dlaczego kasowane moje tematy z działu "Kupie"

Miejsce gdzie możemy wpływać na kształt i sprawy bieżące forum

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
Zacharius
Posty: 46
Rejestracja: czwartek 25 sty 2018, 20:15
Lokalizacja: Kraków

dlaczego kasowane moje tematy z działu "Kupie"

Post autor: Zacharius »

wzywam moderatora który usuwa moje ogłoszenie z działu "kupię" bez podania żadnego powodu.
w ogłoszeniu jawnie deklaruje chęć zakupu zestawu FPV i proponuje 3 opcji rozliczenia, pieniądze inny sprzęt w zamian lub usługa.

w czym problem co to za dziecinada?
Biegnący po grabiach
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 12999
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: dlaczego kasowane moje tematy z działu "Kupie"

Post autor: Verid »

Myślę że treść ostrzeżenia które dostałeś wyjaśnia temat.
Ten wredny...
Awatar użytkownika
Zacharius
Posty: 46
Rejestracja: czwartek 25 sty 2018, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: dlaczego kasowane moje tematy z działu "Kupie"

Post autor: Zacharius »

niczego nie wyjasnia
cytuje ostrzezenie
"Naruszenie pkt.14 regulaminu. Kolejna próba obejścia zabezpieczeń giełdy przez wystawianie sprzętu na sprzedaż jako "zapłaty" skończy się banem."

cytuje pkt 14:
14. Wszelkie formy omijania regulaminu w sposób jawny lub skryty będą surowo karane

od kiedy wystawienie stosownego ogloszenia w stosownym do tego dziale jest naruszeniem?
proponowane były trzy opcje rozliczenia z mojej strony i jedna z nich to pieniądze, gdzie tu naruszenie czegokolwiek co nawet nie jest określone.
Zarucam Veridowi nadużycie władzy i niesłuszne wystawienie ostrzeżenia.

nie ma działu "zamienie" swoja droga. co nie jest jawnie zabronione to jest dozwolone.
a dalej robta z tym co chceta.
Biegnący po grabiach
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 12999
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: dlaczego kasowane moje tematy z działu "Kupie"

Post autor: Verid »

Zacharius pisze:od kiedy wystawienie stosownego ogloszenia w stosownym do tego dziale jest naruszeniem?
Od wtedy gdy jako zapłatę wystawia się listę części które chce się upłynnić, szczególnie w przypadku gdy chwilę wcześniej założyło się temat w którym otwarcie deklarowało się chęć nabicia postów celem obejścia zabezpieczeń giełdy. Przewał nie przeszedł bo temat został natychmiast zgłoszony to teraz koleżka rżnie durnia że tylko chciał kupić? Nie jestem pewien czy kolega ubogi intelektem czy za takich resztę forum uważa - tak czy inaczej radzę przenieść się z ofertami handlowymi na platformy w tym celu stworzone.
Zacharius pisze:Zarucam Veridowi nadużycie władzy i niesłuszne wystawienie ostrzeżenia.
Nie ty pierwszy i zapewne nie ostatni pokrzywdzony przez złego moda, brak zainstalowanego słownika w przeglądarce a przede wszystkim przez los.
Żeby niepotrzebnie nie przedłużać - giełda na tym forum to dodatek i przywilej dla forumowiczy wykazujących odpowiednie zaangażowanie w wymianę wiedzy. Dalsze próby cwaniaczenia czy nabijania postów w dziale o e-dymkach skończą się resetem licznika postów do wartości ujemnej lub wręcz chłodnym pożegnaniem więc jeżeli jedynym celem twojej egzystencji na tym forum jest upłynnienie kilku fantów to z miejsca sugeruję usunięcie konta.
Ten wredny...
Awatar użytkownika
Zacharius
Posty: 46
Rejestracja: czwartek 25 sty 2018, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: dlaczego kasowane moje tematy z działu "Kupie"

Post autor: Zacharius »

