodniach. Cena za górną i dolną obudowę wraz z przesyłką, na gotowo, nie całe 200 zł, więc całkiem spoko. Jak widać, wszystko świeci. Ciekawe co będzie jak założę górną obudowę z gps. Już się nie mogę doczekać.
Załączniki
IMG_3974.JPG
IMG_3974.JPG (180.1 KiB) Przejrzano 2755 razy
Awatar użytkownika
barrok
Posty: 25
Rejestracja: wtorek 03 maja 2016, 21:46
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: XK Detect X380 - mega crash - pomocy :/

Post autor: barrok »

IMG_3649 2.JPG
IMG_3649 2.JPG (122.13 KiB) Przejrzano 2715 razy
Tak dzisiaj prezentuje się mój XK Detect X 380. Jest po dwóch lotach. Cieszę się, bo latał bez zastrzeżeń. Znowu jest fun! W zasadzie większych kłopotów z naprawą nie miałem. Jedynie obudowa, która przyszła z Chin, okazała się trochę niedopasowana do siebie. Dolny element był w porządku, ale w górnym pojawiły się dodatkowe wypusty na śrubki, które komplikowały złożenie całości. Musiałem lekko dociąć, a właściwie odciąć zbędne elementy i jest git. Dron wygląda jak nowy. Rzeczywiście niepotrzebnie przywiązywałem tyle wagi do folii. Dało się ją bez problemu odkleić i ponownie nakleić. Przełożenie całej elektroniki nie stanowi większego kłopotu. Trzeba działać uważnie i z wyczuciem i tyle! Dziękuję za wszystkie podpowiedzi na forum!
ODPOWIEDZ