Zanim...
Zanim...



Polskie Forum FPV

Forum modelarzy i pilotów FPV
Dzisiaj jest poniedziałek 22 paź 2018, 20:14


Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Post: piątek 29 paź 2010, 12:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 12:23
Posty: 1690
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Na początek Pole Pracy CNC to 350x360mm
Wycinam z następujących materiałów:

G10 czarny 1mm
G10 czarny 1,5mm
G10 czarny 2mm
G10 czarny 2,5mm
G10 czarny 3mm
laminat jednostronna miedź 1,5mm
laminat 1mm żółty (bez miedzi)
G10 1,5mm żółty
G10 1mm żółty
CARBON materiał powierzony

Najcieńszy frez którym wycinam to 1mm jeżeli projekt tego wymaga
(zalecane od 1.50mm)

Wystawiam Faktury VAT


Projekty własne w cdr dxf,dwg,pdf (wskazane użycie funkcji polyline łączenie krzywych) i inne

Zapraszam do korzystania z Usług
Kontakt przez PW Forum projekty własne wysyłamy na maila: ahojka@poczta.onet.pl



MOJA OFERTA

Jak ktoś chce to zapraszam na PW



NOWOŚCI zapraszam do przejrzenia oferty

Nowość

Antena Biquad frezowana CNC by JR65 1080,1120,1160,1200,1240,1280,1320,1360MHz

Pasuje do Mechanizmu Anteny FPV Zbig&Pitlab JR65
Wystarczy Przykręcić zamiast uniwersalnej płyty mocowania anteny.

Anteny Biquad Frezowane CNC bardzo dobre parametry vswr < 1,15
Każda antena strojona z kablem RG316 0,5m wtyczka SMA (z bolcem)

Obrazek
Obrazek
Tak to wygląda po przykręceniu do mechanizmu (Trackera)
Obrazek
Obrazek


dostępne częstotliwości pełny zakres FOX 1,2GHz

1080MHz kabel RG316 0,5m wtyk SMA (z bolcem)
1120MHz kabel RG316 0,5m wtyk SMA (z bolcem)
1160MHz kabel RG316 0,5m wtyk SMA (z bolcem)
1200MHz kabel RG316 0,5m wtyk SMA (z bolcem)
1240MHz kabel RG316 0,5m wtyk SMA (z bolcem)
1280MHz kabel RG316 0,5m wtyk SMA (z bolcem)
1320MHz kabel RG316 0,5m wtyk SMA (z bolcem)
1360MHz kabel RG316 0,5m wtyk SMA (z bolcem)


Obrazek
Obrazek
Obrazek







TRIKOPTER Y6 BATMAN szczegóły poniżej na 2 stronie oferty

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek




Najnowsza wersja Pantherki ze spoilerem
Można zamawiać ze spoilerem lub bez


Opis na drugiej stronie oferty


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek

Obrazek




Centerplate [size=18]QUADRO/OKTO 240mm Rura 21,5mm 22mm
montowany Boom Block roz.otw.29,50mm

Boom Block pod rura 21,5mm lub 22mm roztaw otw.montażowych 29,5mm np.Aidana z Oringami)
takie viewtopic.php?p=162341
http://www.artfobia.com/ftp/copter/artf ... _oring.jpg
do lotu "+,x" z półką na Akku Materiał czarny G10 2mm pod kontroler MK, Cyberdrones, MultiWii NAZA i inne
Tradycyjny roztaw montażowy FC 45x45mm

Możliwość zamocowania Gimbala BLDC roztaw otw. montażowych 45x45,35x35mm mocowanie silnika 3osi roztaw otw 16i19mm



Obrazek


PANTILT do PENGUINA 1720 pod zwykłą kamerkę wersja dual GOPRO 1,2,3 zapraszam[/color][/size]
Obrazek

Obrazek
Obrazek


Centerplate do Quadro X + G10 1mm i 1,5mm 101,5 x 101,5mm pod kontroler MK, Mifau, MultiWii Roztaw śrub monyażowych pod FC tradycyjny 45x45mm

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Centerplate do Quadro 101,5mm kamera dual (lub możliwość zamontowania TX) X + pod kontroler MK, Mifau, MultiWii

Obrazek


Centerplate do Quadro 115mm X + pod kontroler MK, Mifau, MultiWii

Obrazek



Centerplate do Quadro 115mm X + dual pod kontroler MK, Mifau, MultiWii
Roztaw mocowania FC roztaw otw.montażowych 35x35 i 45x45mm

Obrazek





Centerplate do Hexa 160mm profil 10mm grubość 1,5mm pod kontroler MK, Mifau, MultiWii

Obrazek


Centerplate do OKTO lub QUADRO 175mm profil 10mm z półką na Akku grubość 1,5mm pod kontroler MK, Mifau, MultiWii
Przód 1 ramię w kierunku lotu lub 2 ramiona w kierunku lotu

