co i gdzie kupować w kwestii zestawu TX/RX na 1.2 GHz

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
Rurek
Posty: 16419
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 15:21
Lokalizacja: AIP ENR 5.5 - AAA 153 :-)

co i gdzie kupować w kwestii zestawu TX/RX na 1.2 GHz

Post autor: Rurek »

[AKTUALIZACJA PONIŻSZEGO ZESTAWIENIA Z DNIA 31.05.2016]

W tym poście zestawienie co i gdzie kupić w temacie linku video. Polecane, używane i sprawdzone przez wielu FPVowców.

Obecnie najtaniej i w potwierdzonej jakości FOX 800mW z banggood: KLICK W BANGG! całe 56$ z darmową wysyłką.
Obrazek
.
.
.
Najtańszy nadajnik FOX 800mW, niecałe 38$ na GoodLuckBuy , przesyłka FREE
Obrazek
.
.
.
Z kolei najlepszy odbiornik to bezapelacyjnie LawMate, obecnie dość tanio (37$ + przesyłka) na HobbyKingu ...niestety obecnie (wiosna '16) niedostępny w ofercie
Najsensowniejszy ale niestety droższy jest zmodyfikowany LawMate pokrywający całe pasmo 900-1300 MHz ---> http://dronesvision.net/modified-lawmat ... -receiver/
Obrazek
Zaletą jest też to że posiada w zestawie stosunkowo dobrze zestrojoną antenę.
Obrazek
.
.
.
1,2GHz 800mW FOX (inaczej zwany też BOB albo Betatronic) do kupienia w DINODIRECT
Obrazek
.
.
.
1,2GHz 700mW FOX (inaczej zwany także BOB albo Betatronic lub Sunsky) do kupienia U DINOZAURÓW ;-) , przesyłka darmo.
Obrazek
.
.
.
Jeszcze garść linków ze Sunsky'a (thanks Cholo), zestawy FOXowe od 100mW do 2500mW ;-) Niestety przesyłka nie jest FREE, trzeba doliczyć minimum 14$. Wszystkie powyższe to są tzw FOX'y-BETATRONIC-BOB-SUNSKY czyli to co tygryski lubią najbardziej
.
.
.
Dość sensowna cenowo i jakościowo jest oferta taiwańskiego dronesvision.net
Mają w ofercie znakomitą serię nadajników marki/serii "racewood", np za 50$ jest 500mW z serii "red label" czyli pasma 1080-1200: http://dronesvision.net/racewood-1-2ghz ... red-label/
Obrazek
Cała oferta na serię "racewood" jest tu: http://dronesvision.net/brands/Racewood.html
.
.
.
.
..
Ponieważ część klientów, nas modelarzy skarży się na co raz słabszą obsługę w hurtowni Dinodirect, mimo najlepszych cen...warto rozważyć zakup zestawów FOX w specjalizowanym i znanym z doskonałej obsługi i dobrej oferty na kamerki (540stka, 600stka , Pixim) sklepie SecurityCamera2000, przykładowo--> FOX 800 za 68$
Obrazek
.
.
.
.
ciąg dalszy nastąpi :-) propozycje do każdego mod'a i wstawiamy do postu...
Ostatnio zmieniony środa 05 mar 2014, 13:56 przez Rurek, łącznie zmieniany 5 razy.
infekcja FPV postępuje w zastraszającym tempie...
Awatar użytkownika
Roman
Posty: 1652
Rejestracja: niedziela 06 cze 2010, 19:34
Lokalizacja: WLKP

Post autor: Roman »

Myślę że najbardziej znane i cenione są nadajniki i odbiorniki Lawmate .
Jako przedstawiciel na Polskę zapraszam do www.DronesVision.com
Oferujemy :
- zestawy nadajnik odbiornik 1,2Ghz oraz 2,4Ghz ( 100mW , 500mW , 1000mW )
- zestaw Racewood 900MHz 500mW ( Frequency: CH1=910MHz, CH2 = 980MHz, CH3=1010MHz, CH4=1040MHz ) zasilany z 12V

