Poszukiwany pilot z 3-miasta.

czyli wszystko to co nie podpada pod powyższe działy ale ma związek z technikami stosowanymi w modelarstwie

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
joemonster
Posty: 562
Rejestracja: poniedziałek 05 kwie 2010, 21:13
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: joemonster »

Pisz na PW do mastera Kefira, może da się namówić, tylko jakiś podarek i dla niego przygotuj :-)
Awatar użytkownika
Mateusz
Posty: 2324
Rejestracja: niedziela 21 mar 2010, 02:17
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: Mateusz »

Panowie jestem w podobnej sytulacji jak Miles Dla Kochanej zrobiłbym wszystko :P Więc nie czepiajcie się go :P Po prostu chłopak ma dobre intencje :) Miles Szczęścia!
Trutututu nici z drutu.
Awatar użytkownika
joemonster
Posty: 562
Rejestracja: poniedziałek 05 kwie 2010, 21:13
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: joemonster »

Gdybym był złośliwy napisałbym "brak dziewczyny = więcej czasu na latanie", ale chłop przyszedł do nas w potrzebie to pomożemy.
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Post autor: Verid »

"Epicki" napis przy Molo na plazy pod kuratela JoeMonster'a? Hmmm - brzmi niezle, nie sadzisz Kefir?
Awatar użytkownika
Piotrowy
Posty: 3129
Rejestracja: wtorek 02 lut 2010, 14:16
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Piotrowy »

Miles :-) . Uwazaj na nich, bo jak plan się uda, to zaraz będą chcieli zobaczyć dla kogo tak się napracowali :mrgreen:
Awatar użytkownika
kefir
Posty: 4871
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 08:39
Lokalizacja: skąd

Post autor: kefir »

Spoko zrobimy ale tylko w dni wolne od pracy więc sobota albo niedziela
Co do wsadzenia na joemonster to gwarantuje sporą oglądalność
Możesz napisać ile robisz liter ( bo co będzie napisane to raczej nie zdradzisz)
A co do całej akcji to myślę że chłop se przerąbał może wywinął jakiś nie przemyślany numer i teraz trza coś takiego odpierniczyć co by dziewczyna s powrotem uwierzyła
Ale to tylko domysły więc nie beż mi tego za złe :)
No i co byś nie zapomniał zaprosić nas na kawę z twoją wybranką
Kasy ani prezentu mi nie musisz robić kawa wystarczy
Awatar użytkownika
From_heaven
Posty: 1301
Rejestracja: czwartek 04 lut 2010, 13:04
Lokalizacja: Kraków

Post autor: From_heaven »

Tylko Kefir chłopakowi dziewczyny nie odbij. Wiesz jak one wszystkie lecą na pilotów :mrgreen:
Miles

Post autor: Miles »

Dzięki za liczny odzew.

Co do ilości liter, to już pisałem dokładnie - pierwsza linia 9 liter (z jedną "spacją"), druga linia 10 liter.
A same domysły bardzo trafne. Tylko z tą różnicą, że tak "rąbałem" sobie przez dobre 12 miesięcy (o ile nie dłużej), przez co napsułem życia kobiecinie. Po prostu wszystkiego się czepiałem i wywoływałem kłótnie, aż w końcu powiedziała dość i takaż to historia. Szanse na ponowny powrót są małe, ale bez walki się nie poddaję. Dlatego też nie zapewniam kawy z moją wybranką ;)
Awatar użytkownika
From_heaven
Posty: 1301
Rejestracja: czwartek 04 lut 2010, 13:04
Lokalizacja: Kraków

Post autor: From_heaven »

Ej, a w ogóle to jakim jesteście wieku?
Miles

Post autor: Miles »

Ja 21, ona 19.

Wiek jest jakąś przeszkodą? :)
Ostatnio zmieniony czwartek 02 wrz 2010, 20:40 przez Miles, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
From_heaven
Posty: 1301
Rejestracja: czwartek 04 lut 2010, 13:04
Lokalizacja: Kraków

Post autor: From_heaven »

A nie nie, chciałem tylko wysądować na ile to jest zaawansowana sprawa.
Awatar użytkownika
kefir
Posty: 4871
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 08:39
Lokalizacja: skąd

Post autor: kefir »

A dziewczyna gdzie mieszka ?
Miles

Post autor: Miles »

Stopień zaawansowania ze względu na wiek raczej ciężko ocenić. Prawda jest taka, że była zaplanowana przybliżona data oświadczyn. No ale cóż... zobaczymy. Może przynajmniej przekonam się do lotnictwa i sprzedam te częściożerne nitro.

Oboje mieszkamy na mazurach, w Ełku. Ja studiuję w Gdańsku elektrotechnikę, a ona właśnie dostała się na uczelnię do Olsztyna (i uwielbia plaże i morze :) ).
Awatar użytkownika
--mi--
Posty: 311
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 16:50
Lokalizacja: Wwwawa

Post autor: --mi-- »

Miles - jedyne co mogę, to będę trzymać kciuki. Jesteś w dobrych rękach chłopie to pewne. Swoją drogą chłopaki gdyby kiedyś trzeba było podobnie to pomożecie? :mrgreen:
Awatar użytkownika
szymon_wolebez
Posty: 1241
Rejestracja: środa 03 lut 2010, 18:33
Lokalizacja: WARSZAWA

Post autor: szymon_wolebez »

Dokładnie tak nawet zmajstrowałem tri coptera aby pomagać w takich sytuacjach. Dlatego prędko ćwiczę stabilne loty. Moja dziewczyna też czeka na odlot... Mnie podobny temat meczy już od dawna z tymi napisami. Tylko będę musiał poczekać na śnieg.
ODPOWIEDZ