Obrazek


Centerplate 185mm QUADRO/OKTO pod profil 10,12,15mm do QUADRO "X i +" (OKTO wystarczy dołożyć dodatkowe 4 ramniona)
z półką na Akku Materiał czarny G10 grubość 1,5mm lub 2mm pod kontroler MK, Cyberdrones, MultiWii i inne
Tradycyjny roztaw montażowy FC 45x45mm
Możliwość zamontowania Kopułki Ochronnej od Mikuna 180mm (otworki montażowe 1,6mm)
Mamy możliwość wyboru półki pod akumulatory na jeden lub na dwa AKU


Obrazek



Centerplate QUADRO/OKTO 185mm pod profil 12mm montowany Boom Block
(pod takie http://www.perfecthobby.pl/detale.html?id=4552)
do lotu "+,x" z półką na Akku Materiał czarny G10 grubość 1,5mm lub 2mm pod kontroler MK, Cyberdrones, MultiWii i inne
Tradycyjny roztaw montażowy FC 45x45mm
Możliwość zamontowania Kopułki Ochronnej od Mikuna 180mm (otworki montażowe 1,6mm)
Mamy możliwość wyboru półki pod akumulatory na jeden lub na dwa AKU



Obrazek



Centerplate QUADRO/OKTO 185mm Rura 16mm
montowany Boom Block roz.otw.24mm

Boom Block pod rura 16mm roztaw otw.montażowych 24mm np.Aidana z Oringami)
takie viewtopic.php?p=162341
http://www.artfobia.com/ftp/copter/artf ... _oring.jpg
do lotu "+,x" z półką na Akku Materiał czarny G10 grubość 1,5mm lub 2mm pod kontroler MK, Cyberdrones, MultiWii i inne
Tradycyjny roztaw montażowy FC 45x45mm
Możliwość zamontowania Kopułki Ochronnej od Mikuna 180mm (otworki montażowe 1,6mm)
Mamy możliwość wyboru półki pod akumulatory na jeden lub na dwa AKU


Obrazek


Do tych CP polecam mocowanie silnika pod BB 24mm (Aidan)
http://www.artfobia.com/ftp/copter/artf ... _oring.jpg
takie
Obrazek

Parę zdjęć OKTO zrobione przez Aidana z moimi CP i mocowaniami silnika

Obrazek
Obrazek


Centerplate QUADRO/OKTO 240mm Rura 21,5mm 22mm
montowany Boom Block roz.otw.29,50mm

Boom Block pod rura 21,5mm lub 22mm roztaw otw.montażowych 29,5mm np.Aidana z Oringami)
takie viewtopic.php?p=162341
http://www.artfobia.com/ftp/copter/artf ... _oring.jpg
do lotu "+,x" z półką na Akku Materiał czarny G10 2mm pod kontroler MK, Cyberdrones, MultiWii NAZA i inne
Tradycyjny roztaw montażowy FC 45x45mm

Możliwość zamocowania Gimbala BLDC roztaw otw. montażowych 45x45,35x35mm mocowanie silnika 3osi roztaw otw 16i19mm



Obrazek




Do tych CP polecam mocowanie silnika pod BB 29,5mm (Aidan)
Mocowanie silnika Rura 21,5 i 22mm BoomBlock 29,5mm
Roztaw śrub mocowania silnika to 19mm 25mm
(pod takie tu można je kupić u Aidana i w sklepie PITLABA)

Obrazek









Centerplate HEXA 185mm pod profil 10,12,15mm do HEXA "X i +"
z półką na Akku Materiał czarny G10 grubość 1,5mm lub 2mm pod kontroler MK, Cyberdrones, MultiWii i inne
Tradycyjny roztaw montażowy FC 45x45mm
Możliwość zamontowania Kopułki Ochronnej od Mikuna 180mm (otworki montażowe 1,6mm)
Mamy możliwość wyboru półki pod akumulatory na jeden lub na dwa AKU



Obrazek

Górne Półki na 2 aku

Obrazek

Mocowanie silnika pod profil 10mm
Obrazek







Centerplate HEXA 185mm pod Rura 20mm do lotu na "+"
z półką na Akku Materiał czarny G10 grubość 1,5mm lub 2mm pod kontroler MK, Cyberdrones, MultiWii i inne
Tradycyjny roztaw montażowy FC 45x45mm
Ramiona rura Fi 20mm obejmowana śrubą Fi 4mm
Możliwość zamontowania Kopułki Ochronnej od Mikuna 180mm (otworki montażowe 1,6mm)
Mamy możliwość wyboru półki pod akumulatory na jeden lub na dwa AKU


