Eachine TX526, nadajnik z możliwością zmiany mocy nadawania.

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
ci3jk4
Posty: 1576
Rejestracja: środa 25 kwie 2012, 16:35
Lokalizacja: Gdańsk / Straszyn

Eachine TX526, nadajnik z możliwością zmiany mocy nadawania.

Post autor: ci3jk4 »

Test dla Banggood, na tych samych zasadach co nasze testy dla GB.
Test przeprowadzony sumiennie i jeśli coś było by nie tak to napewno dałbym o tym znać.

Nadajnik ten charakteryzuje się możliwością zmiany mocy nadawania od 0 poprzez 25 i 200mW, kończąc na 600mW.
Posiada również 40kanałów oraz Raceband.

Jak narazie powstał tylko filmik z unboxingu i podstawowej obsługi, ale niebawem dorzucę testy immersion power meterem.
Wstępnie nadajnik wydaje się być dobrą i solidną i tanią (25usd) konstrukcją, chociaż z kablkiem było trochę zabawy bo po prostu nie stykał, przez co nadajnik nie chciał wypluwać nic na monitor.
Po poprawieniu kabelka wszystko działa jak należy.



Testy Immersion power meterem.


Niestety nadajnik po uśrednieniu wyników powinien mieć w nazwie 20/350/750mW.
Ustawienie 25mW działa w pełni poprawnie i mamy tam od 16 do 26mW zależnie od kanału (zazwyczaj 20).
Na średniej i największej mocy jest już nieco gorzej bo zazwyczaj mamy okolice odpowiednio 400 i 700 mW.
Znalazłem też kanały na których było 260mW i taki na którym było 618mW, ale średnia to tak jak powiedziałem 20/350/750.
Ostatnio zmieniony sobota 12 lis 2016, 19:42 przez ci3jk4, łącznie zmieniany 4 razy.
edixot
Posty: 151
Rejestracja: wtorek 23 wrz 2014, 19:15
Lokalizacja: Wrocław

Re: Eachine TX526, nadajnik z możliwością zmiany mocy nadawa

Post autor: edixot »

Czekam z niecierpliwością na pomiary. Właśnie szukam takiego nadajnika ze zmienną mocą i waham się między tym a immerionrc Tramp HV. Ale tx526 jest tańszy no i co ważniejsze - dostępny. Tylko jakość może być niższa, mniej stabilna moc po rozgrzaniu, mocnej sieje itp. Jak na pomiarach będzie ok, to też kupuję.
Awatar użytkownika
ci3jk4
Posty: 1576
Rejestracja: środa 25 kwie 2012, 16:35
Lokalizacja: Gdańsk / Straszyn

Re: Eachine TX526, nadajnik z możliwością zmiany mocy nadawa

Post autor: ci3jk4 »

Myślę że w następny weekend, max półtora tygodnia powinienem coś wrzucić, bo zaraz moja kolej w forumowej wypożyczalni miernika.

Sprawdzę z chłodzeniem i bez (chociaż tutaj pewnie bez przesady).
Narazie nie będę się wypowiadał co do jakości działania, bo sam jestem ciekaw czy nie będzie tu podobnego problemu jak z wspomnianym foxeerem switcherem...


Edit
Testy mocy wykonane.
Edytowałem pierwszy post.
Awatar użytkownika
Adrián
Posty: 9286
Rejestracja: środa 03 wrz 2014, 11:11
Lokalizacja: 50°08′13″N ; 18°57′59″E

Re: Eachine TX526, nadajnik z możliwością zmiany mocy nadawa

Post autor: Adrián »

Może nie jest idealnie, ale chociaż jakoś działa w porównaniu do foxxera. Ciekawy, może się nad nim zastanowię.
Awatar użytkownika
ci3jk4
Posty: 1576
Rejestracja: środa 25 kwie 2012, 16:35
Lokalizacja: Gdańsk / Straszyn

Re: Eachine TX526, nadajnik z możliwością zmiany mocy nadawa

Post autor: ci3jk4 »

Do ideału daleko, ale w sumie to czego by się ostatnio nie testowało to ma zawyżone wyniki...
Marne to tłumaczenie i w sumie spodziewałem się foxeer killera a wyszło jak zawsze :)
ODPOWIEDZ