Turnigy 9x v2 i sterowanie łódką

na wodzie i pod wodą

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

sokul
Posty: 3
Rejestracja: piątek 05 kwie 2013, 08:30
Lokalizacja: Chojnow

Turnigy 9x v2 i sterowanie łódką

Post autor: sokul »

Witam skladam sobie wlasnie lodke do wywozki zanety na ryby, kupilem aparature Turnigy 9x v2, 2 szt regulatorow 2-kierunkowych i silniki, i teraz moje pytanko bo nie moge sobie dac rady sparowalem 1 i 2 kanal by silniki chodziy do przodu i do tylu, skret chcialm wykonac na za zadzie ze jak dam skret to jeden powinienzwalniac az do minimum i wrazie wstecz by krecil sie w kolko, udalo tez mi sie to ustawic to tylko w jedna strone ale jak dam skret w druga strone dalej sie dzieje to samo kreci sie w tylko jedna. Moze ktos mi pomoze jak zaprogramowac poprawnie ten pilot lub cos innego co bym musial dolozyc do zestawu. Z gory dziekuje za pomoc. Zdjecia probowalem tu umiesc jako zalaczniki nie wyszlo dla osoby chetnej wysle fotki.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony piątek 05 kwie 2013, 10:45 przez sokul, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
jelcyn
Posty: 3417
Rejestracja: niedziela 23 sty 2011, 16:56
Lokalizacja: B-stok

Post autor: jelcyn »

Lodzia? Kto to jest?
Awatar użytkownika
miś
Posty: 9242
Rejestracja: niedziela 07 lut 2010, 15:24
Lokalizacja: Bytom

Post autor: miś »

W aparaturze załącz mixer "delta wing" i podłączając regulatory do kanału 1 i 2 (ale to sprawdź w instrukcji, gdzie się podłącza serwa lotek latającego skrzydła w tym przypadku) dostaniesz to co chcesz, czyli prawym drążkiem przód-tył będziesz sterował do przodu/tyłu oba silniki, a przy przechyłach drążka na boki jeden będzie przyspieszał a drugi zwalniał.
Pzdr. -----MIŚ-----
sokul
Posty: 3
Rejestracja: piątek 05 kwie 2013, 08:30
Lokalizacja: Chojnow

Post autor: sokul »

mixery ELEVON, FLAPERON, AILDIFF, V-TAIL, ELEVFLAP, elevon na tym wlasnie robielm i wlasnie tylko skretu nie mam w jedna strone moze gdzies wartosci zle podalem.
Awatar użytkownika
miś
Posty: 9242
Rejestracja: niedziela 07 lut 2010, 15:24
Lokalizacja: Bytom

Post autor: miś »

Nie wiem czy nie powinno być AILDIFF...
Pzdr. -----MIŚ-----
sokul
Posty: 3
Rejestracja: piątek 05 kwie 2013, 08:30
Lokalizacja: Chojnow

Post autor: sokul »

FLAPERON - klapolotki
AILDIFF Mikser lotek
ELEVON sterolotki
v-tail usterzenie Rudlickiego

takie mma opcje.
a w google pisze

Delta wing (elevon)

wiec ja juz calkwicie zglupialem.

Ok udali mi sie jednak to ma byc Elevon, tylko jeden parametr mialem bledny, temat do zamkniecia lub wykasowania dziekuje wszystkim
ODPOWIEDZ