Poszukiwany pilot z 3-miasta.

czyli wszystko to co nie podpada pod powyższe działy ale ma związek z technikami stosowanymi w modelarstwie

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Miles

Poszukiwany pilot z 3-miasta.

Post autor: Miles »

Witam,

Może moja prośba wyda się niektórym trochę idiotyczna, ale dla mnie jest to bardzo ważne.

Z pewnych powodów (o których nie będę tutaj pisał) zawaliłem długotrwały związek.
Chcę aby któryś z modelarzy posiadających odpowiedni sprzęt, sfotografował z lotu ptaka napis, który powstanie na plaży. Ma to być jeden z dowodów na to, że jestem w stanie zrobić dla pewnej osoby wszystko.
Wiem, że o wiele proszę. Mogę zapłacić, ale nie jestem obrzydliwie bogaty, dlatego też nie będę w stanie ofiarować bardzo dużo. Osoby, które chcą mi pomóc proszę o kontakt. Będę dozgonnie wdzięczny.

email: miles.px@gmail.com

Na "sesję" mam czas od 10 do 15 września.

Pozdrawiam serdecznie.
Awatar użytkownika
diem
Posty: 5825
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 02:25
Lokalizacja: Radzionków

Post autor: diem »

Oj, pomoglbym Ci, niestety mam "troche" daleko. Mysle ze bez problemu znajdziesz tutaj kogos :)
pozdrawiam
Michał
Awatar użytkownika
joemonster
Posty: 562
Rejestracja: poniedziałek 05 kwie 2010, 21:13
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: joemonster »

Kefir może zawiśnie hexą?

Idea szczytna. Jaki rozmiar napisu?
Miles

Post autor: Miles »

Rozmiar ciężko jest mi określić. Będą to dwie linie - w pierwszej dwa wyrazy (pierwszy 6 literowy, drugi 3 literowy) a w drugiej tylko jeden wyraz (imię 10 literowe). Także optycznie można to sobie jakoś wyobrazić. Najlepszym miejscem moim zdaniem będzie plaża przy molo - jak najwcześniej, by na plaży nie było zbyt wiele ludzi.

Jest to dla mnie naprawdę ważne. I tak jak pisałem... w miarę możliwości postaram się zapłacić tyle ile trzeba.
Awatar użytkownika
Rurek
Posty: 16419
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 15:21
Lokalizacja: AIP ENR 5.5 - AAA 153 :-)

Post autor: Rurek »

Miles pisze:....Będą to dwie linie - w pierwszej dwa wyrazy (pierwszy 6 literowy, drugi 3 literowy) a w drugiej tylko jeden wyraz (imię 10 literowe)...
....:: KOCHAM CIĘ ::.....
(to było łatwe :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: )

....:: KRYSTYNKO ::......
....:: ELŻBIETKO ::.....
....::MAŁGORZATKO::...
.....kurde ciężko się wstrzelić :-P ale pewno czterosylabowiec ;-)
infekcja FPV postępuje w zastraszającym tempie...
Miles

Post autor: Miles »

Magdalenko :)

Ps. Przy okazji chętnie popatrzę na sprzęt, bo już od dłuższego czasu zastanawiam się, czy nie przeskoczyć ze spalinowego auta RC na lotnictwo. Ale absolutnym priorytetem jest zdjęcie.
Awatar użytkownika
kefir
Posty: 4871
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 08:39
Lokalizacja: skąd

Post autor: kefir »

Gdzie i kiedy chcesz zrobić ten napis
No i z jakiej wysokości ?
Awatar użytkownika
joemonster
Posty: 562
Rejestracja: poniedziałek 05 kwie 2010, 21:13
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: joemonster »

Jak będzie miał minimum 25 metrów szerokości i bedzie "epicki"wrzucimy na JM (ok. 30 000 viewsów gwarantowane :))

Kolego, jaka technologia i ilu masz pomagierów? Bo my tu tylko filmujemy...
Miles

Post autor: Miles »

10 wrzesień (piątek) - słońce wstaje o 05.26 więc myślę, że na przykład 6-7 rano. Jestem oczywiście elastyczny i mogę wszystko przesunąć na dzień wolny od pracy (sobota, niedziela).

Miejsce to plaża przy sopockim molo. Nikogo nie zatrudniam do pomocy, ale cała noc przede mną także sam sobie poradzę. Technologia napisu to zwykłe wydeptanie/rozsunięcie piasku.
Szczerze powiedziawszy nie mam pojęcia z jakiej wysokości ma być zrobione zdjęcie. Chciałbym aby był widoczny napis, trochę mola i morze.
Awatar użytkownika
From_heaven
Posty: 1301
Rejestracja: czwartek 04 lut 2010, 13:04
Lokalizacja: Kraków

Post autor: From_heaven »

A mój kolega to kiedyś zrobił taką składankę ze zdjęć ze wspólnych wakacji, na których był ze swoją dziewczyną, zmontował z tego film i wynajął kino, gdzie tylko ona sobie siedziała i oglądała :-D
Miles

Post autor: Miles »

Dobre. O tym też pomyślę ;)
Awatar użytkownika
joemonster
Posty: 562
Rejestracja: poniedziałek 05 kwie 2010, 21:13
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: joemonster »

Wy romantycy to tacy niezdecydowani jesteście.

Jak już ustalisz plan działania i zechcesz nas zmuszać do pobudki o świcie, to wcześniej jakoś przekonaj nas, że nie będziemy wstawać na darmo :)
Miles

Post autor: Miles »

A gdzie tam romantyk. Po prostu do pewnych wniosków dochodzi się trochę za późno. A ja z natury jestem uparty i jak coś wymyślę, to muszę to zrobić ;)

Napis powstanie na pewno. Pytanie tylko, kto wykona zdjęcie i kiedy będzie mógł. Ja postaram się dostosować.
Awatar użytkownika
From_heaven
Posty: 1301
Rejestracja: czwartek 04 lut 2010, 13:04
Lokalizacja: Kraków

Post autor: From_heaven »

Jak jesteś taki uparty, to może lepiej już zrób ten napis, ale weź dziewczynę do samolotu. Na pewno w aeroklubie wynajmiesz Cessnę z pilotem za mniej jak 500 zł.
Miles

Post autor: Miles »

To nie takie proste, a wręcz niemożliwe. Proszę trzymajmy się planu.
ODPOWIEDZ