Odezwa do społeczności forumowej- koniecznie przeczytać

Miejsce gdzie możemy wpływać na kształt i sprawy bieżące forum

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Klenio
Posty: 182
Rejestracja: środa 17 mar 2010, 11:57
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Klenio »

Wydaję mi się, że skoro forum jest publiczne to po prostu powinna być część niepubliczna w której powinny lądować takie wypowiedzi, które po dwóch dniach od ostudzenia emocji obiektywnie patrząc nie trzymają się ogólnie przyjętych zasad w zorganizowanej społeczności.
Zerkaj nad siebie! Drony latają wszędzie...
Piotr
cholo
Posty: 3371
Rejestracja: środa 03 lut 2010, 21:38
Lokalizacja: Kraków

Post autor: cholo »

Klenio pisze:Wydaję mi się, że skoro forum jest publiczne to po prostu powinna być część niepubliczna w której powinny lądować takie wypowiedzi, które po dwóch dniach od ostudzenia emocji obiektywnie patrząc nie trzymają się ogólnie przyjętych zasad w zorganizowanej społeczności.
tez tak wlasnie mysle. np. kategoria "Dyskusje nie na temat" dostepna po zalogowaniu i jeszcze ostrzezenie w opisie kategorii, ze wchodzisz na wlasne ryzyko i czy masz 18 lat (ups, tego chyba nie) ;-)
Awatar użytkownika
Rurek
Posty: 16419
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 15:21
Lokalizacja: AIP ENR 5.5 - AAA 153 :-)

Post autor: Rurek »

może to jest jakiś pomysł...dostęp do HydeParku po zalogowaniu...co nikogo oczywiście nie zwalnia od zachowania netykiety...no i przecież wiadomo że zarejestrować na forum można się już po nauczeniu obsługi klawiatury ;-) czyli w tych nowoczesnych czasach to już 7dmio latek potrafi...no i wracamy do punktu wyjścia...
infekcja FPV postępuje w zastraszającym tempie...
Klenio
Posty: 182
Rejestracja: środa 17 mar 2010, 11:57
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Klenio »

cholo tylko bez notki, że od 18 lat bo nie wejdę :cry:.

Mam jak wiadomo trzy Córeczki. Ale moja Żona zawsze mówi, że ma czworo dzieci... czyli znaczy, że mam poniżej...

Podobno prawdziwy mężczyzna dojrzewa do 3-5 roku życia w zależności od egzemplarza a potem już tylko rośnie :mrgreen:.
Zerkaj nad siebie! Drony latają wszędzie...
Piotr
Awatar użytkownika
diem
Posty: 5825
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 02:25
Lokalizacja: Radzionków

Post autor: diem »

Stworzenie takiego *zamknietego* działu, oznajmi ludziom tylko, że dajemy zielone światło na przepychanki i wulgaryzmy. Bo przeciez "jakby co" to się przeniesie.
pozdrawiam
Michał
Klenio
Posty: 182
Rejestracja: środa 17 mar 2010, 11:57
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Klenio »

Michał mnie chodziło żeby zastosować taki sposób w sytuacji, kiedy jest temat który jest obiektywnie rzecz biorąc do luftu a wisi na ogólnodostępnej stornie.

Poziom trzeba trzymać jak dobry kopter ;-).

Wydaję mi się, że to powinno iść w parze.
Zerkaj nad siebie! Drony latają wszędzie...
Piotr
Awatar użytkownika
diem
Posty: 5825
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 02:25
Lokalizacja: Radzionków

Post autor: diem »

Takie tematy to do archiwum, widocznego tylko dla modow, mamy takowe.
pozdrawiam
Michał
Awatar użytkownika
Jedrula
Posty: 2058
Rejestracja: poniedziałek 22 mar 2010, 20:22
Lokalizacja: Świdnica

Post autor: Jedrula »

Przeczytałem, zrozumiałe, przyjąłem do wiadomości. ;)
Lecę na nielegalu!
cholo
Posty: 3371
Rejestracja: środa 03 lut 2010, 21:38
Lokalizacja: Kraków

Post autor: cholo »

diem pisze:Stworzenie takiego *zamknietego* działu, oznajmi ludziom tylko, że dajemy zielone światło na przepychanki i wulgaryzmy. Bo przeciez "jakby co" to się przeniesie.
wulgaryzmy sa/beda zakazane na calym forum.
sprawa dotyczy tematow drazliwych - zaraz pewnie feministki napisza bo bylo gdzies o dupach (moze caly hydepark powinien byc dostepny po zalogowaniu).
Awatar użytkownika
Lech
Posty: 173
Rejestracja: piątek 05 lut 2010, 13:38
Lokalizacja: Wolsztyn/ Ziel. Góra

Post autor: Lech »

Od paru lat jestem na heli.waldorf.pl , i nie pamiętam aby były podobne sytuację.
Jeśli były jakieś "prowokacje" to "pacjent" był ignorowany i sprawa cichła samoczynnie . Może tą drogą iść?
Pozdrawiam Leszek.
Awatar użytkownika
Rurek
Posty: 16419
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 15:21
Lokalizacja: AIP ENR 5.5 - AAA 153 :-)

Post autor: Rurek »

Lechu, tutaj też nikt nie uprawia ostracyzmu jak się komuś "wymknie" ;-) W końcu to tylko przecinki :-)
List i sprawa dotyczy poważniejszego problemu. Wulgarnego w swojej wymowie ale nie będącego wprost wulgaryzmem w potocznym rozumieniu tego słowa. Chodzi o filozofię i sposób, formę prezentowania tejże na łamach wątku "zamieszki..."
I na to już przymykać oka nie można. W żadnym sensie. Chyba nie chcemy aby kiedyś jakiś urażony internauta podał do prokuratury "za nawoływanie do..."
infekcja FPV postępuje w zastraszającym tempie...
Jakub Jewuła
Posty: 1867
Rejestracja: poniedziałek 12 lip 2010, 11:51
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Jakub Jewuła »

A w zasadzie to ooo coo choodzi? ;)

q
Awatar użytkownika
krzysztof21
Posty: 1039
Rejestracja: niedziela 28 lut 2010, 13:22
Lokalizacja: Wschodnia polska i okolice

Post autor: krzysztof21 »

aby kiedyś jakiś urażony internauta podał do prokuratury "za nawoływanie do..."
do batożenia ;-) wszystko przeze mnie :mrgreen: - więcej nie będę (do nastepnego razu) ale to by zadziałało profilaktycznie na przyszłość - a tak to będą powtórki . Jakby podawał to niech już bedzie moja wina - ja sie przyznam i poproszę o łagodny wymiar kary . No i nie nawoływaliśmy (ups - nie-nawoływałem ) tylko to taka inicjatywa obywatelska zmiany prawa. A wszystko tak niewinnie sie zaczęło od filmiku .
Krzysiek
ODPOWIEDZ