Rozdzielczość 4K

czyli wszystko to co nie podpada pod powyższe działy ale ma związek z technikami stosowanymi w modelarstwie

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Jagoda
Posty: 1346
Rejestracja: poniedziałek 20 lip 2015, 16:02

Re: Rozdzielczość 4K

Post autor: Jagoda »

Verid pisze:[ nadać jakiś sensowny tytuł i przenieść gdzieś gdzie ma szansę rzucić się w oczy kolejnemu leniwemu zanim ten nasmaruje dubla.
IvanM pisze:Próbujesz być ironiczny, ale niemiłosierdnie mieszasz:
Nie mieszam i nie ironizuję tylko:
A piać:
Jasne Pany.
Ivan jak zwykle ma rację
howgh!
Pozdrawiam. :), :)
hornet2
Posty: 1205
Rejestracja: środa 02 wrz 2015, 17:59

Re: Rozdzielczość 4K

Post autor: hornet2 »

Jak zwykle Verid się czepia bo on tutaj jest Panem ! Po to chyba są fora by wyjaśniać sobie pewne sprawy . Zanim zdecydowałem się założyć na tym forum ten temat ( bo wiedziałem jaka będzie reakcja Verida ) to szukałem wcześniej po internecie . Jednoznacznej odpowiedzi nie znalazłem dlatego jednak napisałem ten temat .

4096 x 2160 to jest rozdzielczość 4K natomiast 3840 x 2160 to UHD . Ale nie do końca jest to prawdą . W necie natrafiłem też na coś takiego ( pisze o tym wcześniej kolega @ IvanB ) że 4096 x 2160 to rozdzielczość 4K DCI natomiast 3840 x 2160 to 4K . Nie chodzi mi o rozdzielczość TV czy kinową tylko o rozdzielczość kamery . A właśnie zależnie o co chodzi to co innego piszą .
Pozdro; Hornet2

samolot Spitfire (spalinowy)
copter Typhoon Q500 4K
copter FQ 777 -124
motoszybowiec Easy Glider
helik V931 (AS 350 )
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 12999
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: Rozdzielczość 4K

Post autor: Verid »

hornet2 pisze:Jak zwykle Verid się czepia bo on tutaj jest Panem !
Jak zwykle się czepia bo ma po temu podstawy. Po co są fora najwyraźniej nie masz zielonego pojęcia skoro wydaje ci się że służą do zlecenia przeszukania Googla za ciebie.
hornet2 pisze:Zanim zdecydowałem się założyć na tym forum ten temat ( bo wiedziałem jaka będzie reakcja Verida ) to szukałem wcześniej po internecie . Jednoznacznej odpowiedzi nie znalazłem dlatego jednak napisałem ten temat .
Skoro wiedziałeś a i tak założyłeś to możesz mieć pretensje tylko do siebie a skoro nie znalazłeś a Jagoda był w stanie bez problemu dostarczyć ci gotowy cytat na ten temat to znaczy że twoje umiejętności szukania wymagają doszlifowania.

Żeby nie było niedomówień - jako ze to twój kolejny śmieciowy temat połączony z bólem o to że ktoś miał czelność upomnieć cię o korzystanie z szukajek (bo żeby podziękować Jagodzie i Ivanowi za poświęcony czas na to by ci te oczywistości wyłożyli to ci przez czerep nie przeszło) to uprzejmie informuję że kolejne fochy w stylu "czepia bo on tutaj jest Panem", "bo wiedziałem jaka będzie reakcja" czy do mnie czy do kogokolwiek innego będą skutkowały usunięciem posta a w przypadku recydywy przymusowymi wakacjami.
Ten wredny...
hornet2
Posty: 1205
Rejestracja: środa 02 wrz 2015, 17:59

Re: Rozdzielczość 4K

Post autor: hornet2 »

[Ostatnie ostrzeżenie]

kolegom @IvanB i Jagoda dzięki za pomoc .
Pozdro; Hornet2

samolot Spitfire (spalinowy)
copter Typhoon Q500 4K
copter FQ 777 -124
motoszybowiec Easy Glider
helik V931 (AS 350 )
ODPOWIEDZ