usunięty temat - Afera VeridGate - UWAGA WYCIEK DANYCH!!!

Miejsce gdzie możemy wpływać na kształt i sprawy bieżące forum

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Jagoda
Posty: 1346
Rejestracja: poniedziałek 20 lip 2015, 16:02

Re: usunięty temat - Afera VeridGate - UWAGA WYCIEK DANYCH!!

Post autor: Jagoda »

oko pisze:
Jagoda pisze:Rozumiem oko (mnie też dopieczono) ale nie takie rozwiązania.
Ciągle mieszasz dwie sprawy, wyjaśnione już wielokrotnie. Co innego moje osobiste urazy, choć z drugiej strony nie uważam by dotyczyło to tylko mnie, przyda się administracji forum trochę zimnej wody, bo wielu z nich uważało się za zbyt Mądrych, a inni na to nie reagowali. Jawne manipulowanie użytkownikami to paskudna sprawa, ciekawe jak to z tą kwestią będzie? A co innego ujawnienie informacji o wycieku danych, co bym zrobił niezależnie od powyższego.

Nie przejmuj się, w naszym kraju wszyscy się znają najlepiej na medycynie, badaniu katastrof lotniczych, prawie, na bezpieczeństwie informatycznym także, jak się okazuje. Wypowiedziały się osoby naprawdę kompetentne, a urok internetu taki już jest że siedzi sobie gość i i tak wie lepiej. O ile kojarzę jesteś DJI-phantomowcem, rozumiem więc że musisz ufać Jednostce Nadrzędnej, czy to DJI czy Administracja :)
Oj oko
Cała administracja jest be?
Jawne i niejawne manipulowanie mną jako użytkownikiem jest.....niemożliwe.
Tak jestem fajtomiarzem (taki mam stan umysłu) i jest mi wsio rawno co modelarze o fajtomiarzach sądzą.
Gdyby na Forum nie było założonego tematu o białasie, mydelnicy,pokrace, phantomie, nie czytałbyś moich postów.
Jesteś na Forum o wiele dłużej niż ja.Znasz lepiej zasady TWA i poglądy nie tylko modów (nie mylić z administracją) ale innych "starych" bywalców.
Pozdrawiam. :), :)
Jagoda
Posty: 1346
Rejestracja: poniedziałek 20 lip 2015, 16:02

Re: usunięty temat - Afera VeridGate - UWAGA WYCIEK DANYCH!!

Post autor: Jagoda »

Verid pisze:Myślę że w kwestiach administracyjnych, w temacie wycieku i podjętych w związku z tym kroków zostało powiedziane już wszystko. Pozostaje kwestia która była tak naprawdę przyczyną powstania tego wątku bo bądźmy szczerzy - nie o ostrzeżenie userów o wycieku tu chodziło tylko o urażoną dumę i żałosne próby zemsty co z resztą Jagoda zręcznie pokazał w s woim poście wyżej i co da się poznać po temacie wątku (co ma Verid do wycieku? Nic.)
Verid
Nie chodziło mi "zręczne wykazanie" zemsty dla innych forumowiczów tylko uświadomienie mu ,że nie tędy droga.
Przykro mi, że opuścił nasze Forum. Przytoczyłeś mój nick "w sprawie".Głupio mi.Ja tylko "newbie od lipca u.r." i do tego fajtomiarz.

Edit, Sorry Verid, że post pod postem ale nie mam już "zręczenego pomyślunku"
Pozdrawiam. :), :)
piwko
Posty: 524
Rejestracja: piątek 18 lip 2014, 07:56

Re: usunięty temat - Afera VeridGate - UWAGA WYCIEK DANYCH!!

Post autor: piwko »

"Zielone ludziki" są tu po to żeby trochę sprzątać po takich jak ja lub bubuXX lub oko ;-)
Można nie lubić tego czy tamtego, ale chyba wszyscy się zgodzą, że tacy ludzi powinni i muszą być na forach.
Można też strzelić focha, ale szukanie zemst czy odwetów jest nie na miejscu i śmierdzi trochę...
I naprawdę nic wielkiego nie stało się. Te płacze typu dowiedziałem się dopiero po 5 dniach a nie po godzinie nic nie zmienią we wszechświecie... Gdybyś jeden z drugim dowiedział się szybciej to jedynie ujadać na forum zacząłbyś wcześniej :lol:
To co każdy z nas pisze na PW jest jego i tylko jego sprawą! Trudno obarczać administrację żeby Wam pilnowali tego co piszecie. Jaki Oni mają wpływ na to co jest w wiadomościach PW? Sami jesteście/jesteśmy sieciowymi przeciekowcami swoich danych...
Lee
Posty: 1828
Rejestracja: niedziela 23 paź 2011, 22:02
Lokalizacja: UK

Re: usunięty temat - Afera VeridGate - UWAGA WYCIEK DANYCH!!

Post autor: Lee »

Jakoś w regulaminie nie było pozycji która mówiłaby o tym że dane zawarte w PW mogą zostać ujawnione osobom trzecim, czy czwartym, piątym... dwudziestym >.<
piwko
Posty: 524
Rejestracja: piątek 18 lip 2014, 07:56

Re: usunięty temat - Afera VeridGate - UWAGA WYCIEK DANYCH!!

Post autor: piwko »

A było w regulaminie, że to co napiszesz w PW jest chronione przez administrację forum? Przecież to PW jak sama nazwa wskazuje i co ma do tego administracja?
Awatar użytkownika
krall
Posty: 3151
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 10:00
Lokalizacja: Kartuzy
Kontakt:

Re: usunięty temat - Afera VeridGate - UWAGA WYCIEK DANYCH!!

Post autor: krall »

OK, Panowie, zgodnie z zapowiedzią kończymy bo ta dyskusja już nic nowego nie wniesie.
Wnioski zostały wyciągnięte, niesmak pozostał. Jedni popiją bezalkoholowym i zniknie, innym będzie odbijał się do końca świata - już nic na to nie poradzimy w tej chwili.
pozdrawiam
Krzysztof
http://www.fly.kartuzy.com.pl
Zablokowany