Hubsan X4 PRO H109S

Dział specjalnie dla tri, quad, hexa, okto (i co tam jeszcze wymyślą) kopterów

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
quadro
Posty: 99
Rejestracja: poniedziałek 12 sty 2015, 00:56
Lokalizacja: Szamonix

Re: Hubsan X4 PRO H109S

Post autor: quadro »

26 minut w zawieszeniu:
przeleciałem już biedronkę ;-) - teraz PH3 Pro :-D
Awatar użytkownika
Dezet
Posty: 481
Rejestracja: sobota 03 sty 2015, 15:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Hubsan X4 PRO H109S

Post autor: Dezet »

Nikt tak w zawieszeniu nie będzie używał (ew. jako test baterii), więc czas będzie krótszy. Nie przemawia za tym modelem wysoka cena, na plus jedynie moim zdaniem wygląd.
Yuneec Typhoon H, Walkera QR X350 PRO, Xiaomi Yi, gimbal G-3D storm32, TS832, FPV718.
daniel82
Posty: 2
Rejestracja: niedziela 29 gru 2013, 21:18
Lokalizacja: lodzkie

Re: Hubsan X4 PRO H109S

Post autor: daniel82 »

Panowie mam pytanie ,w jakim sklepie można za kupić ten model :Hubsan X4 PRO H109S patrzyłem w tych sklepach co żeście podali.I cena na dzień dzisiejszy to 1300$ to jakieś 4680zł a gdzie jeszcze cło I przesyłka. Wiec gdzie to 3500zł co żeście pisali? . Podajcie nazwe sklepu gdzie można go kupić.
DANIEL
Radauskas
Posty: 209
Rejestracja: czwartek 26 lis 2015, 00:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: Hubsan X4 PRO H109S

Post autor: Radauskas »

Czy ktos już testował ? Na jakim to jest kontrolerze ? Ma chyba loty autonomiczne więc tak jakby na Pixie ?
Ktoś mi zaoferował takiego drona "poserwisowego" w najwyższym wyposażeniu z gwarancją 12 m-cy za 2.000,- brutto. I tak się zastanawiam...
Klon Symy 5 ( wiele razy na drzewach wieszanej ), IRIS+
maxdredi
Posty: 46
Rejestracja: środa 11 mar 2015, 12:36
Lokalizacja: Dubai/ UAE

Re: Hubsan X4 PRO H109S

Post autor: maxdredi »

Ja mam low edition za 1600zl z bangooda i w sumie dronik sredni. Spodziewalem sie bardziej stabilnego lotu. Jakby pidy nie byly w nim dobrze dobrane- hybocze sie jak opada.
RTH dziala, GPS hold jest super dokladny (20cm). Ja niestety mialem zwarcie i plyta glowna sie zjarala (przewod ktory dali mial przetarcia) - kamerka nie ma zasilania. Walcze teraz z obsluga klienta w Hubsan.com
Sadze ze dronik jest wart max 1200zl za low Edition.
Hi edition w ogole nie polecam- placic mase kasy za autonomiczny lot ktory i tak ponoc nie funkcjonuje mega dokladnie>?
Jesli masz High edition kupic to dozbieraj do Mavica gdzie sa jakies firmware upgrade i ogolnie dronik jest o wiele lepszy.

https://drive.google.com/file/d/0B6HBkt ... sp=sharing

https://drive.google.com/file/d/0B6HBkt ... sp=sharing

https://drive.google.com/file/d/0B6HBkt ... sp=sharing

Za co go lubie:
-Ladnie wyglada
-Dosc Tani w porownaniu do konkurencji
- wymienna bateria xc60 (wsadzam tam 2xturnigy 1700 i tez dziala-16min lotu)
- lot na baterii ok 16min (7000mah) (tyle co 2x1700)
- na zwyklej s3 2000mah dziala ok 8min (nie trzeba duzych baterii kupowac aby nim latac na malych dystansach)
- wymienilem gimbal na najtanszy 2axis i dziala fajnie- plug and play
- dodatkowe 2 kanaly na swoje wynalazki
- fajna aparatura z wystarczajacym 4'' ekranem- o wiele wygodniejsza od Taranisa (rozstaw rak)
- fajny zasieg- latalem 1700m i FPV wciaz dawalo rade z lekkimi zakluceniami (ledwo co zdazylem wrocic przed wyczerpaniem baterii- wolno leci z GPS lock)