Obrazek


Centerplate HEXA 185mm pod profil 12mm montowany Boom Block
(pod takie http://www.perfecthobby.pl/detale.html?id=4552)

do lotu "+" z półką na Akku Materiał czarny G10 grubość 1,5mm lub 2mm pod kontroler MK, Cyberdrones, MultiWii i inne
Tradycyjny roztaw montażowy FC 45x45mm
Możliwość zamontowania Kopułki Ochronnej od Mikuna 180mm (otworki montażowe 1,6mm)
Mamy możliwość wyboru półki pod akumulatory na jeden lub na dwa AKU

potrzebne takie Boom Blocki (można rozwiertać otwory do fi 3mm)
można kupić link wyżej
Obrazek

Obrazek


Centerplate HEXA 185mm pod profil 12mm montowany Boom Block
(pod takie http://www.perfecthobby.pl/detale.html?id=4552)
do lotu "X" z możliwością na "+" półką na Akku Materiał czarny G10 grubość 1,5mm lub 2mm pod kontroler MK, Cyberdrones, MultiWii i inne
Tradycyjny roztaw montażowy FC 45x45mm
Możliwość zamontowania Kopułki Ochronnej od Mikuna 180mm (otworki montażowe 1,6mm)
Mamy możliwość wyboru półki pod akumulatory na jeden lub na dwa AKU

potrzebne takie Boom Blocki (można rozwiertać otwory do fi 3mm)
można kupić link wyżej
Obrazek
Obrazek


Mocowanie silnika pod profil 12mm BoomBlock
Roztaw śrub mocowania silnika to 19mm 14-18mm
(pod takie tu można je kupić http://www.perfecthobby.pl/detale.html?id=4552)

Obrazek





Centerplate HEXA 185mm Rura 16mm
montowana Boom Block roztaw.otw.24mm (np Aidana z oringami)

takie viewtopic.php?p=162341
http://www.artfobia.com/ftp/copter/artf ... _oring.jpg
do lotu "+,x" z półką na Akku Materiał czarny G10 grubość 1,5mm lub 2mm pod kontroler MK, Cyberdrones, MultiWii i inne
Tradycyjny roztaw montażowy FC 45x45mm
Możliwość zamontowania Kopułki Ochronnej od Mikuna 180mm (otworki montażowe 1,6mm)
Mamy możliwość wyboru półki pod akumulatory na jeden lub na dwa AKU


Obrazek

Górne Półki na 2 aku

Obrazek






Do tych CP polecam mocowanie silnika pod BB 24mm (Aidan)
http://www.artfobia.com/ftp/copter/artf ... _oring.jpg
takie
Obrazek


Centerplate HEXA 185mm Rura 21,5 i 22mm
montowana Boom Block roztaw.otw.29,5mm (Aidana z oringami)

do lotu "+,x" z półką na Akku Materiał czarny G10 grubość 1,5mm lub 2mm pod kontroler MK, Cyberdrones, MultiWii i inne
Tradycyjny roztaw montażowy FC 45x45mm
Możliwość zamontowania Kopułki Ochronnej od Mikuna 180mm (otworki montażowe 1,6mm)
Mamy możliwość wyboru półki pod akumulatory na jeden lub na dwa AKU


Obrazek
Do tych CP polecam mocowanie silnika pod BB 29,5mm (Aidan)
Mocowanie silnika Rura 21,5 i 22mm BoomBlock 29,5mm
Roztaw śrub mocowania silnika to 19mm 25mm
(pod takie tu można je kupić u Aidana i w sklepie PITLABA)

Obrazek






Mocowanie silnika roztaw śrub pod profil 10mm,12mm,15mm
Roztaw śrub mocowania silnika to 19mm i 14-18mm

Wszystko dostępne również w G10, kolor czarny



Obrazek
Obrazek
Obrazek

1 kpl (dół i góra waga 5g pod profil 10x10mm) G10 1,5mm
1 kpl (dół i góra waga 5g pod profil 12x12mm) G10 1,5mm
1 kpl (dół i góra waga 6g pod profil 15x15mm) G10 1,5mm

Mocowanie silnika pod BB o roztawie otworów 29,5mm Aidana i nie tylko
Obrazek

Mocowanie silnika pod profil 10mm G10
Obrazek


Mocowanie silnika mocowanie na 2 śruby
Roztaw śrub mocowania silnika to 16/19/25mm
Silnik średnica 35mm 42mm

Obrazek



Mocowanie silnika pod profil 10mm G10 2mm
Roztaw śrub mocowania silnika to 16/19/25mm
Silnik średnica 35mm


Obrazek

Mocowanie silnika pod profil 12mm G10
Roztaw śrub mocowania silnika 22mm
Silnik średnica 28mm


Obrazek



Mocowanie silnika Rura 16mm BoomBlock 24mm
Roztaw śrub mocowania silnika to 16/19/25mm
(pod takie tu można je kupić u Aidana) Pasują do PANTHERKI
G10 2mm 2,5mm Silnik średnica 42mm


Obrazek




Mocowanie rur B.Blockami pod rura 21,5 i 22mm
roztaw otworów B.B 29,5mm np.AIDANA
można łatwo połączyć rury przy pomocy B.Blocków po kątem 90°