- okulary Fat Shark Base oraz AIO z Head Track
- nowością jest kamerka 520TVL o wadze 2 gram w atrakcyjnej cenie
Dla szybowników variometr L1D
w niedługiej przyszłości będą akumulatory lipo oraz więcej kamer

Obrazek

Atrakcyjne ceny błyskawiczna przesyłka ( około 7-8 dni ) oraz wysyłka za darmo (powyżej 300$)
Po zakupie serwis gwarancyjny na miejscu , czyli u mnie 8-) i czego chcieć więcej :-D
Jeśli macie propozycję co byście jeszcze chcieli kupować w tym sklepie , proszę o PW
Awatar użytkownika
diem
Posty: 5825
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 02:25
Lokalizacja: Radzionków

Post autor: diem »

Romanie a może ten Twoj temat - bardziej rozbudowany o ceny - wrzuciłbyś w dział giełda? Przykleilibyśmy jako stała oferta.
pozdrawiam
Michał
Awatar użytkownika
Rurek
Posty: 16419
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 15:21
Lokalizacja: AIP ENR 5.5 - AAA 153 :-)

Post autor: Rurek »

też tak myślę bo z założenia ten wątek przyklejony miałbyć niekomercyjny ...ee znaczy ja nie chcę robić nikomu reklamy (albo wszystkim którzy coś tu zamieszczą)...znaczy się lepiej nikogo nie faworyzować....a w moim poście dam linkę do produktów LawMate od Romana bo można przyjąć że w naszych warunkach krajowych lepszej oferty na LM nikt póki co nie ma.

Idea jaka mi przyświeca to mieć ten jeden post ze wszystkimi naszymi sprawdzonymi i wartymi polecenia TX/RX i dodatkowo podane źródło zakupu w najlepszej cenie.
infekcja FPV postępuje w zastraszającym tempie...
Awatar użytkownika
Roman
Posty: 1652
Rejestracja: niedziela 06 cze 2010, 19:34
Lokalizacja: WLKP

Post autor: Roman »

diem pisze:Romanie a może ten Twoj temat - bardziej rozbudowany o ceny - wrzuciłbyś w dział giełda? Przykleilibyśmy jako stała oferta.
jestem za , jutro się tym zajmę
Rurek pisze:założenia ten wątek przyklejony miałbyć niekomercyjny ...ee znaczy ja nie chcę robić nikomu reklamy (albo wszystkim którzy coś tu zamieszczą)...znaczy się lepiej nikogo nie faworyzować
w moim poście podałem link do sklepu ;-)
informacje o możliwej wymianie gwarancyjnej podałem tylko aby kupujący mieli świadomość że nie muszą niczego odsyłać do ciepłych krajów 8-)
Edytujcie i zostawcie tylko potrzebne informacje
Mieciu
Posty: 876
Rejestracja: wtorek 15 lut 2011, 00:55
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Mieciu »

chyba warto też dodać że u dinozaura są czasami fajne kody które szczególnie ostatnio sprawiają, że cena dolara na paypalu nie jest już taka straszna.
Ja już kilka razy korzystałem, w miare świeże są zawsze na :

http://coupons.tjoos.com/Coupon/145172/DinoDirect.com

Pozdro

PS. Aktualnie jest kupon na 18$ powyżej kwoty 80$. Czyli gołego foxa 1,5W za 63$ mozna kupić :mrgreen: Albo np 2x fox 800 ze zniżką 20$...
klocolus
Posty: 1364
Rejestracja: wtorek 30 lis 2010, 23:33
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: klocolus »

Ja polecam zestaw z Bevrc 800mW 1.3g http://www.bevrc.com/bev-13g-800mw-p-52.html
15 km bez problemu z biquadem i wymienionym SAWem. Na oryginalnym baciku 4 km też bez problemu.