Nawet mnie nie znasz,
nie wiesz jaka wiedze mogę wnieść a próbujesz ocenić po okładce.
Czepić się zainstalowanego w przeglądarce słownika to już ostateczny wskaźnik braku argumentów.
Nie potrzebuje zadawać pytań w obecnych tutaj działach, umiem znaleźć sobie odpowiedzi sam.
Ba, nawet nie potrzebuje wchodzić na to forum skoro mnie tutaj nie chcecie i jedna osoba może zadecydować w imieniu wszystkich że nic nie wniosę.
Proszę bardzo.
Nie chce mi się dyskutować z osobnikiem który reprezentuje tutaj niby władze i nie jest w stanie argumentować swoich działań.
Do naruszenia pkt 10 regulaminu zgodzę się, sami żeście mnie do tego zmusili durnym przepisem.
A czym pisanie postów o zupie Maryny różni się od stworzenia tematu do nabicia sobie postów? A odpowiedź jest - niczym, tylko jedno jest ładnie zakamuflowane pod niby jakiś topic a drugie jasno określa ceł tematu.
Natomiast do zarzutów o naruszenie pkt 14 nie zgadzam się bo nie jest nigdzie w regulaminie określono że na równi z zapłata NIE mogę zaoferować inny sprzęt w rozliczeniu. Nikogo nie zmuszam z tej opcji korzystać tym bardziej ze w tym przypadku to ja jestem konsumentem a nie na odwrót. Jeśli są dwie osoby które zgadzają się na te warunki to co to kogo interesuje? Mogą nawet się w papugach rozliczyć albo w kieliszkach.
Bądźcie konsekwentni własnych czynów i regulaminów.
Ja argument w swojej obronie mam, a jako kontrargument na razie widzę wolne traktowanie pkt regulaminu według własnego "widzi mi się" moderatora.
Amen

Edytuj posty

Możesz mnie pan banować czy tam robić cokolwiek, nie interesuje mnie to więcej.
Chociaż jak znam życie zaraz to zostanie pozamiatane pod dywan i dalej będziemy udawać że jest ok.
Biegnący po grabiach
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 12999
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: dlaczego kasowane moje tematy z działu "Kupie"

Post autor: Verid »

Zacharius pisze:Nawet mnie nie znasz,nie wiesz jaka wiedze mogę wnieść a próbujesz ocenić po okładce.
Och ja głupi, takiego wartościowego handlarczyka forum może stracić przez moje nieokrzesanie. Straszne, cóż my biedni poczniemy bez twoich zaawansowanych technik marketingu...
Zacharius pisze:Nie chce mi się dyskutować z osobnikiem który reprezentuje tutaj niby władze i nie jest w stanie argumentować swoich działań.
Argumenty dostałeś. To że się z nimi nie zgadzasz nie oznacza ich braku.
Zacharius pisze:Do naruszenia pkt 10 regulaminu zgodzę się, sami żeście mnie do tego zmusili durnym przepisem.
Tak? Kto ci pistolet do głowy przyłożył że koniecznie musisz tu coś sprzedać?
Zacharius pisze:A czym pisanie postów o zupie Maryny różni się od stworzenia tematu do nabicia sobie postów? A odpowiedź jest - niczym, tylko jedno jest ładnie zakamuflowane pod niby jakiś topic a drugie jasno określa ceł tematu.
A tym że posty kulinarne o potrawach wspomnianej pani umieszczone w stosownym dziale nie są zliczane do licznika postów zabezpieczającego giełdę. Umieszczone poza są usuwane.
Zacharius pisze:Natomiast do zarzutów o naruszenie pkt 14 nie zgadzam się
Twoja zgoda nie jest wymagana. W tym temacie nie zostałeś zapytany o zdanie tylko poinformowany jak jest i jak będzie.

EDIT - co Pan może nie leży w granicy twoich kompetencji a temat oczywiście zostanie ku przestrodze kolejnym Januszom biznesu.
Ten wredny...
Awatar użytkownika
Zacharius
Posty: 46
Rejestracja: czwartek 25 sty 2018, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: dlaczego kasowane moje tematy z działu "Kupie"

Post autor: Zacharius »

Verid pisze:takiego wartościowego handlarczyka forum
to jest właśnie podejście do ludzi.
schodzisz na obrażanie osobiste zamiast argumentacji jakiejkolwiek
sorry ale ja się aż tak poniżać nie mam zamiaru, przedstawiłeś się doskonale.