Obrazek


Płytka Prądowa do podłączenia zasilania regli wymiar 50x50mm można zamontować
pod FC najlepiej miedzią do góry w otworki wkładamy drut od strony miedzi i lutujemy
waga 5g bardzo ułatwia łaczenie przewodów zasilających

Obrazek


Płytka Prądowa z Adapterem do podłączenia zasilania regli wymiar 70,7x70,7mm roztaw montażowy 45x45mm (FC 50x50mm)
pod FC np MK najlepiej miedzią do góry w otworki wkładamy drut od strony miedzi i lutujemy
waga 7g bardzo ułatwia łaczenie przewodów zasilających

[img]http://www.jr65.kg.net.pl/CNC/PłytkaPradowaAdapter45stopni.jpg[/img]

_________________
Pozdrawiam, Andrzej viewtopic.php?t=1441
Penguin 1720 Pixim 690,Diversity 900-2,5 GHz byJR65,Antena śledząca,Autopilot by Zbig, gogle Z800 ES Mordeczka2 Thomas 433MHz, BATMAN Y6 by JR65, SKŁADANY QUAD PANTHER NAZA V2, usługi CNC


Ostatnio zmieniony poniedziałek 25 cze 2018, 12:33 przez JR65, łącznie zmieniany 158 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: piątek 25 mar 2011, 16:53 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 12:23
Posty: 1690
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Mikro QUAD by JR65
Roztaw osi 25cm możliwość założenia śmigieł 5” i 6”
Mocowanie pod silniki C2230 1780 kv i pod silniki C20 Brushless Outrunner 2050kv
Pod kontroler MK, Mifau, MultiWii

Takie:
http://www.hobbyking.com/hobbyking/stor ... oduct=5385
http://www.hobbyking.com/hobbyking/stor ... oduct=6634

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Tak teraz wyglądają wymiary otworów pod różne silniki
Obrazek
Obrazek
Filmik




tutaj opis http://rc-fpv.pl/viewtopic.php?p=34924&highlight=#34924

_________________
Pozdrawiam, Andrzej viewtopic.php?t=1441
Penguin 1720 Pixim 690,Diversity 900-2,5 GHz byJR65,Antena śledząca,Autopilot by Zbig, gogle Z800 ES Mordeczka2 Thomas 433MHz, BATMAN Y6 by JR65, SKŁADANY QUAD PANTHER NAZA V2, usługi CNC


Ostatnio zmieniony sobota 15 wrz 2012, 14:43 przez JR65, łącznie zmieniany 5 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: środa 06 kwie 2011, 23:47 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 12:23
Posty: 1690
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Podkładki Fi 10mm M3 G10 1mm i 1,5mm
Plaster 10szt

Obrazek
Obrazek

_________________
Pozdrawiam, Andrzej viewtopic.php?t=1441
Penguin 1720 Pixim 690,Diversity 900-2,5 GHz byJR65,Antena śledząca,Autopilot by Zbig, gogle Z800 ES Mordeczka2 Thomas 433MHz, BATMAN Y6 by JR65, SKŁADANY QUAD PANTHER NAZA V2, usługi CNC


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: sobota 23 kwie 2011, 10:28 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 12:23
Posty: 1690
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Mocowanie nogi kąt 15° do których przykręcamy profil aluminiowy 10mm odpowiedniej długości (zgodnie do swoich potrzeb)

Obrazek


Mocowanie Nóg do Quadro Hexa Octo kopterów pod profil 15mm kąt 15stopni
można przykręcić od dołu do mocowań różnej długości nogi z profila aluminiowego 15x15mm

Obrazek


NOGA do Quadro Hexa Okto pod profil 10mm kąt 15stopni

Obrazek



NOGA 95mm do Quadro Hexa Okto pod profil 10,12 i 15mm kąt 15stopni (waga 11g)

Obrazek

_________________
Pozdrawiam, Andrzej viewtopic.php?t=1441
Penguin 1720 Pixim 690,Diversity 900-2,5 GHz byJR65,Antena śledząca,Autopilot by Zbig, gogle Z800 ES Mordeczka2 Thomas 433MHz, BATMAN Y6 by JR65, SKŁADANY QUAD PANTHER NAZA V2, usługi CNC


Ostatnio zmieniony czwartek 25 paź 2012, 11:56 przez JR65, łącznie zmieniany 4 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: wtorek 03 maja 2011, 23:07 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 12:23
Posty: 1690
Lokalizacja: Piekary Śląskie
NOGA 130mm do Quadro Hexa Okto pod profil 10,12 i 15mm kąt 15stopni

Obrazek

Łączony tulejkami 10mm

MAM TEŻ
NOGA 150mm do Quadro Hexa Okto pod profil 10,12 i 15mm kąt 15stopni
Łączony tulejkami 10mm





