czyli wszystko to co nie podpada pod powyższe działy ale ma związek z technikami stosowanymi w modelarstwie

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
diem
Posty: 5825
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 02:25
Lokalizacja: Radzionków

Post autor: diem »

Wlasnie o to chodzi. Oczywiscie ten mlody czlowiek na filmiku niezbyt dobrze lata. Widac nerwowe ruchy na drągach.
Ostatnio zmieniony piątek 12 lut 2010, 01:10 przez diem, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
JR65
Posty: 1690
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 12:23
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Post autor: JR65 »

Na tym filmie widać że model zachowuje się poprawnie.

Zauważyłem jedną różnicą miedzy moją Vką, kąt V jest bardziej ostry dużo poniżej 90° wręcz ostry (60-70°) prawie w pionie niż w mojej,

moje V ma rozwarcie 112° specjalnie poszedłem zmierzyć, to może być przyczyną takiego zachowania się mojego modelu, dlatego denerwuje mnie to narzucanie ogonem i przez to nie komfortowe latanie szybowiec kupiłem w rozliczeniu sam go nie robiłem.

Nie wiem czemu taki kąt, to jest dość stary model :roll:

Muszę kiedyś spróbować wyłamać i zmniejszyć kąt myśle że to może być przyczyna :roll:

Rozpietość 2,5m ostatnio latałem nią jakieś 3 lata temu u nas na lotnisku stąd jeszcze silnik 600 i 450g aku NimH może ją przerobie na FPV jest bardzo lekka


Bartek79 wypowiedz się jak ci się skręca twoją Vką widze na zdjęciu że ma dość dużą rozpiętość czy u ciebie też występuje narzucanie ogonem jeżeli skręcasz samym układem V bez użycia lotek i jaki masz kąt V
Załączniki
kliknij żeby powiększyć i zobaczyć w kolorze
kliknij żeby powiększyć i zobaczyć w kolorze
VKA1.gif
Pozdrawiam, Andrzej http://rc-fpv.pl/viewtopic.php?t=1441
Penguin 1720 Pixim 690,Diversity 900-2,5 GHz byJR65,Antena śledząca,Autopilot by Zbig, gogle Z800 ES Mordeczka2 Thomas 433MHz, BATMAN Y6 by JR65, SKŁADANY QUAD PANTHER NAZA V2, usługi CNC
ODPOWIEDZ