Z tego co widzę, jest to fox 800 tylko w odbiorniku zamiast złącza F ma SMA.
Awatar użytkownika
dual
Posty: 653
Rejestracja: piątek 09 lip 2010, 21:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: dual »

klocolus pisze: Z tego co widzę, jest to fox 800 tylko w odbiorniku zamiast złącza F ma SMA.
Niestety Chińczyk zmienił głowice w odbiornikach FOX-ów, z tego co udało mi się z tą nową głowicą poeksperymentować to są słabsze od starych, ale trzeba to potwierdzić.
Pozdrawiam

Marcin
Awatar użytkownika
Rurek
Posty: 16419
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 15:21
Lokalizacja: AIP ENR 5.5 - AAA 153 :-)

Post autor: Rurek »

Dlatego też, Panowie - w pierwszym poście jest "de best of" i jeżeli macie propozycje(@klocolus) to PW do MODa i wklejamy do pierwszego postu aby nie było rozdźwięku. Tymczasem ten jeden przykład wprowadza zamieszanie mentalne ;-) bo 1) jest dużo droższy (tylko dlatego że ma SMA w RXsie? bezsens...) 2) okazuje się że ma gorszą głowicę...

[w nowym roku skasuję te parę postów bo nie dodają nam nic :-) ]
infekcja FPV postępuje w zastraszającym tempie...
Awatar użytkownika
Mateusz
Posty: 2324
Rejestracja: niedziela 21 mar 2010, 02:17
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: Mateusz »

rc4y pisze:Można powiedzieć, że ten,Obrazek ,Mówisz, że to, znalazłem RC4Y, 1.3G 800MW

Co ten gościu odwala? ; D
Trutututu nici z drutu.
Szymon
Posty: 992
Rejestracja: poniedziałek 06 wrz 2010, 09:18
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Post autor: Szymon »

To jest bot reklamowy sklepu chińskiego.
Awatar użytkownika
Rurek
Posty: 16419
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 15:21
Lokalizacja: AIP ENR 5.5 - AAA 153 :-)

Post autor: Rurek »

Ano dwa miesiące temu o tym pisałem....przebieraniec BEVRC
Zalecam daleko idącą ostrożność, może napiszę do Pana rc4y'a aby wyjaśnił podobieństwa, dlaczego przedstawia sie jako Chinol a pisze z IP w Stanach Hamerykanckich ;-) ...no i żeby moze założył temat w dziale z "ciekawymi ofertami" z kuponem zniżkowym dla forumowiczów :-)
Mateo - nie dziw się - agresywny marketing połączony z google translate z chińskiego na polski daje takie kwiatki :-)
Poza tym akurat nie trafił z kontrofertą bo ten FOX800 jest 10$ tańszy w dino i do tego z free wysyłką . tak więc trafił kulą w płot :-)
Heh ciekawe jak mój pościk przemieli psełdotumacz :-)
infekcja FPV postępuje w zastraszającym tempie...
Artu

Post autor: Artu »

Rurek pisze:Heh ciekawe jak mój pościk przemieli psełdotumacz :-)
Tak: :mrgreen:

好了,兩個月前,我寫了它....
我建議非常小心,你可能會寫信給你解釋為什麼它的相似rc4y'a顯示為 並以在美國 ;-) IP寫...那可以設置一個“有趣的提供”從票面條達對角:-)
馬刁 - 不要驚訝 - 積極的營銷與谷歌相結合,從中國到波蘭翻譯給這些花卉:-)
此外,他沒有到櫃檯,因為這 為 元便宜的恐龍,並把免費送貨的。使球擊中圍欄:-)
Awatar użytkownika
Mateusz
Posty: 2324
Rejestracja: niedziela 21 mar 2010, 02:17
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: Mateusz »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Trutututu nici z drutu.
Awatar użytkownika
Rurek
Posty: 16419
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 15:21
Lokalizacja: AIP ENR 5.5 - AAA 153 :-)

Post autor: Rurek »

Artu dobre :-) a czy to tradycyjny czy simplified? 8-)
infekcja FPV postępuje w zastraszającym tempie...
ODPOWIEDZ