NOGA 200mm do Quadro Hexa Okto pod profil 10,12,15 mm kąt 15stopni

Obrazek

NOGA 200mm do Quadro Hexa Okto
mocowany na dwie śruby Fi 3mm roztaw
śrub 30mm przez profil kąt 15stopni

Obrazek




[shadow=darkred]NOGA 260mm do Quadro Hexa Okto
pod profil 10,12, i 15mm kąt 15stopni
[/shadow]


Obrazek


NOGA 320mm do Quadro Hexa Okto pod profil 10,12,15mm kąt 15stopni

Obrazek


NOGA 307mm do Quadro Hexa Okto pod rura21,5mm kąt 15stopni montaż Boom Block 21,5mm

Obrazek

NOGA 307mm do Quadro Hexa Okto pod rura16mm kąt 15stopni montaż Boom Block 24mm z oringami (Aidana)

http://rc-fpv.pl/viewtopic.php?p=162341
http://www.artfobia.com/ftp/copter/artf ... _oring.jpg

Obrazek

_________________
Pozdrawiam, Andrzej viewtopic.php?t=1441
Penguin 1720 Pixim 690,Diversity 900-2,5 GHz byJR65,Antena śledząca,Autopilot by Zbig, gogle Z800 ES Mordeczka2 Thomas 433MHz, BATMAN Y6 by JR65, SKŁADANY QUAD PANTHER NAZA V2, usługi CNC


Ostatnio zmieniony czwartek 07 lis 2013, 14:57 przez JR65, łącznie zmieniany 9 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: środa 11 maja 2011, 00:37 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 12:23
Posty: 1690
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Podstawka Antywibracyjna pod czujnik Horyzontu IMU by zbig


Obrazek
Obrazek

Tak wygląda po złożeniu

http://rc-fpv.pl/viewtopic.php?p=41049&highlight=#41049

Obrazek

_________________
Pozdrawiam, Andrzej viewtopic.php?t=1441
Penguin 1720 Pixim 690,Diversity 900-2,5 GHz byJR65,Antena śledząca,Autopilot by Zbig, gogle Z800 ES Mordeczka2 Thomas 433MHz, BATMAN Y6 by JR65, SKŁADANY QUAD PANTHER NAZA V2, usługi CNC


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: piątek 17 cze 2011, 15:10 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 12:23
Posty: 1690
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Ruchoma Antena G10 2mm (Mechanizm)

Zrobiona jest z 2mm G10 czarny podwójnie łożyskowana (Azymut Horyzont)
do samodzielnego poskładania dostępna jest w wersjach
ver 1. same części z G10
ver 2.kpl z łożyskami śrubami (ale bez serw)
mocna stabilna konstrukcja pod serwa cyfrowe HX12K 10kg MG

Ważne, jeżeli do sterowania mechanizmu używamy Ground station by zbig&pitlab nie trzeba przerabiać serw na 180 stopni

serwa można przerobić na 180stopni jeżeli wymaga tego sterownik,
wlutować trzeba szeregowo 2 oporniki 2,7k 0,125W do potencjometra do skrajnych złączy i mamy przerobione serwo na 180stopni
w taki sposób

Obrazek

można je kupić tu:

http://www.hobbyking.com/hobbyking/stor ... dProduct=2

potrzebne są 2 serwa HX12K
łożyska z Flanszą F686zz 6x13/15x5 4szt
śruby M3x 6mm 14szt
nakrętki M3 zwykłe 14szt
śruby M6 x45mm 2szt
nakrętka samohamowna M6 2szt

Jest możliwość zakupu z łożyskami

Filmik



Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek

Dorobiłem do mojego Mechanizmu Anteny
Antena Biquad frezowana CNC by JR65 1080,1160,1200,1280,1320MHz

Pasuje do Mechanizmu Anteny FPV Zbig&Pitlab JR65
Wystarczy Przykręcić zamiast uniwersalnej płyty mocowania anteny.

Anteny Biquad Frezowane CNC bardzo dobre parametry vswr < 1,15 najczęściej 0,05 do 0,1
Każda antena strojona z kablem RG316 0,5m wtyczka SMA (z bolcem)

Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek

częstotliwości
1080MHz kabel RG316 0,5m wtyk SMA (z bolcem)
1120MHz kabel RG316 0,5m wtyk SMA (z bolcem)
1160MHz kabel RG316 0,5m wtyk SMA (z bolcem)
1200MHz kabel RG316 0,5m wtyk SMA (z bolcem)
1280MHz kabel RG316 0,5m wtyk SMA (z bolcem)
1320MHz kabel RG316 0,5m wtyk SMA (z bolcem)
1360MHz kabel RG316 0,5m wtyk SMA (z bolcem)

_________________
Pozdrawiam, Andrzej viewtopic.php?t=1441
Penguin 1720 Pixim 690,Diversity 900-2,5 GHz byJR65,Antena śledząca,Autopilot by Zbig, gogle Z800 ES Mordeczka2 Thomas 433MHz, BATMAN Y6 by JR65, SKŁADANY QUAD PANTHER NAZA V2, usługi CNC


