Immersion RC - zajumanie miernika.

Miejsce gdzie możemy wpływać na kształt i sprawy bieżące forum

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
Rybskee
Posty: 1332
Rejestracja: czwartek 20 gru 2012, 02:14
Lokalizacja: Berlin

Immersion RC - zajumanie miernika.

Post autor: Rybskee »

No niestety moje dobre serduszko zostało znowu wykorzystane :lol: :lol: :lol:

Pan Jacek Stuczyński z Fabianek nieco się przyzwyczaił do mojego miernika. Jeśli jest ktoś z okolic to proszę o PW, dam pełen adres i poproszę o przejechanie się i przypomnienie o odesłaniu sprzętu. Moje pytanie, czy mogę zgłosić to na Policję w Szczecinie czy powinienem zadzwonić na komendę w Fabiankach. Problem jest taki, że do Wawy będę jechał dopiero pod koniec miesiąca i na pewno nie omieszkam się "zajrzeć" z nie do końca miłą wizytą. :-x :-x :-x

Jednakże pokojowo gdy ktoś z braci modelarzy jest w stanie podjechać i przypomnieć na pewno pokryję koszty wachy.

Dzięki i pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Adrián
Posty: 9286
Rejestracja: środa 03 wrz 2014, 11:11
Lokalizacja: 50°08′13″N ; 18°57′59″E

Re: Immersion RC - zajumanie miernika.

Post autor: Adrián »

"Podobno" kolega nie otrzymał jeszcze miernika. Trzeba poprosić o potwierdzenie wysłania poprzednią osobę. To wiele wyjaśni, bo rozumiem, że wysyłki były poleconym?
Golob80
Posty: 8
Rejestracja: poniedziałek 02 lis 2015, 17:04

Re: Immersion RC - zajumanie miernika.

Post autor: Golob80 »

Witam. Nie odzywalem się bo miałem awarie kompa. Jak patrze na 1 post z wątku, to miernik posiada kolega KwiatuFPV więc się nie zaglebialem tylko cierpliwie czekam a tu takie baty na mnie
Awatar użytkownika
Rybskee
Posty: 1332
Rejestracja: czwartek 20 gru 2012, 02:14
Lokalizacja: Berlin

Re: Immersion RC - zajumanie miernika.

Post autor: Rybskee »

Przepraszam dobre imię kolegi Jacka, miernik posiada kolega Andrzej który za zaistniałą sytuację już mnie przeprosił. Zaiste posty w Fight Clubie bardzo usprawniają komunikację i "wskrzeszają" osoby nieaktywne w zaskakująco szybkim tempie ;)

Jeszcze raz przepraszam i proszę o zamknięcie tematu.
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 12999
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: Immersion RC - zajumanie miernika.

Post autor: Verid »

Wedle życzenia...
Ten wredny...
Zablokowany