Recenzja Zeta Science 280mm

Tematy zakładają tylko firmy/sklepy prezentujący swoją ofertę

Moderatorzy: Matkas, moderatorzy2014, moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Irwin
Posty: 87
Rejestracja: poniedziałek 20 kwie 2015, 14:03
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Recenzja Zeta Science 280mm

Post autor: Irwin »

Czołem wszystkim,

Dostaliśmy ostatnio do testów pewnego skośniaka. Model ma być alternatywą dla RTF'ów od Walkery i w zasadzie świetnie się w tej roli sprawdza. Producent to ZetaScience. Do tej pory zajmowali się głównie samolotami, a od teraz wchodzą też na rynek multicopterów. (Burakko inspirujesz nawet Azjatów:). Cena ani dokładna data premiery jeszcze nie są znane.

Zapraszam do oglądania i czekamy na krytykę. Bijcie jak w dzwon:)

Awatar użytkownika
PiotrSz
Posty: 3518
Rejestracja: środa 21 sie 2013, 22:04
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Recenzja Zeta Science 280mm

Post autor: PiotrSz »

Recenzja fajna, ale popracujcie trochę nad nomenklaturą ;-)
Awatar użytkownika
cebulator
Posty: 1432
Rejestracja: poniedziałek 10 wrz 2012, 08:16
Lokalizacja: Mielec

Re: Recenzja Zeta Science 280mm

Post autor: cebulator »

Pasowało by doszkolić Pana prowadzącego. :mrgreen: Bo dostaliście dwie pary śmigieł a nie dwa komplety (tylko 4 szt. zostały wyjęte z pudełka)
A i podkładka antywibracyjna to nie jest gimbal.

A co do koptera to ciekawe kto wpadł na pomysł umieszczania kontrolera na przodzie a nie centralnie jak to zwykle bywa.
Pozdrawiam Sławek

... jeśli nie wiesz co robić, nabieraj wysokości. Jeszcze nikt nie zderzył się z niebem...
Awatar użytkownika
Irwin
Posty: 87
Rejestracja: poniedziałek 20 kwie 2015, 14:03
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Recenzja Zeta Science 280mm

Post autor: Irwin »

Prawda chłopaki, dzięki. Napewno poprawimy.
Awatar użytkownika
ReMo
Posty: 2133
Rejestracja: środa 04 kwie 2012, 17:24
Lokalizacja: Skoczów,Bielsko

Re: Recenzja Zeta Science 280mm

Post autor: ReMo »

Wszystko fajnie;)
Ale jak robimy testy to nie po to żeby zrobić sobie reklamę firmy. Sam bym mógł nie raz zareklamować. Dla mnie takie testy są nic nie warte:
A) zawsze produkt będzie cudowny, bo przecież będziemy go sprzedawac
B)testerzy nie powinni mieć nic wspólnego z komercja
C)JESZCZE RAZ KOMERCJA

moje takie zdanie na szybko ;)
[b]"Tylko życie poświęcone innym, warte jest przeżycia"[/b]
Awatar użytkownika
Dexx
Posty: 559
Rejestracja: poniedziałek 27 sty 2014, 14:28
Lokalizacja: Opole

Re: Recenzja Zeta Science 280mm

Post autor: Dexx »

Mam nadzieję że oczekujecie konstruktywnej krytyki więć:
Pierwsze co wpada w ucho to brak obiektywnej oceny. Słychać i widać że dostaliście sprzęt za darmo i staracie się za wszelka nie urazić producenta.
Opis oznaczeń nadruku na pudełku ... serio ??
Wg. mnie lepiej zamiast mówić "na pudełku mamy" powiedzieć producent oferuje model w kolorach....
Słuchając kwestii o adresie przypomniał mi się kolega ze studiów, który jak nie widział o czym mówić to mówił o pierdołach.
Mówiąc o specyfikacji dobrze jest ją pokazać bo co kogo obchodzi że producent napisał jaką baterię należy użyć, a nie dowiadujemy się tego z tej recenzji.
Starajcie się nie mieszać języka angielskiego z polskim jeśli to nie jest potrzebne ("140 Degris"). Dodatkowo akronimy typu TVL należało by rozwinąć i przetłumaczyć, bo z tego co widzę to nie celujecie w doświadczonych modelarzy.
Ogólnie nie bójcie się krytyki, bo widać że staracie się nie urazić producenta, a nikt takich recenzji nie chce oglądać, przecież w takim quadro mocowanie CC3D od spodu to jakaś masakra jest, usprawiedliwianie tego świadczy tylko o tym, że autor wypowiedzi chyba nigdy dobrze nie polatał wyścigówką.
Komentarze typu "polataj bardziej z prawej strony" wytnijcie.
Zainwestujcie w mikrofon dla prowadzącego by się przydał, żeby kamerzysta nie musiał być być blisko podczas lotów ( nawet głupi dyktafon by starczył).
Mówicie o jakości kamerki to nagrajcie jakiś film z DVR i pokażcie.
Zainwestujcie w kogoś kto może nie ma aparycji i chęci do przedstawiania produktów ale się na nich zna i zweryfikuje wam takie kwiatki jak gimbal.

Ogólnie zdecydujcie się czy recenzujecie produkt czy kręcicie reklamę, bo jak dla mnie to z recenzją to ma niewiele wspólnego. Moim zdaniem połączenie sklepu z wiarygodnymi recenzjami nie ma prawa się udać.
Gdyby nie to, że jesteście z forum to przerwał bym oglądanie po wstępie z pudełkiem i raczej omijał bym już wasze recenzje, a tak to pewnie jeszcze jakąś obejrzę bo jestem ciekawy jakie wnioski wyciągniecie.
//Edit: Pisałem równocześnie z Remo wiec tylko utwierdziłem się w przekonaniu że nie jestem sam w swoich odczuciach.
W użyciu:
DRC Fury, Legwan, SkyWalker 1900; http://rc-fpv.pl/viewtopic.php?f=26&t=21985
Odpoczywają:
Hype FW-190 (1,2m), F4U -5NL (550mm), TREX 450,FT Versa Wing, Tricopter 2.5; Beta 1400;
Z.W15
Posty: 253
Rejestracja: wtorek 02 lut 2016, 18:54
Lokalizacja: montreal.kan

Re: Recenzja Zeta Science 280mm

Post autor: Z.W15 »

No ale pudelko fajne i model rozwojowy co widac po ilosci wyciec w piance, a kabinka podswietlana no i gimbala mozna przelozyc
na poklad.
Film typu reklama ,mowimy o zaletach a wady, coz lepiej przemilczec.
Awatar użytkownika
daze
Posty: 225
Rejestracja: środa 02 wrz 2015, 14:49
Lokalizacja: 3city

Re: Recenzja Zeta Science 280mm

Post autor: daze »

Poza powyższymi - jak dla mnie za dużo zdrobnień - kamerka, kabinka. Zastępujcie fachowe terminy łatwiejszymi - np. zamiast nadajnik FPV, można powiedzieć nadajnik video. A gdzie wady sprzętu? "Si si fri di" powoduje u mnie wybuch śmiechu. ;]

[MOD - jako że to średnio recenzja a bardziej reklama, przeniosłem w bardziej adekwatne miejsce.]
Garaż:
+ Chilli Kelpie 250
+ DemonRC NOX5 210
+ DemonRC Fury 5X
+ DemonRC Fury 2X
ODPOWIEDZ