Widzę ze tu forum policyjne kamuflujące się pod demokratyczne, cóż nic nowego. Wracam na swoje cnc.info a wy się bawcie dobrze w swojej piaskownicy. Nie będę już ruszał waszych zabawek.
Biegnący po grabiach
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 12999
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: dlaczego kasowane moje tematy z działu "Kupie"

Post autor: Verid »

Teraz ty próbujesz oceniać po okładce. Do ludzi podejście mam jak najbardziej pozytywne. Z handralczykami gorzej. A jeżeli nazwanie rzeczy po imieniu cię obraża to cóż - polecam zastanowić się nad sobą.
BTW - nie wiem gdzieś ty znalazł te bzdury o "demokracji" forum.
Ten wredny...
Awatar użytkownika
Zacharius
Posty: 46
Rejestracja: czwartek 25 sty 2018, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: dlaczego kasowane moje tematy z działu "Kupie"

Post autor: Zacharius »

przyczepiłeś metkę nie znając ani celu ani osoby. tego inaczej nie da się nazwać
Biegnący po grabiach
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 12999
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: dlaczego kasowane moje tematy z działu "Kupie"

Post autor: Verid »

Jak to nie znam celu - masz graty do opchnięcia co jasno dałeś do zrozumienia. Pomroczność jasna?
A po tym co tu przedstawiłeś to ze znajomości "osoby" świadomie rezygnuję.
Ten wredny...
Awatar użytkownika
Zacharius
Posty: 46
Rejestracja: czwartek 25 sty 2018, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: dlaczego kasowane moje tematy z działu "Kupie"

Post autor: Zacharius »

tak jak pisałem wcześniej szkoda mi czasu na dyskusje z osobą która widzi tylko to co chce widzieć.
bo jakoś dziwnym trafem zauważone zostało to że mam do sprzedania sprzęt, ale dziwnie nie zauważone w ogolę że składam quadcoptera.
niech ci będzie człowieku, szkoda mi czasu na ciebie na prawdę. Zamknij ten temat, pozamiataj pod dywan. To tobie żyć z tym podejściem a nie mi.
Biegnący po grabiach
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 12999
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: dlaczego kasowane moje tematy z działu "Kupie"

Post autor: Verid »

Zacharius pisze:tak jak pisałem wcześniej szkoda mi czasu
A jednak uparcie klepiesz w tą klawiaturę :mrgreen:
Zacharius pisze:jakoś dziwnym trafem zauważone zostało to że mam do sprzedania sprzęt, ale dziwnie nie zauważone w ogolę że składam quadcoptera.
Może dlatego że byłeś tak zajęty nabijaniem postów o e-fajkach i gorzkich żalach na regulamin że zapomniałeś ponabijać trochę do działu "platformy" z buildlogiem co robisz...?
Zacharius pisze: Zamknij ten temat, pozamiataj pod dywan.
No co ty? Taki ubaw i to za darmochę chować pod dywan? Zostawię, niech się inni też pośmieją. Wszak ostatni "biegacz po grabiach", błaźniący się w podobny sposób przez brak dostępu do giełdy przed Świętami był...
Ten wredny...
Awatar użytkownika
Zacharius
Posty: 46
Rejestracja: czwartek 25 sty 2018, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: dlaczego kasowane moje tematy z działu "Kupie"

Post autor: Zacharius »

Verid pisze:A jednak uparcie klepiesz w tą klawiaturę :mrgreen:
cóż siedziałem na bardzo nudnej długiej konferencji musiałem sie jakoś rozbawić.
i proszę siedzę w pierwszym rzędzie i mam popcorn a na arenie cyrku występuje moderator wow.
Biegnący po grabiach
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 12999
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: dlaczego kasowane moje tematy z działu "Kupie"

Post autor: Verid »

Zawsze do usług :mrgreen:
Ten wredny...
ODPOWIEDZ