Regulamin forum - dyskusja

Miejsce gdzie możemy wpływać na kształt i sprawy bieżące forum

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
TorFPV
Posty: 3632
Rejestracja: wtorek 26 lip 2011, 20:03
Lokalizacja: Strefa G

Post autor: TorFPV »

Lee pisze:przynenta, może jeszcze wzrost sprzedającego, jego waga, kolor oczu, imię drugie i trzecie.
Jaja sobie robisz ? Co kolega przyneta złego powiedział ?
Ma rację. Czy podanie ceny sprawia aż taki problem ?
Pozdrawiam Damian :-)

YouTube
labo
Posty: 1150
Rejestracja: sobota 04 gru 2010, 21:19
Lokalizacja: Toruń

Post autor: labo »

Cena w ogłoszeniu (wg mnie) powinna być.

Kiedy regulamin wchodzi w życie? Serio pytam...
Ostatnio zmieniony poniedziałek 20 sie 2012, 21:19 przez labo, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
diem
Posty: 5825
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 02:25
Lokalizacja: Radzionków

Post autor: diem »

Regulamin obowiązuje od dnia ogłoszenia.
pozdrawiam
Michał
Awatar użytkownika
diem
Posty: 5825
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 02:25
Lokalizacja: Radzionków

Post autor: diem »

Dopisano 15 punkt regulaminu. Jakoś zabrakło go wcześniej.

15. Zakaz prowadzenia dyskusji w dziale handlowym oprócz merytorycznych pytań dotyczących przedmiotu.




Przeniosłem wątek do fight clubu, łatwiej będzie znaleźć.
pozdrawiam
Michał
smootny

Post autor: smootny »

diem pisze:Dopisano 15 punkt regulaminu. Jakoś zabrakło go wcześniej.

15. Zakaz prowadzenia dyskusji w dziale handlowym oprócz merytorycznych pytań dotyczących przedmiotu.




Przeniosłem wątek do fight clubu, łatwiej będzie znaleźć.
Ciekawszym chyba by było całkowicie zakazać wypowiadać się (oprócz pisania ogłoszeń oczywiście :p ) w dziale handlowym a wszelakie pytanie na tylko PW.
Oszczędziło by to wielu kłótni.
Awatar użytkownika
losiasty
Posty: 50
Rejestracja: czwartek 28 cze 2012, 13:10
Lokalizacja: Radawiec
Kontakt:

Post autor: losiasty »

smootny pisze:Ciekawszym chyba by było całkowicie zakazać wypowiadać się (oprócz pisania ogłoszeń oczywiście :p ) w dziale handlowym a wszelakie pytanie na tylko PW.
Tak, ale z drugiej strony jeśli przez zwykłe przeoczenie zapomnisz podać jakiegoś drobiazgu, dostaniesz 20 PW z pytaniem o to. A tak - raz edytujesz albo odpowiadasz w temacie.
Pozdrawiam - Paweł
RadawiecRC.pl
Awatar użytkownika
Photo Ptaq
Posty: 33
Rejestracja: wtorek 21 sie 2012, 11:42
Lokalizacja: Vratislavia

Post autor: Photo Ptaq »

Tak samo sytuacja jeśli coś juz opchniesZ. Nie wyedytujesz bo się nie da a PW cyka dalej ;)
I tak skończysz na koszeniu trawy helikami...
Artu

Post autor: Artu »

Panie i Panowie, dział "handlowy" jest tylko dodatkiem do forum, a nie jego podstawową formą działalności i bytności w sieci.
Regulamin został zmodyfikowany po serii kłótni i przepychanek, oraz aby ograniczyć handel "hurtowy" na forum.
Uszanujmy to, a jak komuś nie pasuje, to może nie sprzedawać/kupować i będzie miał święty spokój.
Od działalności handlowych jest wiele serwisów aukcyjnych i ogłoszeniowych i można z nich do woli korzystać... tylko tam nie ma możliwości uskuteczniania "pyskówek", :mrgreen:, i trzeba się liczyć, że ktoś może "podsumować" naszą działalność handlową... :-P
Awatar użytkownika
przynenta
Posty: 529
Rejestracja: piątek 08 cze 2012, 18:46
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Post autor: przynenta »

diem pisze:
15. Zakaz prowadzenia dyskusji w dziale handlowym oprócz merytorycznych pytań dotyczących przedmiotu.
Dla jasności sytuacji dopytam.

Czy jeżeli w wątku zadam pytanie Np. dotyczące ceny lub zamieszczenie fotek sprzedawanego przedmiotu, to będzie wg RF zgodne z punktem 15?
Pozdrawiam

Tomek
Taranis x9d; PhoenixRC; AeroSIM, Blade mCPx;Copter 450 V2 SE 3G, Hexa Taror 690, Quadrocopter Tarot oraz dużo za dużo
Awatar użytkownika
diem
Posty: 5825
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 02:25
Lokalizacja: Radzionków

Post autor: diem »

Oczywiście tak.
pozdrawiam
Michał
Awatar użytkownika
Tytan
Posty: 165
Rejestracja: wtorek 12 cze 2012, 15:33
Lokalizacja: Bielsko

Post autor: Tytan »

A ja mam pytanie dotyczace punktu 5 i 15. Jeśli ktos zapyta mnie w ogłoszeniu to moge mu odpowiedziec w tym ogłoszeniu czy musze edytowac pierwszy post. ?

I jeszcze jedno gdy ktos napisze mi w ogłoszeniu np : biore albo rezerwuje 1 szt. , a pozniej sie rozmysli to czy moge napisac w ogłoszeniu ze ktos zrezygnowal i powiedziec ze oferta dalej zawiera 4 sz? czy tez musze to edytowac?
Awatar użytkownika
Rurek
Posty: 16419
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 15:21
Lokalizacja: AIP ENR 5.5 - AAA 153 :-)

Post autor: Rurek »

Bez przesady z rygorem - wszyscy używamy zdrowego rozsądku i na kilometr czuć kto kombinuje i podbija a kto po prostu jest rzetelny...
infekcja FPV postępuje w zastraszającym tempie...
Artu

Post autor: Artu »

Tia, to Pogadaj z Meteorem, bo mi skasował odpowiedź na pytanie w ogłoszeniu :evil:
Awatar użytkownika
markac
Posty: 1506
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2010, 21:48
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: markac »

Zostawiam pod rozwagę:
http://rc-fpv.pl/viewtopic.php?t=19769

Dodałbym zakaz wystawiania w giełdzie ogłoszeń "kolegów", którzy nie są użytkownikami forum,
lub są, ale nie mają odpowiedniej ilość postów, a autor oczywiście nie bierze odpowiedzialności za nic...
To zwykłe omijanie regulaminu (cwaniactwo).
Awatar użytkownika
Głuś
Posty: 1487
Rejestracja: sobota 01 mar 2014, 14:03
Lokalizacja: Lubelskie
Kontakt:

Post autor: Głuś »

Ja, jeśli mogę jako stosunkowo młody użytkownik forum, postuluję za przestawieniem robienia backupu MySQL na jakąś ludzką godzinę np. 6 rano jak już wszyscy śpią :P bo zawsze jak się zbiorę napisać posta bo backup, dobrze że mam nawyk kopiowanie tego co napisałem przed wysłaniem :-/
Ja wiem że dla Was między 1 a 3 to środek nocy, ale ja dopiero kawę wtedy kończę :mrgreen:
Moje modele https://fpv.com.pl
Gogielki Eachine EV300D na dwa pasma jednocześnie ;-)

Pozdrawiam
Wojtek
ODPOWIEDZ