jak zacząć ?

czyli wszystko to co nie podpada pod powyższe działy ale ma związek z technikami stosowanymi w modelarstwie

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
diem
Posty: 5825
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 02:25
Lokalizacja: Radzionków

Post autor: diem »

Jeszcze fiszaj bym dodal do tego kąta i panoramy 360 heli. Choc ze wzgledu na wage fish eye'a i wymaganie w stosunku do mocowania to juz wyzsza szkola jazdy imho.
Awatar użytkownika
kefir
Posty: 4871
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 08:39
Lokalizacja: skąd

Post autor: kefir »

Nie wiem gdzie to czytałem ale lustrzanka ma problemy ze zrobieniem zdjęć ruszającym się aparatem i dla tego normalna cyfrówka robi lepsze zdjęcia w ruchu
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Post autor: Verid »

Sorry Diem - nie mam zamiaru cię obrażać tylko uderzyłeś w ton którego nie trawię. Zamiast odpowiedzieć zacząłeś pouczać. Nie ma sensu tematu ciągnąć dalej skoro dyskusja w temacie ładnie się rozwinęła. Więc jeszcze raz - jeżeli uraziłem, przepraszam.

Co do nośności fotolotów to myślę że Kefir skutecznie potwierdził moje "pierdoły" a odpowiedź na pytanie czy to nie strach montować aparat za ciężkie pieniądze na latającej samoróbce należy myślę do właściciela aparatu.

Jeżeli chodzi o podstawy modelarstwa to mam mieszane uczucia. Jeżeli kolega chce kupić gotowca to niezbędne podstawy znajdzie w instrukcji obsługi - to czego się nie dowie może dopytać u nas. Nie wiem jak ty ale ja w miarę swojej wiedzy bardzo chętnie odpowiem na każde nawet "najgłupsze" pytanie. Taki Verid na przykład nadal nie wie co to jest skrzydło z kesonem a fotkę zrobić umie. Może niekoniecznie piękną ale to wynika bardziej z braków w sztuce fotografowania a tego mam wrażenie, naszego kolegi uczyć nie trzeba. :mrgreen:
Co kolega naprawdę moim zdaniem potrzebuje to podstawy pilotażu a to z forum ciężko wynieść.....

Wojtas - cieszę się że zaklasyfikowałeś mnie do "nienormalnych" bo mnie na ten przykład szczerze wisi kto ile ma lat, skąd jest i jaka ma mordysię. Co więcej sierść mi się na karku jeży jak ktoś się tych danych dopomina - będę chciał to podam.

P.S. - tak, miałem bardzo zły dzień, noc jeszcze gorszą a wygląda na to że najbliższy okres nie będzie nawet w połowie tak udany jak ostatnie 24 godziny
Awatar użytkownika
kefir
Posty: 4871
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 08:39
Lokalizacja: skąd

Post autor: kefir »

Oj verid robisz to pozłości (mi)
s kąt jesteś ? napisałeś stąt bardzo mi przykro że mamy odmienne zdanie bardzo
Ale namawiać nikogo nie będzie do otwartości
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Post autor: Verid »

Nie Kefirku. Nie robię tego tobie na złość - pomijając fakt że dobrze wiesz gdzie jest "stąd" więc po co ta zgrywa.
A to że mamy różne zdania na różne tematy jest absolutnie normalnym zjawiskiem i nie widzę powodu dla którego miałoby ci być przykro.

Jeżeli masz ochotę na kontynuację tej dyskusji to zapraszam na GG bo i tak OT paskudny się zrobił.

Diem - jakbyś mógł.....wytnij proszę co nie potrzebne tak aby merytoryka tylko została.
Awatar użytkownika
diem
Posty: 5825
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 02:25
Lokalizacja: Radzionków

Post autor: diem »

Verid pisze:Sorry Diem - nie mam zamiaru cię obrażać tylko uderzyłeś w ton którego nie trawię.
W ktorym miejscu mialem taki ton? Nie mialem zlych zamiarow od 1 odpowiedzi w tym temacie... serio ... :F Mowienie o podstawach modelarstwa w zadnym przypadku nie bylo zlosliwoscia a dobrą radą w moim mniemaniu :) Jakies buntownicze podejscie masz hyhyhy


daj spokoj z tym sprzataniem, na tym forum tylko rozdzielam gdy są 2 fajne wątki w jednym prowadzone :) wiecej nie trza jak widac :)
ODPOWIEDZ