Szymon Dej-frezowanie, laser CO2 [UNIKAC]

Miejsce gdzie możemy wpływać na kształt i sprawy bieżące forum

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
Kamiloo
Posty: 31
Rejestracja: czwartek 11 gru 2014, 14:38
Lokalizacja: Zawiercie/Łazy

Szymon Dej-frezowanie, laser CO2 [UNIKAC]

Post autor: Kamiloo »

Miałem nieprzyjemność współpracować z Panem Szymonem Dej z Sosnowca/Czeladzi/Katowice i odradzam jakiekolwiek interesy z nim. Posiada kilka firm, więc łatwo na niego trafić: Lenko Invest, Lenko Manufaktura, RevoTech3d.

W dużym skrócie osoba wzięła pieniądze w postaci towaru w zamian za wykonanie usługi cięcia laserem CO2, potem w następstwie rozmowy zmienionego na frezowanie, wszystko na stopie "koleżeńskiej". Przy każdym kontakcie przesuwał termin wykonania, w momencie gdy puściły mi nerwy kontakt został zerwany. Pan Szymon przez pół roku nie potrafił wykonać 20 minutowego zlecenia, pieniędzy oraz zamówienia oczywiście brak. Kwota śmieszna bo 150zł, ale pokazała, że nie jest osobą odpowiednią do robienia interesów i i marnuje tylko czas. Po postraszeniu policją stwierdził, że mam dopłacić jeszcze 100% bo zlecenie wykonał i nagle wystawił fakturę, ciekawe bo po roku czasu nie widziałem żadnego dowodu potwierdzającego jego słowa.

Tydzień po dodaniu opinii o jego firmach w sieci, czyli przed chwilą próbował nawiązać kontakt grożąc prokuraturą i opiniami na mój temat w sieci.
Ja sumienie mam czyste, żałuję jedynie, że nie napisałem o tym na forum od razu.

Pozdrawiam
KFC Bixler v2, ESA Jak3, Chameleon, NOX3, DJI F550, Reptile S800
____________________________________________________________
Prusa MK2, Ultimaker, root2cnc
Jagoda
Posty: 1346
Rejestracja: poniedziałek 20 lip 2015, 16:02

Re: Szymon Dej-frezowanie, laser CO2 [UNIKAC]

Post autor: Jagoda »

O ile dobrze zrozumiałem to z firmą:
Szymon Dej-frezowanie
nie należy prowadzić/robić interesów na stopie koleżeńskiej, gdzie za usługę można zapłacić towarem. :shock:
Może źle pokumałem, ale wybacz, mam grypę (paskudną)
Pozdrawiam. :), :)
ODPOWIEDZ