- dolaczony spadochron (i tak go nie uzywam, ale sprzedam i troche kasy sie zwroci)

NIe lubie:
- slaba kamera - tragiczne kolory oraz taka sobie jakosc filmow; mega niska rozdzialka zdjec. Sedziwy sj4000 jest o 30% lepszy.
- wolno lata z GPS lock - 4.5-5m/s
- bez GPS lock bateria znika w oczach i ogolnie dronik jest silnie spychany przez wiatr
- zjarala sie plyta glowna bo dolaczyli kabelek od kamery ktory mial zwarcie
- brak firmware upgrade
- ponoc kiepski customer service wiec jak dron bedzie szwankowac to ogolnie zostajesz z problemem sam.
- ograniczenie wysokosci do 250m - w sumie wiecej nie potrzeba
- moglby byc tanszy o 300zl
- W aparaturze jakis kretyn umiescil srubke zamiast zatrzasku jesli chce sie baterie wymienic. Porazka.

Ogolnie jak na dronik dla amatora to tragedii nie ma.
Awatar użytkownika
Siwy177
Posty: 25
Rejestracja: piątek 29 gru 2017, 11:43
Lokalizacja: Freren (De)

Re: Hubsan X4 PRO H109S

Post autor: Siwy177 »

Witam troszkę odswierze temat bo ostatni post jest z przed roku.Jestem bardzo nastawiony na kupno tego koptera.Jednak ciężko o obiektywną i szczerą opinię .Na YT najczęściej każdy kto przedstawia unboxing zachwycony pod niebiosa choć nie wylatał ani minuty.Czy ktoś z obecnych posiada i pochwalił by się doświadczeniami ? Zainteresowany jestem wersją STANDARD. Z góry dziękuję
JJRC H36 / cekam na Xiaomi Mi DRON
maxdredi
Posty: 46
Rejestracja: środa 11 mar 2015, 12:36
Lokalizacja: Dubai/ UAE

Re: Hubsan X4 PRO H109S

Post autor: maxdredi »

Nie nastawiaj sie i go nie kupuj. Charakterystyka lotu jest daleka od idealu- nie ma takiego stabilnego lotu jak DJI + wszedzie pisza ze spada jak za szybko schodzi z wysokowsci. Brak firmware update. Hubsan wypuscil cos i o tym zapomnial. Customer Service to smiech na sali. Dozbieraj do innego drona bo na tego szkoda kasy. I mowie prawde bo mam h109s osobiscie i w ciagu 1.5 roku przelatalem nim moze z 4h. Do tego bateria mi padla a miala tylko ok 10 cykli ladowania. Badziewie.
NIe badz uparty bo nie warto. Kup Phantoma 3.
Awatar użytkownika
Siwy177
Posty: 25
Rejestracja: piątek 29 gru 2017, 11:43
Lokalizacja: Freren (De)

Re: Hubsan X4 PRO H109S

Post autor: Siwy177 »

maxdredi pisze:Nie nastawiaj sie i go nie kupuj. Charakterystyka lotu jest daleka od idealu- nie ma takiego stabilnego lotu jak DJI + wszedzie pisza ze spada jak za szybko schodzi z wysokowsci. Brak firmware update. Hubsan wypuscil cos i o tym zapomnial. Customer Service to smiech na sali. Dozbieraj do innego drona bo na tego szkoda kasy. I mowie prawde bo mam h109s osobiscie i w ciagu 1.5 roku przelatalem nim moze z 4h. Do tego bateria mi padla a miala tylko ok 10 cykli ladowania. Badziewie.
NIe badz uparty bo nie warto. Kup Phantoma 3.
Dałeś mi bardzo mocno do myślenia....... Kurcze P3 jest troszkę drogi dla mnie...ale nie wykluczam tej opcji. Do ładnej pogody jeszcze kawał czasu. W takim razie czytam oszukam dalej. Xiaomi Mi Dron jeszcze mi przez głowę przeleciał chwilowo............

W takim układzie chyba zdecyduję się na Xiaomi Mi Drone 4K ( jednak będe musiał troszkę dozbierać :-( )
JJRC H36 / cekam na Xiaomi Mi DRON
ODPOWIEDZ