moderacja widmo?

Miejsce gdzie możemy wpływać na kształt i sprawy bieżące forum

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
mounter
Posty: 1000
Rejestracja: niedziela 20 mar 2011, 23:59
Lokalizacja: --

moderacja widmo?

Post autor: mounter »

dostałem punkty od Meteora za darmo, dosłownie :)

ustalcie sobie ze o wszelkich "moderacjach" powiadomicie użytkownika,
bo tematy same znikają bez powodu, a zamiast kasować, przenieść do kosza, a w poście dać
adnotację - ja zgarnąłem punkty za darmo, bo Meteor mnie nie raczył mnie poinformować
czym sobie zawiniłem, odwołując się enigmatycznie do regulaminu - zgaduj zgadula co
naruszyłem, bo raczej nie sposób pamiętać o temacie który się napisało w zeszłym tygodniu!

poza tym, scaliłem poprzednie ogłoszenie z nowym które zostało już usunięte, teraz nie mam żadnego ogłoszenia w giełdzie, tylko punkty mi dali

Diem, pomyśl o nowym dziale KOSZ i adnotacjach na czerwono z podpisem - możesz również ustawić że czerwień jest tylko dla moderatorów w panelu

takie rozwiązanie funkcjonuje na np. elektrodzie i się sprawdza
Awatar użytkownika
meteor
Posty: 2241
Rejestracja: wtorek 02 lut 2010, 13:05
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: meteor »

W dziale giełda jest prosty regulamin, jeśli masz problem z zapamiętaniem prostych rzeczy to nie moja sprawa, ale nie możesz mieć do mnie o to pretensji. Scalenie poprzedniego ogłoszenia z nowym to właśnie omijanie regulaminu, za co zostałeś wynagrodzony. Przy przesuwaniu Twojego tematu do archiwum napisałem o regulaminie, ma aż 4 punkty (dotyczący działu giełda), ciężko było Ci go przeczytać i się zastanowić ?
pozdrawiam
Marcin
Awatar użytkownika
mounter
Posty: 1000
Rejestracja: niedziela 20 mar 2011, 23:59
Lokalizacja: --

Post autor: mounter »

meteor pisze:Przy przesuwaniu Twojego tematu do archiwum napisałem o regulaminie, ma aż 4 punkty (dotyczący działu giełda), ciężko było Ci go przeczytać i się zastanowić ?
archiwum o którym mówisz jest chyba dostępne tylko dla moderatorów - ja takiego nie widzę,
poza archiwum ogłoszeń, a tam mojego ogłoszenia z Twoją adnotacją nie ma

a ciężko było też Tobie napisać pw w tej sprawie?

jako moderator powinieneś wykazać się wyrozumiałością i pomocą
nic nie ma o scalaniu ogłoszeń, a od razu obdarowujesz punktami
Ostatnio zmieniony wtorek 19 cze 2012, 18:33 przez mounter, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
meteor
Posty: 2241
Rejestracja: wtorek 02 lut 2010, 13:05
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: meteor »

Zgadza się, tamto archiwum nie jest widoczne dla wszystkich, jednak adnotację dostałeś.
pozdrawiam
Marcin
Artu

Post autor: Artu »

mounter pisze:archiwum o którym mówisz jest chyba dostępne tylko dla moderatorów - ja takiego nie widzę
A jaki był by sens przesuwania ogłoszenia do takiego miejsca, do którego wszyscy mają dostęp :roll:
Awatar użytkownika
mounter
Posty: 1000
Rejestracja: niedziela 20 mar 2011, 23:59
Lokalizacja: --

Post autor: mounter »

meteor pisze:Zgadza się, tamto archiwum nie jest widoczne dla wszystkich, jednak adnotację dostałeś.
kiedy?! jak ja mam tą adnotację niedostępną dla użytkownika przeczytać?
napisałem do Ciebie PW, odpisałeś TYLKO że nie stosuje się do regulaminu

Artu, ja nie szukałbym ogłoszeń kupna samochodu w gazetach na osiedlowym śmietniku :-)
Awatar użytkownika
meteor
Posty: 2241
Rejestracja: wtorek 02 lut 2010, 13:05
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: meteor »

Jak przenosiłem wątek do archiwum to podałem powód, na PW to samo. Regulamin giełdy ma 4 punkty, ciężko się zastanowić który złamałeś ?Obrazek
pozdrawiam
Marcin
Awatar użytkownika
diem
Posty: 5825
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 02:25
Lokalizacja: Radzionków

Post autor: diem »

Nie mamy czego ustalać szczerze mówiąc. Pierwszego dubla usunąłem ja. Napisałem w komentarzu przesuniecia, że łamiesz regulamin i się podpisałem. Następnie zacząłeś kombinować. Najpierw jedno ogłoszenie, usunięcie piątkowego, potem kolejne ogłoszenie zawierające te piątkowe. Czytaj komentarze usunięcia wpisów.

W nagrodę za kombinowanie masz punkta od Meteora i brak ogłoszeń. Kolejne możesz oczywiście zamieścić dopiero w piątek

Temat zamykam.


edit. Oczywiście wyciągniemy wnioski. Przy wykryciu dubla, zanim przesuniemy ogłoszenie do moderatorni zamkniemy poprzedni temat - nie będzie wątpliwości :)
pozdrawiam
Michał
Zablokowany