Ostatnio zmieniony wtorek 12 cze 2018, 15:39 przez JR65, łącznie zmieniany 23 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: czwartek 01 wrz 2011, 14:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 12:23
Posty: 1690
Lokalizacja: Piekary Śląskie
111

_________________
Pozdrawiam, Andrzej viewtopic.php?t=1441
Penguin 1720 Pixim 690,Diversity 900-2,5 GHz byJR65,Antena śledząca,Autopilot by Zbig, gogle Z800 ES Mordeczka2 Thomas 433MHz, BATMAN Y6 by JR65, SKŁADANY QUAD PANTHER NAZA V2, usługi CNC


Ostatnio zmieniony wtorek 17 gru 2013, 16:06 przez JR65, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: środa 25 sty 2012, 23:47 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 12:23
Posty: 1690
Lokalizacja: Piekary Śląskie
11

_________________
Pozdrawiam, Andrzej viewtopic.php?t=1441
Penguin 1720 Pixim 690,Diversity 900-2,5 GHz byJR65,Antena śledząca,Autopilot by Zbig, gogle Z800 ES Mordeczka2 Thomas 433MHz, BATMAN Y6 by JR65, SKŁADANY QUAD PANTHER NAZA V2, usługi CNC


Ostatnio zmieniony środa 13 lut 2013, 19:31 przez JR65, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: piątek 23 mar 2012, 12:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 12:23
Posty: 1690
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Kabinka do EasyStara pod FPV by JR65
Jest miejsce na OSD Kamera i TX video serwo otwór pod HXT900
wycięcie pod wyłącznik i otwór pod przycisk np.menu OSD
do samodzielnego poskładania w zestawie tylko części z G10

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

G10 czarne 1,5mm (waga 49g)

_________________
Pozdrawiam, Andrzej viewtopic.php?t=1441
Penguin 1720 Pixim 690,Diversity 900-2,5 GHz byJR65,Antena śledząca,Autopilot by Zbig, gogle Z800 ES Mordeczka2 Thomas 433MHz, BATMAN Y6 by JR65, SKŁADANY QUAD PANTHER NAZA V2, usługi CNC


Ostatnio zmieniony wtorek 12 cze 2018, 15:40 przez JR65, łącznie zmieniany 4 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: wtorek 17 kwie 2012, 14:40 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 12:23
Posty: 1690
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Kabinka do Beta1400 i Pionier1400 pod FPV by JR65
Jest miejsce na OSD Kamera i TX video serwo otwór pod HXT900
wycięcie pod wyłącznik i otwór pod przycisk np.menu OSD
do samodzielnego poskładania w zestawie tylko części z G10

Płytka z moim logo JR65 można obrócić w dół wtedy bedzie niewidoczne
tak samo płytka Górna z serwem też można obrócić o 180° otworami do przodu dzięki temu można zmienić, przesunąć położenie kamery

Obrazek
Obrazek
Obrazek

_________________
Pozdrawiam, Andrzej viewtopic.php?t=1441
Penguin 1720 Pixim 690,Diversity 900-2,5 GHz byJR65,Antena śledząca,Autopilot by Zbig, gogle Z800 ES Mordeczka2 Thomas 433MHz, BATMAN Y6 by JR65, SKŁADANY QUAD PANTHER NAZA V2, usługi CNC


Ostatnio zmieniony poniedziałek 25 cze 2018, 10:22 przez JR65, łącznie zmieniany 3 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: poniedziałek 25 cze 2012, 22:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 12:23
Posty: 1690
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Kabinka do Skywalker pod FPV by JR65 ver.1
Materiał G10 1,5mm (waga 105g)
Jest miejsce na OSD Kamera i TX video a nawet akku np. do wideo
Płytka Kamery ma wycięcia gotowe do przykręcenia kamery DX201,VSN505,mini kamera FH18c i popularna kamera
z Hobby King 1/3-inch SONY CCD FPV_CCDP Video Camera
z możliwością zablokowania poruszania się kamery w dół góra i zrezygnowanie z serwa

Pan łożyskowany pod łożyska kołnierzowe F686zz 13x6x5 otwór 6mm ja wykorzystałem oś z rurki
aluminiowej fi 6mm nagwintowanej z obu stron otwór w środki 4mm co pozwala na przeciągnięcie kabla z kamery w osi.

Tilt łożyska kołnierzowe F683zz 7x3/8,1x3mm
wykorzystane popularne serwa HXT 900 2szt
Obrót kamery bez przerobienia serwa około 245 stopni, z przeróbką na serwa na 180 obrót kamery ponad 360 stopni dzięki przekładni zębatej własnej produkcji i które będą w zestawie.
Wycięcie pod wyłącznik i otwór pod przycisk np. menu OSD

Kabinka praktycznie nie wymaga sklejenia, ale kto chce może to zrobić szczególnie tylna części kabinki.

