tapatalk do tego forum

Miejsce gdzie możemy wpływać na kształt i sprawy bieżące forum

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

koennn
Posty: 57
Rejestracja: poniedziałek 12 sie 2013, 18:25
Lokalizacja: limnanowa

tapatalk do tego forum

Post autor: koennn »

Witam,

Czy administratorzy mogliby wlaczyc obsluge tego forum z aplikacji mobilnej jaka jest tapatalk?

Bardzo uprzyjemniloby to przegladanie tego forum z komorki.
Awatar użytkownika
markac
Posty: 1506
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2010, 21:48
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: markac »

Ale Tapatalk nie wspiera modyfikacji by Przemo. Tutaj potrzeba migracji forum na inny silnik, a to jest baaaardzo ciężki temat.

Duplikat wątku:
http://rc-fpv.pl/viewtopic.php?t=14710
koennn
Posty: 57
Rejestracja: poniedziałek 12 sie 2013, 18:25
Lokalizacja: limnanowa

Post autor: koennn »

Eh szkoda..
Bylaby swietna sprawa.
Znacznie wiecej czasu moznaby było poswiecic na przyjemnie doszkalanie się np. W komunikacji miejskiej
Awatar użytkownika
Jedrula
Posty: 2058
Rejestracja: poniedziałek 22 mar 2010, 20:22
Lokalizacja: Świdnica

Post autor: Jedrula »

Nie wiem czy mam zwidy czy co ale gdzieś widziałem na forum post że niby wysłane z Tapatalk. :roll:
Lecę na nielegalu!
Awatar użytkownika
janjazda
Posty: 475
Rejestracja: poniedziałek 13 maja 2013, 18:45
Lokalizacja: Wawa

Post autor: janjazda »

Tapatalk fajna sprawa, ułatwiło by to przeglądanie forum z telefonu
9XR + eLeReS MOD, Sky Surfer 2000, eLeReS V2 AP, Fox 800, Remzibi OSD, Mobius
Q7.6 MAX +KFC32
Awatar użytkownika
markac
Posty: 1506
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2010, 21:48
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: markac »

Piszecie tak jakby każdy miał Androida czy iOS. Ja mam np. BadaOS. Niedługo Tizen/Ubuntu, więc pewnie i tak nie skorzystam ;-)
Awatar użytkownika
inzkulozik
Posty: 308
Rejestracja: sobota 03 lis 2012, 00:20
Lokalizacja: Kraków

Post autor: inzkulozik »

markac, "każdy" to nie, ale większość to bez dwóch zdań... :)
Syma S032G :)
KDS 450SV / PhoenixRC
QC w budowie...
Awatar użytkownika
Krzycho
Posty: 342
Rejestracja: niedziela 05 cze 2011, 08:26
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Krzycho »

markac pisze:Piszecie tak jakby każdy miał Androida czy iOS. Ja mam np. BadaOS. Niedługo Tizen/Ubuntu, więc pewnie i tak nie skorzystam ;-)
Mam Bada i bez problemu oglądam forum. Uważam zmiany za niepotrzebne grzebanie w temacie.
Awatar użytkownika
BQB
Posty: 341
Rejestracja: czwartek 13 wrz 2012, 19:06
Lokalizacja: Elbląg(okolice)

Post autor: BQB »

Krzycho pisze:
markac pisze:Piszecie tak jakby każdy miał Androida czy iOS. Ja mam np. BadaOS. Niedługo Tizen/Ubuntu, więc pewnie i tak nie skorzystam ;-)
Mam Bada i bez problemu oglądam forum. Uważam zmiany za niepotrzebne grzebanie w temacie.
Kolego, czyli jak mam malucha, to bez sensu jest budować autostrady, bo i tak na nich nie osiągnę 140 km/h.
Awatar użytkownika
markac
Posty: 1506
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2010, 21:48
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: markac »

Krzycho pisze:Mam Bada i bez problemu oglądam forum. Uważam zmiany za niepotrzebne grzebanie w temacie.
Nie mówimy o oglądaniu stron w Doplhinie, a o Tapatalku, którego na Bada nie ma.
BQB pisze:Kolego, czyli jak mam malucha, to bez sensu jest budować autostrady, bo i tak na nich nie osiągnę 140 km/h.
Zawsze będą niezadowoleni, pominięci, dyskryminowani. Programiści się pomęczą z Tapatalkiem, a pokryją zapotrzebowanie na jakim poziomie, biorąc pod uwagę zróżnicowanie platform mobilnych?

Najlepszym rozwiązaniem jest po prostu strona mobilna, ale czy forum źle się wyświetla na telefonie w tej chwili?
Raczej nie.
Awatar użytkownika
Ładziak
Posty: 1236
Rejestracja: czwartek 16 cze 2011, 00:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ładziak »

BQB pisze:Kolego, czyli jak mam malucha, to bez sensu jest budować autostrady, bo i tak na nich nie osiągnę 140 km/h.
To chyba nie tak... To raczej Tap Talk jest protezą dla maluchów, które nie są w stanie udźwignąć forum w normalnej postaci.
markac pisze:Najlepszym rozwiązaniem jest po prostu strona mobilna, ale czy forum źle się wyświetla na telefonie w tej chwili?
Raczej nie.
Zgadzam się. Przeciętne urządzenia mobilne bez problemu radzą sobie z forum, a net też fortuny nie kosztuje. Nie te czasy :-)



EDIT: literówki, kurde.
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 12999
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Post autor: Verid »

Może mnie ktoś oświecić co to ta tapataka i po co mi to może być?
Mam Andka na budżetowym tablecie i forum śmiga aż miło na zintegrowanej przeglądarce (na starym HTC G1 też dawało radę tylko wolniej) ale może jest coś o czym nie wiem i może być jeszcze lepiej?
Ten wredny...
Lee
Posty: 1828
Rejestracja: niedziela 23 paź 2011, 22:02
Lokalizacja: UK

Post autor: Lee »

Ja też śmigam na androidzie, nie ma problemu z forum.
Tylko z odtwarzaniem filmików z YT(kiedyś działało, mogłem przejść do wersji mobilnej yt i śmigało, teraz już nie) i vimeo.
Awatar użytkownika
inzkulozik
Posty: 308
Rejestracja: sobota 03 lis 2012, 00:20
Lokalizacja: Kraków

Post autor: inzkulozik »

Ładziak pisze:To raczej Tap Talk jest protezą dla maluchów, które nie są w stanie udźwignąć forum w normalnej postaci.
Jeśli ktoś nigdy nie używał to raczej nie zrozumie w czym rzecz. Akurat haczyk nie tkwi w "dźwiganiu" tylko w funkcjach dodatkowych oraz obsłudze, która jest znacznie wygodniejsza. Poza tym, wszystkie fora ma się w jednym miejscu.

Równie dobrze można by pisać, że do regularnego korzystania z poczty w telefonie, również wystarczy przeglądarka, bo są przecież interfejsy webowe...
Syma S032G :)
KDS 450SV / PhoenixRC
QC w budowie...
Awatar użytkownika
markac
Posty: 1506
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2010, 21:48
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: markac »

Panie i Panowie.
Jakby każdy zaczął korzystać z zewnętrznych aplikacji, to by się okazało, że forum tradycyjne nie generuje żadnych wizyt :mrgreen:
Oglądanie forum na innej aplikacji zmniejsza przywiązanie do adresu i samej strony :mrgreen:
To tak jak korzystanie z czytnika RSS.
Myślicie, że czemu GG zabrania używania alternatywnych aplikacji? ;-)
ODPOWIEDZ