ImmersionRC 200mW 5.8GHz

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
dambens
Posty: 34
Rejestracja: czwartek 15 cze 2017, 15:21

ImmersionRC 200mW 5.8GHz

Post autor: dambens »

Panowie,

Czy jeśli przypadkiem zwarłem + i - kiedy nadajnik był podłączony pod 12V to mogłem go spalić? Bo nie mogę dojść z nim i monitorem FlySight BLACK PEARL RC801 do porozumienia.

Kanały i częstotliwości ustawione, a ja widzę tylko czarny obraz lub biało czarno.

Edit:

Podłączyłem wszystko na krótko pod zasilanie, kamera podłączona do nadajnika i działa, ponieważ wcześniej obraz szedł przez minim OSD. Idę szukać problemu z minim i konfiguracji. Chociaż maxiiii pisał, ze powinno wszystko działać bez konfiguracji, a zrobiłem jak w jego temacie o konfiguracji APM..

http://rc-fpv.pl/viewtopic.php?f=26&t=4 ... uracja+apm

Ktoś ma jakieś pomysły?
Awatar użytkownika
Poli25
Posty: 917
Rejestracja: środa 25 lut 2015, 19:22
Lokalizacja: Trzebnica

Re: ImmersionRC 200mW 5.8GHz

Post autor: Poli25 »

Jak zwarłeś + z - to nie mogłeś uszkodzić ani nadajnika ani odbiornika, sprawdź czy przewód wygnałowy ma masę.
Awatar użytkownika
dambens
Posty: 34
Rejestracja: czwartek 15 cze 2017, 15:21

Re: ImmersionRC 200mW 5.8GHz

Post autor: dambens »

Udało mi się ogarnąć ten obraz, teraz pozostaje mi tylko OSD ustawić. Tyle, że nie mogę się z apm przez 3dr radio połączyć. A przecież jeszcze tydzień temu wszystko działało..

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Poli25
Posty: 917
Rejestracja: środa 25 lut 2015, 19:22
Lokalizacja: Trzebnica

Re: ImmersionRC 200mW 5.8GHz

Post autor: Poli25 »

A prędkość transmisji zmieniłeś na 57600 i ustawiłeś odpowiedni port?
Awatar użytkownika
dambens
Posty: 34
Rejestracja: czwartek 15 cze 2017, 15:21

Re: ImmersionRC 200mW 5.8GHz

Post autor: dambens »

Tak, porty ustawione, bitrate również. Totalnie nie wiem co się stało teraz temu radiu. Najgorsze, ze apm włożony tak do modelu, ze bardzo nie chciałbym go wyciągać :D
ODPOWIEDZ