Płytka dolna z moim logo JR65 można obrócić w dół wtedy będzie niewidoczne

Zestaw do samodzielnego poskładania


Zestaw zawiera tylko elementy z G10 z zębatkami

Dodatkowo we własnym zakresie trzeba dokupić
1.Serwa HXT900 2szt
2.Łożysko kołnierzowe F686zz 13x6x5 otwór 6mm 2szt
3.Łożysko kołnierzowe F683zz 7x3/8,1x3mm 2szt
4.Rurka fi 6mm długości 40mm nagwintować z dwóch stron jeżeli chcemy
w środku wprowadzić przewód kamery lub śruba M6 40mm
5.Nakrętki M6 2szt
6.Nakrętki M3 zwykłe 8szt
7.Nakrętki M3 samohamowne 2szt
8.Śruba M3 długość 6mm 8szt
9.Śruba M3 długość 10mm 2szt

parę zdjęć można kliknąć żeby powiększyć zdjęcie


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
[img]http://www.jr65.kg.net.pl/skywalker/SWpodkładki.jpg[/img]

_________________
Pozdrawiam, Andrzej viewtopic.php?t=1441
Penguin 1720 Pixim 690,Diversity 900-2,5 GHz byJR65,Antena śledząca,Autopilot by Zbig, gogle Z800 ES Mordeczka2 Thomas 433MHz, BATMAN Y6 by JR65, SKŁADANY QUAD PANTHER NAZA V2, usługi CNC


Ostatnio zmieniony poniedziałek 25 cze 2018, 12:22 przez JR65, łącznie zmieniany 8 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: czwartek 28 cze 2012, 12:46 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 12:23
Posty: 1690
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Kabinka do Skywalker pod FPV by JR65 ver.2
Materiał G10 1,5mm (waga 105g)
Jest miejsce na OSD Kamera i TX video a nawet akku np. do wideo
Płytka Kamery ma wycięcia gotowe do przykręcenia kamery DX201,VSN505,mini kamera FH18c i popularna kamera
z Hobby King 1/3-inch SONY CCD FPV_CCDP Video Camera
z możliwością zablokowania poruszania się kamery w dół góra i zrezygnowanie z serwa

Pan bezposrednio na serwie standartowym np HS422 lub inne z metalowymi zębami.

Tilt łożyska kołnierzowe F683zz 7x3/8,1x3mm
wykorzystane popularne serwa HXT 900 1szt
Wycięcie pod wyłącznik i otwór pod przycisk np. menu OSD

Kabinka praktycznie nie wymaga sklejenia, ale kto chce może to zrobić szczególnie tylna części kabinki.

Płytka dolna z moim logo JR65 można obrócić w dół wtedy będzie niewidoczne

Zestaw do samodzielnego poskładania

Zestaw zawiera tylko elementy z G10

Dodatkowo we własnym zakresie trzeba dokupić
1.Serwa HXT900 1szt
2.Łożysko kołnierzowe F683zz 7x3/8,1x3mm 2szt
3.Nakrętki M3 zwykłe 8szt
4.Nakrętki M3 samohamowne 2szt
5.Śruba M3 długość 6mm 8szt
6.Śruba M3 długość 10mm 2szt

parę zdjęć można kliknąć żeby powiększyć zdjęcie


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

G10 1,5mm (waga 105g) czarny


Przeróbka Kabinki Skywalkera by JR65 z przekładni na serwo
Wystarczy wymienić te dwa elementy pod standartowe serwo np HS422 lub inne
najlepiej z metalowymi zębami MG

Obrazek

G10 1,5mm czarny

_________________
Pozdrawiam, Andrzej viewtopic.php?t=1441
Penguin 1720 Pixim 690,Diversity 900-2,5 GHz byJR65,Antena śledząca,Autopilot by Zbig, gogle Z800 ES Mordeczka2 Thomas 433MHz, BATMAN Y6 by JR65, SKŁADANY QUAD PANTHER NAZA V2, usługi CNC


Ostatnio zmieniony poniedziałek 25 cze 2018, 10:27 przez JR65, łącznie zmieniany 6 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: czwartek 28 cze 2012, 12:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 12:23
Posty: 1690
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Tilt do Kabinki Skywalker Beta1400 Pionier EStar I Penguin 1720 pod FPV by JR65

Zestaw do samodzielnego poskładania
Płytka Kamery ma wycięcia gotowe do przykręcenia kamery DX201,VSN505,mini kamera FH18c i popularna kamera
z Hobby King 1/3-inch SONY CCD FPV_CCDP Video Camera
z możliwością zablokowania poruszania się kamery w dół góra i zrezygnowanie z serwa

Obrazek
Obrazek

na życzenie może być wersja Tilta nie łożyskowana boki z otworami Fi 3mm

Dodatkowo we własnym zakresie trzeba dokupić
1.Serwa HXT900 1szt
2.Łożysko kołnierzowe 7x3x2 otwór 3mm 2szt
3.Nakrętki M3 samohamowne 2szt
4.Śruba M3 długość 10mm 2szt

Materiał G10 1,5mm

_________________
Pozdrawiam, Andrzej viewtopic.php?t=1441
Penguin 1720 Pixim 690,Diversity 900-2,5 GHz byJR65,Antena śledząca,Autopilot by Zbig, gogle Z800 ES Mordeczka2 Thomas 433MHz, BATMAN Y6 by JR65, SKŁADANY QUAD PANTHER NAZA V2, usługi CNC


Ostatnio zmieniony poniedziałek 25 cze 2018, 10:28 przez JR65, łącznie zmieniany 5 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: piątek 07 cze 2013, 08:40 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 12:23
Posty: 1690
Lokalizacja: Piekary Śląskie
uporządkowałem trochę żeby było bardziej przejrzyście bo sam się już gubiłem :mrgreen:

PAN TILT PENGUIN 1720 by JR65 w różnych wersjach TILTA

PAN łożyskowany 2xF686zz z przekładniami 2:1 (zalecana) i 2,5:1 , 3:1
z możliwością przeprowadzenia Przewodów kamery i serwa z Tilta przez Oś Rurka Fi6mm
otwór w przelotowy 4mm, jak również zamontowania TX video za kamerą

Można zamówić same elementy z G10 1,5mm
lub jako KIT z łożyskami i śrubami i rurką Fi6mm do przeprowadzenia przewodów z TILTA



Pan dostępny w przełożeniach zębatych 2:1 (zalecane) 2,5:1 i 3:1 (w wersji 2,5: i 3:1 powinno być nieco mocniejsze serwo niż HXT 900 dobrze sprawuje się cyfrowe serwo corona DS929MG EMAX ES 08MA)


Przekładnia "PAN" lewo prawo 2:1 ruch kamery bardziej precyzyjny
Przykład:
jeżeli serwo wychyla się 90° to Pan wychyli się
przy przekładni 2:1 180°
przy przekładni 2,5:1 225° zalecane lepsze serwo mocniejsze niż HXT900
przy przekładni 3:1 270° mniej precyzyjna wiadomo mniejsza rozdzielczość dobrze jest zastosować lepsze serwo mocniejsze

Zdjęcia samego TILTA do PENGUINA 1720

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Obrazek
Obrazek




TILTY

Tilty łożyskowane 2x683zz pod FPV
Płytka Kamery ma wycięcia gotowe do przykręcenia kamery DX201,VSN505,mini kamera FH18c i popularna kamera z Hobby King 1/3-inch SONY CCD FPV_CCDP Video Camera



ver.1. zwykły pod kamerę płytkową fajny mały delikatny
ver.2. GOPRO HERO 1,2,3,4 SJ4000 mocowany GUMKĄ
ver.3. GOPRO HERO 1,2,3,4 SJ4000 mocowany zatrzask (polecany fajny szybki patent)
ver.4. GOPRO HERO 1,2,3,4 SJ4000 zatrzask + dual płytkowa
ver.5. GOPRO HERO 1,2,3,4 SJ4000 zatrzask + mini dual (z możliwością montażu płytkowej również w miejscu Gopro

teraz zdjęcia po kolei

ver.1

Zwykły mały Tańszy TILT pod kamerę płytkową
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


ver.2

Tilt do GOPRO 1,2,3,4 SJ4000 mocowane na Guma pod FPV by JR65
Materiał G10 1,5mm
Obrazek
Obrazek
Obrazek

ver.3

GOPRO HERO 1,2,3,4 SJ4000
Obrazek
Obrazek
Obrazek

ver.4

Uwaga ta wersja nie pozwala na pracę z osłoną plexi (dotyczyPenguina 1720)
przy otwartym lataniu bez plexi nie ma znaczenia otwory są pod DX201.zwykła płytkowa z HK, FH18c VSN505, jest możliwość zakupienia dodatkowo tylnej ścianki montażowej dodatkową kamerkę jako opcja wtedy mamy wybór w prosty sposób można ją wymienić
wtedy latamy z jedną lub dwiema kamerami

PanTilt pod GOPRO HERO 1,2,3,4 SJ4000
Obrazek


ver.5


Ta już tak można latać z osłoną plexi (dotyczyPenguina 1720)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

_________________
Pozdrawiam, Andrzej viewtopic.php?t=1441
Penguin 1720 Pixim 690,Diversity 900-2,5 GHz byJR65,Antena śledząca,Autopilot by Zbig, gogle Z800 ES Mordeczka2 Thomas 433MHz, BATMAN Y6 by JR65, SKŁADANY QUAD PANTHER NAZA V2, usługi CNC


Ostatnio zmieniony wtorek 12 cze 2018, 15:43 przez JR65, łącznie zmieniany 5 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z . Polityką prywatności
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.